• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 916
  • Dodano: 2022-08-04 / 19:30
  • Komentarzy: 0

  Power banki trafią do potrzebujących na Ukrainie

  (Fot. Caritas Opole)

  Pomoc w postaci 46 urządzeń power bank trafi do mieszkańców Ukrainy. Urządzenia ofiarowali mieszkańcy gminy Kolonowskie dla zmagających się ze skutkami rosyjskiej inwazji mieszkańców Ukrainy.


  We wtorek 2 sierpnia Caritas Diecezji Opolskiej otrzymała urządzenia, które są bardzo potrzebne dla osób pozostających w Ukrainie.

  Pan Konrad Wacławczyk, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Kolonowskie osobiście dostarczył do centrali Caritas w Opolu 46 power banków. Urządzenia ofiarowali mieszkańcy gminy Kolonowskie dla zmagających się ze skutkami rosyjskiej inwazji mieszkańców Ukrainy. Szacunkowa wartość darowizny opiewa na kwotę pięciu tysięcy złotych. Prezenty wyjadą za granicę w najbliższym transporcie humanitarnym Caritas.

  Wyjaśnijmy, że power banki to przyrządy mobilne do zasilania urządzeń w warunkach, w których brak jest dostępu do gniazdek elektrycznych (np. telefonu komórkowego, smartfonu, tabletu, kamery). Osoby dzięki urządzeniom mogą sprawniej komunikować się między sobą i ze swoimi bliskimi.

  - Caritas Diecezji Opolskiej dziękuje mieszkańcom gminy Kolonowskie na czele z jej władzami za cenny gest solidarności i pomocy - czytamy na stronie Caritasu.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".