• Wyświetleń: 2401
    • Dodano: 2015-11-13 / 10:14

Bardzo udany rewanż. Polska - Serbia 5:0

Po pierwszym meczu towarzyskim U-18 przegranym 0:2, rewanż w Brzegu nie zapowiadał się zbyt optymistycznie. Jednak reprezentacja Polski pokazał klasę i beż żadnych problemów pokonała Serbię aż 5:0. Nasi od pierwszych sekund dominowali i z czasem powiększali swoją przewagę.

W pierwszym meczu przy Oleskiej 51, młodzi polscy piłkarze mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, ale to Serbowie strzelali bramki.

Tym razem nasi zaczęli z przytupem. Już w drugiej minucie Przemysław Mystkowski pięknie przymierzył i było 1:0. To nie było jedyna bramka gracza Jagielloni Białystok. Pod koniec pierwszej połowy był czujny w polu karnym i wykorzystał błąd bramkarza gości umieszczając futbolówkę w siatce po raz drugi.

W drugiej połowie z dobrej strony pokazał się gracz Arsenalu Londyn – Krystian Bielik. Tym razem zaliczył asystę podając głową do Mateusza Hołowni, który strzelił na 3:0. Biało – czerwoni doszli do wniosku, że chcą więcej goli i w 65 minucie było już 4:0. Na listę strzelców wpisał się Kamil Wojtkowski.

Podłamani Serbowie stracili ochotę do gry, co udało się wykorzystać Polakom w doliczonym czasie. Dobrym uderzeniem popisał się Konrad Handzlik, który ustalił wynik spotkania na 5:0.

- Bramki cieszą, ale styl naszej gry był bardzo dobry – powiedział po spotkaniu trener biało – czerwonych, Tomasz Sokołowski - graliśmy płynnie w ataku, ale również w defensywie daliśmy rade. Moim zdaniem 5:0 to najniższy wymiar kary – dodał Sokołowski.

2015-11-13 14:24:31 [83.5.132.*] id:1393808
    św_juzef: Napisał postów [12741], status [VIP] Reputacja
    OT widzieliście ile dostała za swoje sukcesy nasza najlepsza tyczkarka ? za dwa rekordy Polski w hali i na stadionie, oraz za dwa złote medale mistrzostw Polski? .... od klubu 6 szklaneczek, a od ministerstwa sportu - smyczkę, notes i długopis ... ile skasowali działacze i prezes klubu czy minister sportu ?

2015-11-13 14:20:28 [37.152.18.*] id:1393807
    R1973P: Napisał postów [1539], status [Szycha] Reputacja