Zobacz takze
Pusta "małpka" na fotelu pasażera. Kierowca miał ponad 2,5 promila
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".





















22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
Skydiver010: Napisał postów [77], status [rozkręcił się]
W Rosji tez nie proznuja." Prorosyjscy separatyści w Donbasie na wschodzie kraju prowadza przygotowania do skonstruowania "brudnej bomby" jądrowej" Konflikt sie zaognia i Polska wylapie co jej sie nalezy.Zamiast oszczedzac, madrze inwestowac i madrze rozdzielac pieniadze i inne dobra, niszczy sie je.Wiele osob, tych pamietajacych Wojne i czestokroc bioracy w niej udzial, zyje obecnie w nedzy.Mozna im pomoc, ale to trzeba miec odrobine zrozumienia i trzeba potrafic wczuc sie w polozenie innych osob.Mozna by sprzedac te trawke a kase przekazac tym, ktorzy walczyli za Polske.Takie czasy, ze oni nie maja nawet na podstawowe potrzeby.Tak jak oni sa Szanowani dzis, tak jutro szanowani beda ci, ktorzy dzis ich nie dostrzegaja.Dla rownowagi: Wolodia rozkazal niszczyc produkty spozywcze pochodzace od polskich rolnikow.Mega straty dla Polski.Ale Rosjanie niszczac je, przerabiaja je na Energie (biogaz itp.) Europejczycy niszcza bezmyslenie.Pozatym niszczenie jest po to, aby mogli zarabiac Rosyjscy rolnicy, ktorzy dotad przegrywali konkurencje cenowa z EU.Konopia, Extasy i LSD nie sa narkotykami.To Leki i Potezne narzedzia prowadzace do glebszego poznania Natury.Narkotyki to srodki dzialajace depresyjnie na CUN.Morfina, Heroina i tym podobne.Narkotyk pochodzi od slowa "Narkosis" czyli usypiac.