• Wyświetleń: 3432
  • Dodano: 2015-09-15 / 07:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Zdobywaj pracę z Language Professionals!

  Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej i usłyszałeś, że znajomość języka obcego nie spełnia oczekiwań pracodawcy? Mamy rozwiązanie! Nie czekaj i zapisz się już teraz do szkoły językowej Language Professionals w Opolu!

  Dzisiejszy rynek pracy wymaga od nowego pracownika znajomości przynajmniej jednego języka obcego. Wiele osób wydawać by się mogło, że zna język, jednak nie jest to takie oczywiste, gdyż problemem tkwi w znajomości języka branżowego, który w XXI wieku jest niezbędny.

  Udałam się na rozmowę kwalifikacyjną do firmy specjalizującej się zaopatrzeniem medycznym. Początkowo rozmowa przebiegała pomyślnie i spełniałam większość wymagań- przynajmniej tak mi się wydawało. Po pewnym czasie Pani poinformowała mnie, że dalsza część rozmowy będzie prowadzona w języku angielskim – mówi Pani Agnieszka. W trakcie rozmowy usłyszałam, że moja znajomość języka w branży medycznej jest znikoma i nie pasuję do ich profilu. Po tak przykrych słowach rzuciłam się w wir poszukiwań szkoły językowej i znalazłam! Szkoła Language Professionals okazała się strzałem w dziesiątkę!

  Centrum Korepetycji Language Professionals mieszczące się w Opolu przy ulicy Ozimskiej 63a, oferuje korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego z doświadczonymi lektorami i nauczycielami w Opolu.

  Jako menadżer w znanej korporacji zagranicznej pracuję od 2 lat, a to wszystko dzięki szkole językowej. Początkowo pracowałem w polskim oddziale, jednocześnie uczęszczając na kurs specjalistyczny w Language Professionals. Po jakimś czasie moja firma przekazała informację, że poszukują pracownika w zagranicznym oddziale. Zgłosiłem swoją kandydaturę. Chętnych, jak można się domyśleć było wielu. W celu rekrutacji pracownika, rozmowę przeprowadził zagraniczny przedstawiciel. Wiele osób wychodziło z rezygnacją, jednak gdy przyszła pora na mnie, okazało się, że jestem świetnie przygotowany i chętnie podpiszą ze mną umowę. Swój język wypracowałem podczas zajęć z lektorami w szkole językowej Language Professionals, którzy przekazali mi sporą dawkę wiedzy - mówi Pan Piotr.

  Jest to szkoła w sam raz dla Ciebie! Centrum ma do zaoferowania coś dla każdego, bez względu na wiek. To tu możesz profesjonalnie nauczyć się języka branżowego i przygotować się do rozmowy z potencjalnym pracodawcą, który być może zapewni Ci pracę, o której zawsze marzyłeś. Firma przygotowuje także do wyjazdów za granicę, które mają duży wpływ na rozwój Twojej kariery zawodowej. Szkoła przekaże znajomość języka m.in. w branży biznesowej, technicznej, medycznej, prawniczej i wielu innych.

  Ale to nie wszystko! Oferta Language Professionals nie kończy się tylko na języku branżowym. Centrum prowadzi zajęcia na każdym poziomie, oferuje zajęcia indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, konwersacje, przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych, a także przygotowanie do egzaminów międzynarodowych FCE (First Certificate in English), CAE, TOEFL,PET, TOEIC, BEC, CPE, TOLES, ILEC, TELC, LCCI, jak również ma do zaoferowania profesjonalne kursy Business English. Centrum zapewnia naukę na najwyższym poziomie: tablica interaktywna, oprogramowanie multimedialne, nowoczesne pomoce dydaktyczne, w pełni wyposażone sale szkoleniowe, dyplomowani lektorzy i nauczyciele. Dodatkowym atutem szkoły jest możliwość dojazdu lektora do miejsca zamieszkania kursanta, co dla wielu osób stanowi wygodę i poczucie pewności siebie. Najważniejsze dla szkoły to zadowoleni klienci! – mówi dyrektor szkoły – Artur Łojewski.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do siedziby mieszczącej się przy ulicy Ozimskiej 63a, II piętro w Opolu, kontaktu telefonicznego pod nr tel. 605250009,
  bądź na stronę internetową: www.language-professionals.pl  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.