• Wyświetleń: 4427
  • Dodano: 2015-11-17 / 10:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Największe firmy Opolszczyzny szukają kooperantów

  T>OP Biznes MIXER to wyjątkowa okazja dla firm usługowych, by spotkać się z największymi przedsiębiorcami Opolszczyzny i zaoferować im swoje usługi.


  Motywem przewodnim spotkania będzie giełda kooperacyjna czyli wcześniej umówione rozmowy handlowe zarejestrowanych uczestników. Możliwość umówienia spotkania będzie miał każdy uczestnik dzięki formularzowi rejestracyjnemu.

  Podczas giełdy kooperacyjnej będzie okazja do spotkań największych firm Opolszczyzny z przedstawicielami firm usługowych z następujących branż: szkolenia produkcyjne i sprzedażowe, automatyzacja zakładów, usługi informatyczne, telekomunikacyjne i internetowe, usługi kurierskie, budownictwo, ochrona firm, księgowość i doradztwo podatkowe, pośrednictwo pracy, transport, wyposażenie biur, serwis urządzeń biurowych, marketing, sprzedaż, zakup energii oraz gazu, finanse, leasing, ubezpieczenia, pozyskiwanie dotacji unijnych, sprzątanie obiektów, odzież robocza, klimatyzacja i wentylacja, utylizacja odpadów, zarządzanie środkami trwałymi, zarządzanie dokumentami i usługi cateringowe.

  Zaplanowano także Networking Mixer, polegający na możliwości krótkiej prezentacji danego przedsiębiorstwa podczas sesji przy stolikach. Każdy z uczestników będzie miał maksymalnie 2 minuty na prezentację, a po zakończeniu danej sesji uczestnicy przesiadają się do kolejnych stolików.

  Zwieńczeniem pierwszego dnia spotkania będzie uroczysty bankiet, podczas którego będzie okazja do nieformalnych rozmów i nawiązywania kontaktów handlowych.

  Uczestnicy mają także możliwość wystawienia własnego stoiska. Ceny pakietów uczestnika rozpoczynają się już od 100 złotych.

  T>OP Biznes Mixer odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2015 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Swój udział potwierdziło już ponad 50 firm z Opolszczyzny.

  Informacje o T>OP Biznes MIXER, formularze zgłoszeniowe i program można znaleźć na stronie wydarzenia - www.tbm.cwkopole.pl.

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.