Zobacz takze
Wypadek na DK45 między Bierdzanami a Trzebiszynem. Kierowca trafił do szpitala
Zobacz takze
16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".



















































































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
ropolanin: Napisała postów [19], status [nowy]
Ludzie wy się porostu zastanówcie czy chcecie mieszkać w swoich ładnych domkach w czarnowąsych i innych pod opolskich wsiach a do pracy jeździć do niemiec albo tu pracować na śmieciówkach, a wasze dzieci zamiast tego żeby urządziły się gdzieś tu blisko to wyjeżdżały do Wrocławia czy Anglii. Czy chcieli byście tu mieszkać i godnie żyć za dobrą pensje. W Opolu zaczyna brakować terenów inwestycyjnych a wójt H. Wróbel mówi że żadnych inwestorów nie będzie sprowadzał bo Elektrownia mu wystarczy. No wszyscy w elektrowni pracować nie będą. Ja bym chciał tu mieszkać i godnie żyć. Prezydent Wiśniewski sprowadził kilka firm do Opola i nie mam co do tego wątpliwości że jest wstanie sprowadzić ich więcej. Niech się każdy zastanowi poza nielicznymi wyjątkami którzy pracują w Elektrowni czy chce klepać biedę na wsi lub wyjeżdżać do Holandii czy pracować i żyć tu.