• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 806
  • Dodano: 2022-08-03 / 19:27
  • Komentarzy: 0

  Ruszają zapisy na kolejną edycję Opolskiej Ligi Orlika

  (Fot. Dżacheć)

  Nowe drużyny już od czwartku mogą zgłosić chęć swojego udziału w XIX edycji Opolskiej Ligi Orlika "OLO" - największej na Opolszczyźnie, amatorskiej lidze piłki nożnej 6-osobowej. Rozgrywki ruszą na początku września.


  Masz swoją drużynę piłkarską? Chciałbyś podbić z nią opolskie Orliki? Nic prostszego - wystarczy, że zapiszesz się do Opolskiej Ligi Orlika "OLO"! W czwartek 4 sierpnia o godzinie 8.00 ruszają zapisy do XIX edycji tego sportowego wydarzenia.

  - To już dziewiętnasta edycja tej imprezy. Właśnie ruszyły zapisy dla nowych drużyn - mówi Łukasz Wielichowski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu, koordynator rozgrywek. Organizator rozgrywek podkreśla, że ilość miejsc w turnieju jest ograniczona, a w przypadku nadmiaru zgłoszeń będzie decydowała ich kolejność.

  Zapisy będą przyjmowane pod adresem zapisy@mosir.opole.pl. Mecze będą rozgrywane w soboty na różnych Orlikach - na przemian, na Orlikach przy ul. Wapiennej, Krzanowickiej i Toyota Park. Wpisowe do rozgrywek wynosi 550 zł od drużyny. Zapisy potrwają do poniedziałku 8.08.2022 do godz. 23:59. Start rozgrywek zaplanowany jest na 3-4 września.

  Liga, w której biorą udział amatorskie drużyny z całego województwa promuje wychowanie przez sport i szerzenie zdrowego trybu życia oraz aktywizuje mieszkańców Opola i powiatu do uprawiania sportów zespołowych. Mecze podczas dotychczasowych rozgrywek były rozgrywane w ramach czterech lig.

  Przypomnijmy, że w każdej z czterech lig występuje po 10 zespołów. Na boiskach orlik rywalizuje ze sobą ponad 600 zawodników!

  Dodajmy, ze Portal 24opole.pl jest patronem OLO od pierwszej edycji.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".