• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3242
  • Dodano: 2022-08-03 / 13:29
  • Komentarzy: 1

  Policjanci pobiegli dla Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

  Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach w tym roku obchodzi swoje 25-lecie. Z tej okazji przygotowano specjalny bieg charytatywny w którym wzięło udział dziesiątki chętnych mundurowych.


  Celem przedsięwzięcia jest propagowanie sportowej rywalizacji jako skutecznej metody rozwoju osobistego, a także integracja środowiska policyjnego. Bieg ma charakter charytatywny. Opłaty startowe wnoszone są bezpośrednio na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

  Zgodnie z regulaminem przedsięwzięcia, każdy uczestnik chcący wspomóc Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, zobowiązany jest do pokonania dowolnego dystansu w czasie minimum 25 minut (bieg, nordic walking, chód) w dowolnym miejscu.

  Policjanci z Opolszczyzny postanowili bieg pokonać wspólnie, na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu. Fundacja, którą tym wydarzeniem wspieramy obchodzi w tym roku 25-lecie. My pragniemy włączyć się do akcji i wziąć udział w symbolicznym biegu - mówi podkom. Dariusz Świątczak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

  - Przede wszystkim udział w biegu jest wyrazem solidarności z rodzinami policjantów, którzy na rzecz służby złożyli najwyższą ofiarę - własne życie. Szczególnie w przypadku najmłodszych policjantów, czyli tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją policyjną karierę, jest to szczególnie ważne - budowanie szlachetnej solidarności i poczucie przynależności, do grupy zawodowej - dodają mundurowi.

  Do charytatywnego biegu można zapisać się nadal:

  https://zapisyonline.pl/zawody/618,wirtualnego-biegu-charytatywnego-z-okazji-25-lecia-powstania-fpwisppp-bieg-wirtualny

  Zdjęcie (1/18)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-08-04 09:19:44 [83.30.32.*] id:1644907  
  dzony: Napisał postów [5851], status [VIP] Reputacja
  Należało by utworzyć również Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Zabitych niesłusznie osób w kraju przez Policjantów w tym roku i latach wcześniejszych. Z tej okazji też pewnie przygotujemy specjalny bieg charytatywny w którym weźmie udział zapewne dziesiątki chętnych.

  Nick:
  Treść: