• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 17227
    • Dodano: 2016-01-06 / 19:33
    • Komentarzy: 72

    Koń stratował 4-latkę podczas Orszaku Trzech Króli w Nysie

    Koń stratował 4-latkę podczas Orszaku Trzech Króli w Nysie

    (Fot. archiwum)

    Do zdarzenia doszło dziś na placu przed nyską katedrą. - Koń, na którym jechał 19-letni mężczyzna - uczestnik orszaku przebrany za króla - został spłoszony i ruszył w kierunku zgromadzonych osób, tratując przy tym 4-letnią dziewczynkę - tłumaczy asp. Rafał Wandzel z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

    Prawdopodobną przyczyną paniki konia był hałas spowodowany wybuchem petardy. Po przebiegnięciu kilkuset metrów zwierzę zostało złapane przez właściciela.

    Zobacz takze "Życzliwy" zgłosił chłopca sprzedającego lemoniadę. Strażnicy "zabezpieczyli" cały towar

    Poszkodowana dziewczynka z poważnymi obrażeniami ciała została przewieziona do Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu. Natomiast mężczyzna, który spadł z konia, doznał tylko lekkich obrażeń ciała i po udzieleniu mu pomocy został zwolniony ze szpitala.

    Policja poszukuje świadków, którzy mogą pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia. Kontakt z Komendą Policji w Nysie: tel. 774090903 lub 774090904.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-01-06 22:40:23 [83.22.9.*] id:1408946  
    lokomotywa: Napisał postów [741], status [rozpisany/na] Reputacja
    i co teraz?z OC konia pójdzie? dziecko cierpi(miało prawo tam być"PEDROS"), czy tam gajos, mało istotne...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [21]
    2016-01-06 22:44:44 [217.99.132.*] id:1408947  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    To wypadek,organizator zapewne jest ubezpieczony,jeśli nie to najpierw sprawa karna,potem cywilna o odszkodowanie..
    2016-01-06 22:48:08 [83.29.164.*] id:1408948  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Kuler oglądałeś tą komedię com ci polecił?
    2016-01-06 22:49:18 [217.99.132.*] id:1408949  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Przypomnij bo nie pamiętam..
    2016-01-06 22:50:03 [83.29.164.*] id:1408950  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Party przy świecach
    2016-01-06 22:51:52 [217.99.132.*] id:1408951  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Faktycznie..Ale jeszcze nie..Teraz mam parcie na kino rosyjskie.Dziś był Brat.. i Wojna..
    2016-01-06 22:54:26 [83.29.164.*] id:1408953  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Oglądałem. Obejrzyj to bo mam dla ciebie,jeszcze jedna komedię z tamtych lat z podobną obsadą między innymi Ewą Ziętęk.
    2016-01-06 22:55:36 [217.99.132.*] id:1408955  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Ok..Nadrobię w niedzielę.."Ciemno" widziałeś?
    2016-01-06 22:57:31 [83.29.164.*] id:1408956  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Nie nie kojarzę...party musisz koniecznie obejrzeć,na judupie jest nawet wrzucony.
    2016-01-06 22:59:11 [217.99.132.*] id:1408957  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Obejrzę.."Ciemno" też dobre..
    2016-01-06 23:02:52 [83.29.164.*] id:1408959  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Zerknę jutro,obejrzyj to party przy świecach-gra Ziętęk,Himilsbach między innymi,a 2 komedia z tych lat to Fetysz-Też Ziętęk gra i Leon Niemczyk.
    2016-01-06 23:03:52 [217.99.132.*] id:1408960  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Czytałem już opis filmu,zapowiada się ciekawie..
    2016-01-06 23:04:44 [83.29.164.*] id:1408961  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Party?
    2016-01-06 23:05:54 [217.99.132.*] id:1408962  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Tak właśnie..
    2016-01-06 23:06:45 [83.29.164.*] id:1408963  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Tam nie trzeba czekać na rozkręcenie-w 1 minutach już są jaja.
    2016-01-06 23:08:53 [217.99.132.*] id:1408964  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    No Ziętek i Niemczyk to klasa o Dziędzielu nie wspomnę inaczej..
    2016-01-06 23:14:11 [83.29.164.*] id:1408965  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    W party pojawia się pózniej,ale gra fenomenalnie a w fetyszu od samego początku.
    2016-01-07 08:26:26 [195.117.218.*] id:1408975  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    A twój nick "lokomotywa" to od tego że ty ciągniesz... czy tobie chłopaki ciągnął? I jakie to uczucie... bo ja bym się brzydził być "ciepłym"!
    [-2]
    2016-01-07 08:34:01 [217.173.192.*] id:1408976  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Pedro- ten komentarz chyba nie na miejscu... a przynajmniej niesmaczny (szczególnie pod takim artykułem)...
    2016-01-07 10:04:12 [195.117.218.*] id:1408985  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    A ty co? "Matka Teresa" ...? Jeżeli ktoś bezpodstawnie mnie obraża to mam siedzieć cicho? A poza tym każdy ma prawo wyrazić swoją opinię to nie rozumiem co tą "parówę-lokomotywę" tak uraziło! No ale czego wymagać od pislamistów... Tak jak ich prezes uczy, jak coś nie po ich myśli to trzeba obrazić i tyle!
    2016-01-07 10:24:52 [217.173.192.*] id:1408987  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Pedro - ale gdzie Cię ktoś obraził?????????????????????????????? Co Cię tak uraziło???????
    2016-01-07 10:29:07 [217.173.192.*] id:1408988  
    AgulaR: Napisała postów [1754], status [Szycha] Reputacja
    Nie widzę nic obraźliwego w tym co napisał "lokomotywa". Jeśli ktoś tu obraża to właśnie Ty...
    2016-01-07 09:44:36 [94.254.193.*] id:1408982  
    norman: Napisał postów [782], status [rozpisany/na] Reputacja
    Koń jaki jest każdy widzi, a człowiek zawsze człowiekowi był wilkiem wykożystując konia niestety

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-01-07 09:46:15 [94.254.193.*] id:1408983  
    norman: Napisał postów [782], status [rozpisany/na] Reputacja
    Wykorzystywał sorry
    2016-01-07 08:50:26 [89.72.244.*] id:1408978  
    roman11: Napisał postów [71], status [ ! Troll ! ]
    uwolnić konia bo ma zawiasy

    Nick:
    Treść:
    2016-01-07 08:38:33 [178.37.62.*] id:1408977  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    trochę jak na tym pokazie motoryzacyjnym co to Koenigseg wymknął się spod kontroli.... a ja zawsze mówię, że boję się konia (zwierzęcia 4 kopytnego) bo jest większy ode mnie i ma takie wielkie ślepia... nie chciał bym być na miejscu tego dziecka ani jego rodziców

    Nick:
    Treść:
    2016-01-07 08:19:08 [79.190.127.*] id:1408973  
    gall: Napisał postów [287], status [maniak] Reputacja
    No to teraz szukać organizatora przedsięwzięcia i pytać o organizację zabezpieczenia przemarszu, tak, jak to jest w takim przypadku. Oczywiście ten, kto odpalił petardę jest winowajcą, ale organizator powinien zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo osób biorących udział w marszu.

    Nick:
    Treść:
    2016-01-06 20:54:57 [82.169.34.*] id:1408891  
    Honda84: Napisał postów [595], status [rozpisany/na] Reputacja
    Trzeba trzeba zatrzymać i obciążyć całą zaistniałą sytuacją strzelającego petardą.Za używanie materiałów pirotechnicznych poza Sylwestrem i Nowym Rokiem,grozi mandat w wysokości do 500 zł.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2016-01-06 20:58:39 [195.117.218.*] id:1408892  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Tylko jak go teraz złapać ;)
    2016-01-06 21:05:02 [82.169.34.*] id:1408894  
    Honda84: Napisał postów [595], status [rozpisany/na] Reputacja
    Może jakieś nagrania z monitoringu pomogą,lub świadkowie zdarzenia...
    2016-01-06 21:05:37 [89.74.180.*] id:1408895  
    Ewqa13: Napisała postów [62], status [rozkręcił się] Reputacja
    Ależ co tu po mandacie, gdy malutka tak cierpi :-( Po fakcie trudno o czymkolwiek dyskutować. Zawsze znajdzie się w tłumie jakiś głupek bez wyobraźni!
    2016-01-06 21:06:34 [5.172.252.*] id:1408896  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Może jeszcze ma odpalona zapalkę
    2016-01-06 23:25:48 [89.78.138.*] id:1408968  
    Mario1: Napisał postów [1421], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Wedlug mnie powinien miec sprawe w sadzie i do aresztu z nim.
    2016-01-06 23:19:39 [46.204.240.*] id:1408966  
    sib: Napisał postów [1836], status [Szycha] Reputacja
    Zdarzają się i takie przypadki....

    Nick:
    Treść:
    2016-01-06 22:53:06 [89.79.88.*] id:1408952  
    Peugeot406: Napisał postów [1082], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Pan Bóg się zagapił !?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-01-06 22:54:59 [194.29.180.*] id:1408954  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    że niby ten koń... skąd wiesz że tak się ZWAŁ?
    2016-01-06 22:29:05 [83.29.164.*] id:1408938  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Dziewczyny z końmi zawsze ostrożnie!żartów nie ma.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2016-01-06 22:30:05 [83.7.137.*] id:1408939  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    dlatego na tym, jechał 17 latek :D:D:D
    2016-01-06 22:31:16 [83.29.164.*] id:1408942  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ty to tylko o jednym....
    2016-01-06 22:33:08 [83.7.137.*] id:1408944  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    akurat, kto o czym, po wpisie (w między-wierszu) widać ;-D
    2016-01-06 21:48:38 [89.76.171.*] id:1408912  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Zły konik...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2016-01-06 21:50:56 [83.7.137.*] id:1408914  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    zły petardzista .....
    2016-01-06 20:08:00 [195.117.218.*] id:1408870  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Bo "smarki" się zostawia w domu a nie ciąga po niebezpiecznych szopkach i wyścigach konnych...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [17]
    2016-01-06 20:14:08 [217.99.132.*] id:1408871  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Siedzisz w domu..yeah.
    2016-01-06 20:14:19 [194.29.180.*] id:1408872  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    Dzieciom powinno się całkowicie zabronić uczestnictwa w tych pogańskich obrzędach
    2016-01-06 20:16:56 [37.47.73.*] id:1408873  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    Dla dzieciaków to frajda prawdziwego konia zobaczyć...organizatorzy być może zawiedli
    2016-01-06 20:18:09 [194.29.180.*] id:1408874  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    Na Marcina widzieli, to styknie
    2016-01-06 20:33:36 [194.29.180.*] id:1408878  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    Sorry aniuska, ale uważam ze lepiej dzieci do cyrku zabrać, więcej zwierząt zobaczą a i na pewno bezpieczniej będzie :-)
    2016-01-06 20:35:52 [217.99.132.*] id:1408879  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Hmm,bezpieczniej..Skąd gwarancja?
    2016-01-06 20:36:08 [37.47.73.*] id:1408880  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    Ale idąc na tego typu'zbiegowisko' nie myślisz że koń komuś krzywdę akurat zrobi, to samo w cyrku stać się może...nie uważasz?
    2016-01-06 20:41:47 [83.5.29.*] id:1408882  
    jaśśmietanka: Napisał postów [1126], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    A W TAKIM NP WROCKU ZAKAZANO WJAZDU CYRKOM...
    [-3]
    2016-01-06 21:07:51 [89.74.180.*] id:1408897  
    Ewqa13: Napisała postów [62], status [rozkręcił się] Reputacja
    Taaaak dzieci w ogóle winno się w klatkach trzymać.... czy Wyście powariowali? NIech siedzą w domu Ci którym durne pomysły chodzą po głowach.
    2016-01-06 21:11:38 [195.117.218.*] id:1408898  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    Ewqa... ale ja żartowałem ;). Kruca... zapomniałem na końcu dać buźkę!
    2016-01-06 21:16:12 [194.29.180.*] id:1408902  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    macie rację, gwarancji nie ma nigdzie.... powiem tak dla małych dzieci to powiedzmy jakieś widowisko jest, ale nie zmuszajmy młodzieży, by w czymś takim uczestniczyła, chcesz, to idziesz itd.... głównie to miałem na myśli...
    2016-01-06 21:19:00 [217.99.132.*] id:1408904  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Hmm,zdarza Mi się zmuszać dziecko,żeby szło do szkoły..40 stopni gorączki to nie wymówka..
    2016-01-06 21:21:55 [194.29.180.*] id:1408905  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    hmm, szkoła, a ten cyrk... dowcipniś się znalazł
    2016-01-06 21:24:22 [217.99.132.*] id:1408906  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Zawsze był...
    2016-01-06 21:30:16 [194.29.180.*] id:1408909  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    niekoniecznie musi dalej istnieć ;)
    2016-01-06 21:32:24 [217.99.132.*] id:1408910  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Hmm..Będzie,zawsze możesz spróbować to zmienić.
    2016-01-06 21:38:47 [194.29.180.*] id:1408911  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    to samo się rozleci, popatrz co dzieje się wśród młodych, to już nie ciemna masa, czytają, wiedzą że to fikcja, a że czasami do kościoła zajrzą, to tylko po to żeby pokazać nowe buty czy łachy...
    2016-01-06 19:51:45 [83.27.59.*] id:1408860  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Przez jakiegoś idiotę dziecko musi cierpieć:( Powinni złapać takiego debila i niech teraz płaci odszkodowanie.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2016-01-06 20:03:36 [5.60.180.*] id:1408868  
    agenttomekk: Napisał postów [497], status [starszy pismak] Reputacja
    i petarde mu w d..psko debilowi
    2016-01-06 20:46:14 [84.195.254.*] id:1408884  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Batem po dopie!!!! hej Tikunia ♥
    2016-01-06 20:54:30 [83.27.59.*] id:1408890  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Witaj Boerinka:*:) Bat na takich, to za mało.
    2016-01-06 21:02:10 [84.195.254.*] id:1408893  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Tikunia to z kopyta :P)))
    2016-01-06 19:51:52 [194.29.180.*] id:1408861  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    Na uj komu ten cały cyrk potrzebny.... Szkoda dzieciątka i przestraszonego konia

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2016-01-06 19:56:09 [194.29.180.*] id:1408864  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    Powinni zabronic ludziom odstawiac takie szopki, skoro nie pottafią tego do końca zabespieczyć...
    2016-01-06 19:57:36 [83.7.5.*] id:1408865  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    Angelisia...Cały świat to szopka ;(((((
    2016-01-06 20:03:16 [194.29.180.*] id:1408867  
    tlku: Napisała postów [606], status [rozpisany/na] Reputacja
    Uj z tym, ale tutaj ucierpiało niewinne dziecko!
    2016-01-06 20:01:40 [31.174.225.*] id:1408866  
    autovidol: Napisał postów [767], status [rozpisany/na] Reputacja
    koń jak człowiek, nie lubi za osła robić

    Nick:
    Treść:
    2016-01-06 19:55:56 [89.73.185.*] id:1408863  
    Angelisia: Napisała postów [199], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    kunia się zachciało :/ szopka i nic więcej

    Nick:
    Treść:
    2016-01-06 19:49:27 [217.197.65.*] id:1408859  
    Fromage: Napisał postów [777], status [stały bywalec] Reputacja
    Głupi ludzie, wszędzie głupi ludzie... Biedne dziecko i biedne zwierzę.

    Nick:
    Treść: