- Autor: Seeb
- Wyświetleń: 8027
- Dodano: 2008-05-05 / 15:36
- Komentarzy: 28
Kierowca odpowie za wypadek
W wypadku zginęła 22-letnia kobieta. (fot: archiwum)
Prokuratura Rejonowa w Opolu złożyła do sądu akt oskarżenia przeciwko kierowcy, który w listopadzie ubiegłego roku spowodował wypadek autobusu na autostradzie w którym jedna osoba zginęła, a dwadzieścia dwie zostały ranne.
- Robert D. usłyszał zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym - tłumaczy Lidia Sieradzka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.
Jak ustalono, w momencie kiedy doszło do wypadku mężczyzna był trzeźwy. Dochowano także prawidłowego czasu pracy. Przyczyną tragedii było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków na drodze, oraz niezachowanie dostatecznej ostrożności.
Mężczyzna przyznał się do winy i zgodził poddać się dobrowolnie karze jednego roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
kajtek48: będzie dobrze???