Zobacz takze
Zełenski odesłał Order Orła Białego. Odpowiedź na decyzję prezydenta Nawrockiego
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
18 czerwca
Odznaczenia państwowe i honorowe wręczone w Opolu
Boss: Napisał postów [666], status [starszy pismak]
NIE POLECAM. Sam chciałem szczepić mojego już 3 letniego syna. Oczywiście pani lekarz namawiała mnie i pożniej żona równierz. Jednak postanowiłem że nie będe szczepić własnego dziecko tymi pseudo szczepionkami na wszystko. Mam dwójkę znajomych którzy mają teraz problemy przez te szczepionki. Ja jakoś nie byłem szczepiony na jakieś pneumokoki, rotawirusy itd. żyje i mam się dobrze. Dobrze radze rodzicom aby najpierw troszkę poczytali o samych szczepionkach i o rynku farmakologicznym w polsce. Kto i ile dostaje za wykonane szczepionki pozostawię sobie. Chciałbym aby ludzie wiedzieli że sztuczne wywoływanie paniki tylko pomaga w kręceniu się tego biznesu, zarabia lekarz, przychodnia, MIASTO !!! jak i producent. Zgadnijcie tylko kto na tym wogóle nic nie zyska ?? No właśnie wasze dzieci zyskają niby tam jakąś odpornośc na coś nie do końca wiadomo na co. Nie polecam i polecam lekturę zamiast pochopnej decyzji no chyba że macie w d... swoje dziecko i myślicie se że " o cholera aż 900zł zaoszczędze a ty tyle pinondzóf". Przestanie ludzie myśleć perspektywami jak wszyscy to ja też muszę. Ciemna maso. :)