- Autor: Majlan
- Wyświetleń: 2663
- Dodano: 2015-10-23 / 18:41
- Komentarzy: 30
Witold Zembaczyński: Nie podniesiemy ręki za podwyżką podatków
- Gwarantuję, że żadna z osób startujących z naszych list do Sejmu czy Senatu nigdy nie podniesie ręki za podwyżką podatków - zapewnia Witold Zembaczyński, jedynka .Nowoczesnej na Opolszczyźnie.
- Jesteśmy nową ideą i jednocześnie jedyną rozsądną alternatywą dla układu PO-PiS. Zapraszam do głosowania na nas zarówno osoby zniechęcone 8-letnimi rządami Platformy Obywatelskiej, jak i tych wyborców, którzy boją się nadejścia czasów Prawa i Sprawiedliwości - dodaje Piotr Wach, kandydat .Nowoczesnej do Senatu.
Jak podkreślają działacze partii Ryszarda Petru, warto na nich zagłosować. - Mamy wiele pomysłów na region, na państwo. Wybór jest w waszych rękach, możecie wreszcie wybrać coś, na co głosowanie nie jest obciachem.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
kserkses: Napisał postów [37], status [rozkręca się]
Witek pozor na czającego się czarnego waca