• Wyświetleń: 2124
    • Dodano: 2015-11-11 / 20:49
    • Komentarzy: 5

Odra wygrała mecz pucharowy ze Stalą Brzeg 3:1

Spotkanie od początku zapowiadało się bardzo interesująco, ponieważ naprzeciw siebie stanął wicelider III ligi i niekwestionowany lider IV ligi. Jednak bardzo licznie zgromadzeni kibice w Brzegu nie mieli powodów do radości. Odra pewnie wygrała 3:1 i awansowała do następnej rundy wojewódzkiego Pucharu Polski.

Od pierwszych minut przewagę miał III ligowiec, który co jakiś czas atakował bramkę Stali. Jednak na gole trzeba było poczekać do końca pierwszej połowy. W 41 minucie Janusz Gancarczyk dostał podanie od Łukasza Staronia i wyprowadził OKS na 1:0.

Po 5 minutach od rozpoczęcia drugiej połowy Odra dostała prezent. Obrońcy Stali się pogubili, co wykorzystał Staroń i dał OKS-owi drugiego gola. Na 3:0 naszych wyprowadził Mateusz Gancarczyk w 72 minucie i nic już nie było w stanie odmienić losów tego meczu.

Niespodziewanie Stal zdobyła honorowego gola w doliczonym czasie gry i mecz zakończył się zwycięstwem Odry Opole 3:1.

2015-11-12 14:16:54 [87.105.135.*] id:1393602
    Hetman Wielki: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja