Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
  Rozrywka

  Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II

  zaprasza na:

  4 Strony Marzeń - rodzinne spotkania podróżnicze w MBP

  26

  maja

  2023

  PIĄTEK

  Minorytów 4
  77 454 80 30
  Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II
  Ceny biletów

  wstęp:

  wstęp wolny

  Start imprezy

  start imprezy:

  00:00

  Rezerwacje

  rezerwacje:

  BRAK INFORMACJI

  Zapraszamy Was na cykl rodzinnych spotkań podróżniczych "4 Strony Marzeń"! I jak co roku, przez pięć dni z rzędu będziemy zachęcać dzieci do podróżowania. Będziemy pokazywać, że najciekawszą rzeczą w życiu jest CAŁY ŚWIAT! I że od małych wycieczek za miasto już tylko krok do wielkich wypraw.
  Zaproszeni przez nas goście to specjaliści w odkrywaniu świata i jego tajemnic - i biegle władają językiem dzieci. Przyjdźcie to sprawdzić - gwarantujemy, że mali podróżnicy będą zauroczeni, a i dorośli nie będą się nudzić!


  Miejsce:
  Filia nr 4 MBP
  ul. Książąt Opolskich 48-50
  45-006 Opole

  Program rodzinnych spotkań podróżniczych "4 Strony Marzeń":

  22 MAJA (PONIEDZIAŁEK):
  godz. 17:00 - "Włóczykij w podróży" - głośne czytanie "Muminków" i warsztaty plastyczne dla dzieci.
  * Zapisy pod numerem 512-370-509.
  godz. 18:00 - "Od dziecka w podróży. Polska, Portugalia, Słowenia + cały świat!" - Michał Brezdeń opowie o tym, że nigdy nie jest za wcześnie, żeby zacząć podróżować. Usłyszycie o Portugalii, Słowenii i o przecudnej urody zakątkach Polski, które koniecznie musicie zwiedzić ze swoją rodziną.
  * Wstęp wolny.

  23 MAJA (WTOREK)
  godz. 17:00 - "Zimno, zimniej, najzimniej!" - głośne czytanie i warsztaty plastyczne dla dzieci.
  * Zapisy pod numerem 512-370-509.
  godz. 18:00 - "Mieszkańcy Dalekiej Północy" - ulubieniec dzieci i zawodowy opowiadacz bajek Mateusz Świstak powraca! Tym razem opowie prawdziwe historie zza koła podbiegunowego: dlaczego za kołem podbiegunowym tak bardzo ważne są okulary słoneczne, jak rozpalić tam ognisko i ile śniegu potrzeba na igloo. Tak, nasz gość zna wszystkie odpowiedzi!
  * Wstęp wolny.

  24 MAJA (ŚRODA)
  godz. 18:00 - "Hola! Czyli warsztaty hiszpańskie" - wszystko, za co kochamy Hiszpanię: pomidory, lizaki chupa-chups, churros, flamenco, oliwa, Gaudi, Barcelona - na jednym spotkaniu z Anią Maciąg. Będą hiszpańskie melodie i taniec, smaczna oliwa i przyprawy. Nos vemos!!!!
  * Wstęp wolny.

  25 MAJA (CZWARTEK)
  godz. 17:00 - "Świat pełen muzyki" - warsztaty plastyczno-muzyczne. Z jakich części świata pochodzą popularne instrumenty muzyczne i jak brzmią?
  * Zapisy pod numerem 512-370-509.
  godz. 18:00 - pokaz filmu animowanego dla dzieci "Yuku i magiczny kwiat" (Francja, Belgia 2022) - mała myszka Yuku musi spakować swoje ukulele i opuścić swoje rodzinne strony, aby pomóc babci. Wyrusza w dalekie Himalaje w poszukiwaniu magicznego kwiatu.
  * Wstęp wolny.

  26 MAJA (PIĄTEK)
  godz. 18:00 - "Podróż pachnąca lasem i łąką" - o tajemniczym świecie roślin, który czeka tuż za drzwiami: za miastem, w lesie, na łące, opowie zielarka Dominika Bujara. Wystarczy wyjść w plener, żeby zacząć odkrywać to fascynujące uniwersum! Spotkanie będzie połączone z częścią warsztatową, podczas której dzieci samodzielnie przyrządzą rarytasy i kosmetyki z dzikich roślin.
  * Wstęp wolny.

  Klikninij i sprawdź to wydarzenie na Facebooku