Zobacz takze
Opolskie Orły odebrały wyróżnienia za osiągnięcia w nauce, sporcie i kulturze
Zobacz takze
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".







































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
art1001art: Napisał postów [914], status [stały bywalec]
bla bla bla pitu pitu wielkie g....o z tego będzie ad.1 - tak wiśnia utrzyma ale ograniczy pieniądze i nie będzie obiadów po 5 PLN, świetlicy do 17, a szkoły będą niszczały, nie dołoży do zakupu wyposażenia i to wystarczy ad.2 - utrzymanie tak aby wszystko zgniło i się zniszczyło aby nie trzeba było utrzymywać i dopłacać - ile w mieście jest niszczejących obiektów ad.3 - kontynuacja: zapłacić za to co zrobione a resztę wyrzucić (miasto sępiło i będzie sępić pieniędzy) ad.4 i 5 i 6 i 7 - OSP i LZS, placówki kulturalne: lepiej kasę władować w "swoje" kluby np. plajtującą gwardię etc niż wspierać wiejskie organizacje, miasto ma duuuuuuuuuużo swoich organizacji pozarządowych - ciekawe czy tak bardzo dba o wszystkie i czy każdemu pomaga, zapewne to co przyłączą to pozamykają ad. 8 - rada dzielnicy i 100 000 toż to śmiech na sali, każda gmina więcej ładuje w swoje wioski niż wiśnia proponuje ad.9 - wsparcie: większe podatki od gruntu, większe stawki za śmieci, itp, itd - oto wsparcie ad.10 - miasto ma problem z zadbaniem o porządek u siebie a chce dbać u nas ?? ad. 11 - i co nam da autobus MZK który i tak będzie jeździł raz na godzinę?? ad. 12 - wstęp za 1 PLN - jeszcze ludzi stać aby iść i zapłacić, poza tym: co w tym mieście jest ?? NIC