• Wyświetleń: 1423
    • Dodano: 2015-12-13 / 21:23
    • Komentarzy: 5

Orlik Opole wygrał 6:3 w Toruniu.

Opolanie mieli w ostatnich tygodniach problemy, ale zaczęli wracać na właściwy tor. W wyjazdowym meczu z Nestą Toruń, ekstraklasowy Orlik Opole cały czas kontrolował wynik, ostatecznie wygrywając 6:3. Podopieczni Jacka Szopińskiego przewodzą grupie słabszej z 3 punktami przewagi nad Polonią Bytom.

Pierwszego gola strzelił Alex Szczechura w 12 minucie, a asystę zaliczył wtedy Michael Cichy. Dużo więcej bramek padło w drugiej tercji. W 26 minucie Szymon Marzec podwyższył na 2:0, ale nasz entuzjazm szybko ostudził Jauhien Kasztanau strzelając na 1:2. Jednak ostatnie słowo - a nawet dwa - w tej tercji należały do Orlika Opole. Na 3:1 strzelił Dakota Klecha, a na 4:1 Edgars Cgojevs.

Trzecią tercję ostro rozpoczęli gospodarze. 42 sekundy po rozpoczęciu, Bartosz Fraszko strzelił drugą bramkę dla Nesty Toruń. Dwie minuty później odpowiedział Maciej Rompkowski i nic nie mogło odebrać Orlikowi zwycięstwa. Do końca spotkania drużyny strzeliły sobie jeszcze "po jednym" i mecz zakończył się zwycięstwem Orlika Opole 6:3.

Kolejne spotkanie - ostatnie w tym roku - odbędzie się dopiero 22 grudnia. Rywalem Orlika na "Toropolu" będzie Naprzód Janów .

2015-12-15 17:37:47 [83.29.36.*] id:1402679
    Gaz: Napisał postów [5469], status [VIP] Reputacja