• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 1556
    • Dodano: 2015-12-13 / 21:23
    • Komentarzy: 5

    Orlik Opole wygrał 6:3 w Toruniu.

    Orlik Opole wygrał 6:3 w Toruniu.

    (Fot. Archiwum)

    Opolanie mieli w ostatnich tygodniach problemy, ale zaczęli wracać na właściwy tor. W wyjazdowym meczu z Nestą Toruń, ekstraklasowy Orlik Opole cały czas kontrolował wynik, ostatecznie wygrywając 6:3. Podopieczni Jacka Szopińskiego przewodzą grupie słabszej z 3 punktami przewagi nad Polonią Bytom.

    Pierwszego gola strzelił Alex Szczechura w 12 minucie, a asystę zaliczył wtedy Michael Cichy. Dużo więcej bramek padło w drugiej tercji. W 26 minucie Szymon Marzec podwyższył na 2:0, ale nasz entuzjazm szybko ostudził Jauhien Kasztanau strzelając na 1:2. Jednak ostatnie słowo - a nawet dwa - w tej tercji należały do Orlika Opole. Na 3:1 strzelił Dakota Klecha, a na 4:1 Edgars Cgojevs.

    Zobacz takze Autostrada A4. Dwa zdarzenia. Poważne utrudnienia

    Trzecią tercję ostro rozpoczęli gospodarze. 42 sekundy po rozpoczęciu, Bartosz Fraszko strzelił drugą bramkę dla Nesty Toruń. Dwie minuty później odpowiedział Maciej Rompkowski i nic nie mogło odebrać Orlikowi zwycięstwa. Do końca spotkania drużyny strzeliły sobie jeszcze "po jednym" i mecz zakończył się zwycięstwem Orlika Opole 6:3. 

    Kolejne spotkanie - ostatnie w tym roku - odbędzie się dopiero 22 grudnia. Rywalem Orlika na "Toropolu" będzie Naprzód Janów .
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2015-12-15 17:37:47 [83.29.36.*] id:1402679  
    Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP] Reputacja
    Brawo chłopaki tak trzymać.

    Nick:
    Treść:
    2015-12-14 18:39:41 [79.255.192.*] id:1402449  
    anstel: Napisał postów [3800], status [VIP] Reputacja
    Cieszy mnie to , no i gitara .

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2015-12-14 21:07:59 [109.46.144.*] id:1402488  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Brawo Orlik !
    2015-12-14 21:15:17 [83.22.202.*] id:1402493  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    Tak, Brawo ! :)
    2015-12-14 16:01:10 [89.64.28.*] id:1402430  
    bena: Napisała postów [72], status [rozkręcił się] Reputacja
    brawo Wy :)

    Nick:
    Treść: