• Wyświetleń: 1643
    • Dodano: 2015-10-14 / 16:21

Pogrom w Płocku. Gwardia Opole przegrała 17:34

Zwycięstwo czy remis byłby sensacją, ale nie było o tym mowy. Gwardia Opole dostała srogie lanie od wicemistrza Polski, który był wyraźnie poddenerwowany wysoką porażką w Lidze Mistrzów.

W sobotę piłkarze ręczni Wisły Płock grali u siebie z THW Kiel w Lidze Mistrzów. Wtedy to oni dostali lekcję szczypiorniaka i przegrali 23:37. To bardzo ich poddenerwowało i widać było, że w meczu z Gwardią chcieli się na kimś wyżyć, aby podbudować morale. Rafał Kuptel miał po prostu pecha, że padło na jego drużynę.

Od pierwszych sekund było widać różnice klas. Nafciarze wściekle atakowali naszą bramkę i po 9 minutach prowadzili 9 do... 0. Na szczęście gwardziści zaczęli zdobywać jakieś gole i pierwszą połowę przegrali 7:16.

Mimo tego, że w drugiej połowie na boisku pojawili się zawodnicy rezerwowi Wisły Płock, to opolanie niewiele mogli zdziałać. Nafciarze utrzymywali wysokie prowadzenie i zmierzali po 7 zwycięstwo w lidze. Ostatecznie wygrali 34:17, a Gwardia będzie miała dużo czasu żeby przygotować się do meczu ze Stalą Mielec. To spotkanie - które odbędzie się 24 października - trzeba wygrać.

2015-10-14 21:46:28 [79.191.31.*] id:1385131
    MGIEŁKA: Napisała postów [18096], status [VIP] Reputacja
    jak to w sporcie, raz wygrana innym razem przegrana, a w znanej polskiej komedii było m.in.: "wygramy, przegramy, je *** ał ich pies", choć dotyczyło piłki nożnej ;D

2015-10-14 19:40:43 [188.146.7.*] id:1385084
    neon: Napisał postów [2700], status [Szycha] Reputacja