Zobacz takze
Wypadek na DK45 między Bierdzanami a Trzebiszynem. Kierowca trafił do szpitala
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".































































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
vitagrazyna: Napisała postów [77], status [rozkręcił się]
Wstyd mi za po-wskie media,partie oszołomów i zakłamanych i okłamywanych wyborców.Teraz zaczynają się konkretne zmiany korzystne dla Polski i Polaków, to łgarze z PO boją się PIS-u jak diabeł święconej wody. Przez 8 lat mieli wszystko co możliwe,wszystkie stołki,TK,media,wszystkie spółki sk.Państwa,prezydenta!. Zadłużyli Polskę prawie na MILIARD zł I PYTAM PANA SCHETYNY kto to będzie spłacać?Ile wybudowaliście fabryk,zakładów pracy,mieszkań dla Polaków??Zdradziliście i sprzedaliście Ojczyznę dla niemców,zydów i innych maści. Sprzedaliście prawie wszystko co polskie w Polsce zostało i teraz śmiesz człowieku jeszcze się odzywać???PIS chce to wszystko uporządkować i zacząć od nowa,choć będzie to długoletnie zadanie.Każdy kto podnosi rękę na PIS ma swój udział w rozbiorze i okradania Polski i Polaków!!!