• Autor: Majlan
    • Wyświetleń: 11543
    • Dodano: 2015-11-01 / 13:33
    • Komentarzy: 25

    48-letni kierowca audi staranował płot posesji

    48-letni kierowca audi staranował płot posesji
    48-letni kierowca audi staranował płot posesji

    (Fot. Pomoc Drogowa Tytan)

    Tuż przed 10.00, kierowane przez 48-latka audi zjechało z drogi i uderzyło w płot pobliskiej posesji. Do zdarzenia doszło na ul. Brzechwy w Kędzierzynie-Koźlu.

    - Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierowca źle się poczuł w czasie jazdy, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z jezdni - informuje dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

    Zobacz takze 33-latek z Opola z zarzutami znęcania się nad dziećmi i psem

    48-latka przewieziono na badania do szpitala, gdzie nie stwierdzono poważniejszych obrażeń, po czym wypisano go do domu.

    Kierowca był trzeźwy, zdarzenie zakończyło się pouczeniem.
    reklama

    Więcej zdjęć

    48-letni kierowca audi staranował płot posesji

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-08-31 08:28:48 [31.175.235.*] id:1473453  
    lysy007124: Napisał postów [1777], status [Szycha] Reputacja
    dał czadu

    Nick:
    Treść:
    2015-11-02 20:37:53 [83.7.6.*] id:1390826  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    Totalny zbok spiertolił ludziom ogrodzenie ;((((

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2015-11-02 20:40:06 [83.29.166.*] id:1390828  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Bił konia podczas jazdy??
    2015-11-01 15:43:26 [209.222.8.*] id:1390505  
    Król Forum: Napisał postów [1847], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Widzicie niebo na pierwszej fotce? Sztuczne chmury są...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2015-11-01 16:13:34 [83.7.104.*] id:1390506  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    Złudzenie... to przez Azoty bo tam tak smrodzą ;((
    2015-11-01 16:45:24 [81.219.242.*] id:1390510  
    polanica: Napisał postów [543], status [rozpisany/na] Reputacja
    Chemitralis...
    2015-11-01 21:08:40 [46.19.137.*] id:1390561  
    Król Forum: Napisał postów [1847], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    dzis "opryskiwali" pełną parą...
    2015-11-02 17:27:42 [81.219.242.*] id:1390713  
    polanica: Napisał postów [543], status [rozpisany/na] Reputacja
    Wczoraj byłem na trzech cmentarzach. Wszędzie ten sam zapach ciężkiej syntezy. Innymi laty czuć było spalony wosk. Fu.k, czy ma to związek z tym co widać na niebie
    2015-11-02 17:47:27 [188.138.9.*] id:1390715  
    Król Forum: Napisał postów [1847], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Na niebie widać że coś się dzieje... Czasem czuję się jak stonka na polu w czasie oprysku...
    2015-11-01 15:12:42 [83.29.193.*] id:1390503  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Lewatywę mu zrobiła siostra z czerwonej oranżady i biseptolu.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2015-11-01 20:44:25 [90.156.124.*] id:1390549  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Ty mnie lepiej nie ruszaj....................nadterminowy. ;)
    2015-11-01 21:08:56 [83.29.193.*] id:1390562  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Kiedy masz wolne bo na urlopie jestem!
    2015-11-01 17:16:29 [31.61.137.*] id:1390513  
    Prawo Jazdy: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    A jeszcze skończyło się na pouczeniu Brawooooo !!!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2015-11-01 18:17:45 [176.111.136.*] id:1390518  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    gusia to ty ? ;D
    2015-11-01 20:42:42 [90.156.124.*] id:1390548  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    :DDD
    2015-11-01 20:45:49 [83.230.46.*] id:1390550  
    KK 35947: Napisał postów [4451], status [VIP] Reputacja
    Goodway,Gusia ma głębsze przemyślenia...
    2015-11-01 19:01:33 [83.29.23.*] id:1390528  
    unununkwum: Napisał postów [65], status [rozkręcił się] Reputacja
    Jak by to był jakiś młody kierowca to by mu prwnie prawko wzięli. A moźe to jakaś szycha?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2015-11-01 19:06:35 [83.7.104.*] id:1390531  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    A w Ozimku Burmistrza ujechali więc co sie dziwisz ;(
    2015-11-01 20:39:35 [90.156.124.*] id:1390546  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Nie daj Boże poseł, dzony.....takiego żadna siła nie ruszy ;)
    2015-11-01 20:40:37 [90.156.124.*] id:1390547  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Nooo chyba, że mu się immunitet skończy....
    2015-11-01 20:26:55 [31.61.137.*] id:1390544  
    Kowal: Napisał postów [924], status [stały bywalec] Reputacja
    Ciekawe jaki "sprzętem" były robione zdjęcia?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2015-11-01 20:36:54 [90.156.124.*] id:1390545  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Bym nie marudziła, widać profesjonalizm....
    2015-11-01 20:25:29 [83.27.29.*] id:1390543  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    jak na uderzenie w płot (wygląda na drewniany), duże szkody ........

    Nick:
    Treść:
    2015-11-01 18:29:16 [89.77.28.*] id:1390520  
    The Naturator: Napisał postów [2367], status [Szycha] Reputacja
    Sie tryb HDR pomocy drogowej włączył.

    Nick:
    Treść:
    2015-11-01 16:50:32 [83.7.104.*] id:1390512  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    Dziś niedziela i widocznie filtry zdjęli i mamy chemowidokus ;)))

    Nick:
    Treść: