Zobacz takze
Opolskie Orły odebrały wyróżnienia za osiągnięcia w nauce, sporcie i kulturze
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".





















22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
smutaga: Napisała postów [2], status [żółtodziób]
PO PIERWSZE!!! TO NIE JEGO ŻONA - to konkubina, która jest agresywna po wypiciu alkoholu. Co z tego, że usłyszą zarzut jak i tak nic z tego sobie nie zrobią. Sytuacja będzie się powtarzała. TO ICH NIE PIERWSZY RAZ. Zawsze się im upiecze! Innym rodzicom, którzy normalnie starają się zapewnić byt dzieciom (chodzą czysto ubrane, mają regularne posiłki, ciepło w domu, czysto w domu, są dopieszczane jak tylko można) odbierają w trybie natychmiastowym bo np. bardzo uprzejma duszyczka zgłosiła do opieki społecznej, że coś jest nie tak bo np. dziecka nie widać od dłuższego czasu albo że ktoś za bardzo nakrzyczał i dostało dziecko karę. A takim alkoholikom, którzy mają "hlew" w domu, zimno bo przecież nie mają za co kupić węgiel (ona ma dwie lewe ręce do roboty, a on jak ma pieniądze z jakiejkolwiek pracy i przyniesie je do domu to ona je rozpuści na hlanie ciągnąc za sobą owego mężczyznę) nie odbiera się dzieci bo przecież oni muszą dostać jeszcze parę szans - bo może się poprawią.