• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1009
  • Dodano: 2022-08-03 / 19:27
  • Komentarzy: 0

  Ruszają zapisy na kolejną edycję Opolskiej Ligi Orlika

  (Fot. Dżacheć)

  Nowe drużyny już od czwartku mogą zgłosić chęć swojego udziału w XIX edycji Opolskiej Ligi Orlika "OLO" - największej na Opolszczyźnie, amatorskiej lidze piłki nożnej 6-osobowej. Rozgrywki ruszą na początku września.


  Masz swoją drużynę piłkarską? Chciałbyś podbić z nią opolskie Orliki? Nic prostszego - wystarczy, że zapiszesz się do Opolskiej Ligi Orlika "OLO"! W czwartek 4 sierpnia o godzinie 8.00 ruszają zapisy do XIX edycji tego sportowego wydarzenia.

  - To już dziewiętnasta edycja tej imprezy. Właśnie ruszyły zapisy dla nowych drużyn - mówi Łukasz Wielichowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu, koordynator rozgrywek. Organizator rozgrywek podkreśla, że ilość miejsc w turnieju jest ograniczona, a w przypadku nadmiaru zgłoszeń będzie decydowała ich kolejność.

  Zapisy będą przyjmowane pod adresem zapisy@mosir.opole.pl. Mecze będą rozgrywane w soboty na różnych Orlikach - na przemian, na Orlikach przy ul. Wapiennej, Krzanowickiej i Toyota Park. Wpisowe do rozgrywek wynosi 550 zł od drużyny. Zapisy potrwają do poniedziałku 8.08.2022 do godz. 23:59. Start rozgrywek zaplanowany jest na 3-4 września.

  Liga, w której biorą udział amatorskie drużyny z całego województwa promuje wychowanie przez sport i szerzenie zdrowego trybu życia oraz aktywizuje mieszkańców Opola i powiatu do uprawiania sportów zespołowych. Mecze podczas dotychczasowych rozgrywek były rozgrywane w ramach czterech lig.

  Przypomnijmy, że w każdej z czterech lig występuje po 10 zespołów. Na boiskach orlik rywalizuje ze sobą ponad 600 zawodników!

  Dodajmy, ze Portal 24opole.pl jest patronem OLO od pierwszej edycji.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".