- Autor: Greg
- Wyświetleń: 6666
- Dodano: 2015-12-03 / 12:21
- Komentarzy: 33
30-latek z 2 promilami "opiekował się" córeczką
Mężczyzna chwiejnym krokiem prowadził wózek, w którym była jego 3-miesięczna córeczka. Nieodpowiedzialnego ojca udało się namierzyć dzięki miejskiemu monitoringowi.
Policjanci z Nysy otrzymali wczoraj przed południem informację, że prowadzący dziecięcy wózek mężczyzna ledwo trzyma się na nogach. Informację przekazano też strażnikom miejskim, którzy dzięki monitoringowi ustalili, gdzie znajduje się opisywany mężczyzna.
- Na miejsce udał się policyjny patrol. Funkcjonariusze zbadali mężczyznę na zawartość alkoholu. Wynik pokazał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - mówi podkom. Katarzyna Janas z policji w Nysie.
30- latek przewoził w wózku swoją 3–miesięczną córeczkę. Policjanci przekazali całą i zdrową dziewczynkę pod opiekę wezwanej na miejsce matki.
Sprawa nietrzeźwego mieszkańca powiatu prudnickiego trafi teraz do sądu rodzinnego. Śledczy sprawdzą czy dziecko nie zostało narażone na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Jeżeli tak, to ojcu może grozić kara nawet do 5 lat więzienia.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
LewLechistanu: Napisał postów [1449], status [zrobił/a karierę]
A co zasrany faszystowski rząd ma do tego czy se ktoś pije jak jest z dzieckiem czy nie. Jego dziecko. Może mu jeszcze pedofile z rządu dziecko odbiorą. Won od rodzin zasrani faszyści.