• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 2295
    • Dodano: 2015-11-11 / 20:56
    • Komentarzy: 5

    Nie ma mocnych na siatkarki AZS-u Opole! Lider ograny 3:0

    Nie ma mocnych na siatkarki AZS-u Opole! Lider ograny 3:0

    (Fot. Dżacheć)

    To miał być niezwykle trudny mecz, a okazał się (długim) spacerkiem AZS-u Opole. W 8. kolejce II ligi kobiet, nasze siatkarki wygrały 3:0 z PLKS-em Pszczyna i wskoczyły na fotel lidera. AZS jest jedyną niepokonaną drużyną w lidze.

    Wbrew pozorom początek spotkania nie był kolorowy. Lider z Pszczyny zaczął z przytupem i w pewnym momencie prowadził 10:5. To nie podłamało naszych zawodniczek, które dzięki dobrej grze w bloku doprowadziły do wyrównania. Końcówki seta to koncert podopiecznych Grzegorza Silczuka, które wygrały pierwszą partię 25:17.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Początek drugiego seta był niestety bliźniaczo podobny do pierwszego. Nasze siatkarki zaczęły od kilku punktowej straty, żeby później się ratować i zapewnić emocje licznie zgromadzonym kibicom. W tym secie jak i w całym spotkaniu świetnie spisywała się MVP meczu, libero Daria Michalak. Jej obrony były impulsem dla reszty zawodniczek do wykończenia akcji na siatce. Druga partia zakończyła się zwycięstwem 25:19.

    Trzeci set to dominacja AZS-u Opole od pierwszej do ostatniej piłki. Tym razem zawodniczki nie zaserwowały emocji i pewnie zmierzały do siódmego zwycięstwa z rzędu. Rywalki ugrały tylko 18 punktów w tym secie.

    To zwycięstwo zapewniło siatkarkom z Opole fotel lidera z przewagą 1 punktu nad PLKS-em Pszczyna. Jednak trzeba zaznaczyć, że AZS ma jeden zaległy mecz.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2015-11-12 14:15:36 [87.105.135.*] id:1393601  
    Hetman Wielki: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja
    i o to chodzi.....powodzonka

    Nick:
    Treść:
    2015-11-12 02:28:52 [91.213.8.*] id:1393534  
    Bóg-hubertus: Napisał postów [96], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Gratulacje dla Pań z AZS-u. Oby tak dalej

    Nick:
    Treść:
    2015-11-11 23:36:32 [31.175.37.*] id:1393517  
    spellhowler: Napisał postów [4819], status [VIP] Reputacja
    OT: korzysa/korzystał ktoś może z siłowni na armii krajowej -MAXIMUS?? Jakieś opinie? dzieki za odpowiedź

    Nick:
    Treść:
    2015-11-11 21:33:18 [31.175.4.*] id:1393460  
    avacanda: Napisała postów [1975], status [Szycha] Reputacja
    gratulacje!!! oby tak dalej

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2015-11-11 21:36:39 [83.5.22.*] id:1393462  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    Tak! Brawo! Nie ma mocnych ... :)