• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 5147
    • Dodano: 2015-07-03 / 17:38
    • Komentarzy: 163

    Miasto wybuduje 120 mieszkań dla seniorów

    Miasto wybuduje 120 mieszkań dla seniorów

    Tutaj ma powstać kompleks mieszkaniowo-usługowy dla seniorów.(Fot. UM Opola)

    Inwestycję przy ul. Dambonia ma zrealizować Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. W Domu Dziennego Pobytu oraz mieszkaniach miejsca ma znaleźć 120 seniorów.

    O konieczności budowy mieszkań dla seniorów prezydent Arkadiusz Wiśniewski mówił już podczas kampanii wyborczej. Teraz pomysł nabiera realnych kształtów.

    Zobacz takze Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA

    Przy ul. Dambonia 3 Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ma zbudować kompleks dla seniorów, w skład którego wejdzie Dom Dziennego Pobytu oraz jedno- i dwupokojowe mieszkania dla seniorów, a także integracyjny plac zabaw i rekreacji. W ośrodku dziennego wsparcia ma być stołówka, a także gabinety rehabilitacyjne i terapeutyczne.

    - Obecni seniorzy są proaktywni, zdrowsi, będą żyli znacznie dłużej i poszukują samodzielności mieszkaniowej, ale nie w samotności – chcą być zintegrowani z innym pokoleniem, nie w ramach własnych rodzin, ale w ramach solidarności międzypokoleniowej – tłumaczy wiceprezydent Opola Janusz Kowalski.

    Inwestycja ma być gotowa pod koniec 2017 roku. Realizacja programu "Potrzebny dom" pochłonie około 12 milionów złotych. Pieniądze na ten cel miasto ma pozyskać m.in. z Banku Gospodarstwa Krajowego.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2015-07-06 16:43:38 [217.99.121.*] id:1360415  
    Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP] Reputacja
    Czekamy, czy by to nie obietnice przedwyborcze ??

    Nick:
    Treść:
    2015-07-03 20:12:04 [79.191.225.*] id:1359360  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    ..."no i faaajjniee!" ...:)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [68]
    2015-07-03 20:38:59 [83.30.232.*] id:1359389  
    [moderacja]: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-8]
    2015-07-03 20:42:20 [176.111.136.*] id:1359391  
    [moderacja]: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-8]
    2015-07-03 20:44:18 [83.30.232.*] id:1359393  
    [moderacja]: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-8]
    2015-07-03 22:09:12 [79.191.225.*] id:1359442  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...Szacunek dla MODERACJI...WIELKIE BRAWA! ....
    2015-07-03 22:09:49 [176.111.136.*] id:1359443  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    hahahahahaha ;D
    2015-07-03 22:10:16 [176.111.136.*] id:1359444  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    nie chce cię martwić ale chyba ciem wyśmiałem ;)
    2015-07-03 22:16:35 [83.30.232.*] id:1359452  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    bravo chłopaki!!!
    2015-07-03 22:47:44 [79.191.225.*] id:1359477  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ..Brawo @Stefan...
    2015-07-03 23:46:40 [79.191.225.*] id:1359517  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ..."powrót do normalności" działa...super!...
    2015-07-04 09:44:00 [83.30.221.*] id:1359550  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    No i @fajnie
    2015-07-04 09:47:54 [176.111.136.*] id:1359551  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    no a jak ;D ale słońce daje na dworze :D
    2015-07-04 09:50:27 [217.153.196.*] id:1359553  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    pamiętajcie aby pić dużo napojów aby się nie odwodnić;)
    2015-07-04 09:53:12 [176.111.136.*] id:1359554  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    przedchwilą przytargałem 2 butle mineralki ;D ze sklepa bo piwo jak wypije to będę się pocił jak świnia w taki skwar ;D
    2015-07-04 10:00:31 [83.30.221.*] id:1359555  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ja zaraz idę do sklepu.Ale nie po wodę oj nie...
    2015-07-04 10:01:22 [176.111.136.*] id:1359556  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    chce sie tobie pić browary w taki skwar ?
    2015-07-04 10:02:02 [83.30.221.*] id:1359557  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    A jak chłopie,co ja zwierzę zeby wodę pić?
    2015-07-04 10:03:14 [217.153.196.*] id:1359558  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    heh rosomak do 19 będzie już spał coś czuje;)
    2015-07-04 10:03:32 [83.30.221.*] id:1359559  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ja nie mieszkam w kurniku jak jaki kuler,mam chłodniutko w hacjendzie jak w iglo
    2015-07-04 10:04:31 [83.30.221.*] id:1359560  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Nie no od rana nie bede pił,przecie 1 dam sobie po obiedzie,a póżniej kilka i luz.
    2015-07-04 10:04:39 [176.111.136.*] id:1359561  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    gentelmani nie piją przed południem ;)
    2015-07-04 10:06:02 [83.30.221.*] id:1359562  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Niedawno wstałem dopiero,kawę popijam i o 11 przejdę się do sklepu.
    2015-07-04 10:07:18 [176.111.136.*] id:1359563  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    kuźwa u mnie awaria i wody ni ma
    2015-07-04 10:07:44 [176.111.136.*] id:1359564  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    rure rozdupcyło i do południa mają zrobić
    2015-07-04 10:09:56 [83.30.221.*] id:1359565  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ja się w tematach awarii tego typu nie wypowiadam....
    2015-07-04 10:11:41 [176.111.136.*] id:1359566  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    czemu ? ;)
    2015-07-04 10:14:25 [217.153.196.*] id:1359567  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    bo rosomak świadczy usługi "seksi hydraulik" dojedzie i przepcha rurę...;)
    2015-07-04 10:16:25 [83.30.221.*] id:1359568  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Chłopie co ja kiedyś,nawywijałem w tym temacie,to się nie nadaje do publicznej wiadomości.
    2015-07-04 10:17:20 [83.30.221.*] id:1359569  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    No pogoda do ciupania w sam raz...
    2015-07-04 10:23:34 [83.30.221.*] id:1359571  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Uwaga teraz-jakie te baby so https://www*youtube*com/watch?v=K9iKHtd42Vc
    2015-07-04 10:54:16 [176.111.136.*] id:1359574  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    mam wode kuźwa ;)
    2015-07-04 10:56:53 [217.153.196.*] id:1359575  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    święconą?:D
    2015-07-04 10:59:25 [176.111.136.*] id:1359576  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ni , w kranie ;)
    2015-07-04 11:01:38 [217.153.196.*] id:1359577  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ja bym wolał żeby cola ciurkała z kranu;)
    2015-07-04 11:02:22 [176.111.136.*] id:1359578  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    albo browar
    2015-07-04 11:17:14 [83.30.234.*] id:1359579  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Byłem w sklepie,ale się dałem wyrolować na piwie kruca
    2015-07-04 11:19:09 [176.111.136.*] id:1359580  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    kupiłeś 2 a zapłaciłeś 4 ? ;D
    2015-07-04 11:20:51 [83.30.234.*] id:1359582  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Na eb mnie podkusiło,cholera jasna nie wiedziałem że to takie drogie
    2015-07-04 11:22:37 [83.30.234.*] id:1359583  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Myśle sobie stojąc w kolejce,przypomne sobie smak młodych lat,ale żeby tak dużo mnie to kosztowało??!!
    2015-07-04 11:22:53 [176.111.136.*] id:1359584  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ile kosztuje ?
    2015-07-04 11:23:43 [83.30.234.*] id:1359585  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    3.50puszka,a uj wie czy w ogóle dobre to
    2015-07-04 11:24:41 [94.254.145.*] id:1359587  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    Pijta mleko 3.2% to bedzieta wielcy ;)
    2015-07-04 11:24:52 [83.30.234.*] id:1359588  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Wszystko powraca teraz do sklepów,EB,na Śląśku w biedrze gumy turbo leżo!!
    2015-07-04 11:25:58 [176.111.136.*] id:1359590  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    to żejś tero dofanzolił , trza było w butelce brać
    2015-07-04 11:26:59 [83.30.234.*] id:1359591  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    8 piw to ja sie bee tarabanił z butelkami jak żem pieszo poszedł..Więcej gówna nie kupie
    2015-07-04 11:27:57 [176.111.136.*] id:1359592  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    EB dobre piwko ale z butelki ;) chyba że sobie do kufla przelejesz ;D
    2015-07-04 11:28:45 [176.111.136.*] id:1359593  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    o kogo moje pinke paczałki widzom ;) serdel siem pojawił ;D
    2015-07-04 11:28:46 [83.30.234.*] id:1359594  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Niech tylko będzie niedobre,szefowej z dupy zrobię wtedy krater..
    2015-07-04 11:29:25 [83.30.234.*] id:1359595  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Widziałem go,zaś mleko reklamuje.
    2015-07-04 11:31:53 [217.153.196.*] id:1359599  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    serdel a ty nie na działce...pomidory już nie trza podlewać...czy żeś uciekł teściowej:D
    2015-07-04 11:32:30 [83.30.234.*] id:1359600  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    A jakiego lecha żem widział-na paku napisane było ICE DIESEL
    2015-07-04 11:33:46 [94.254.145.*] id:1359602  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    Teściowa żem na miasto spuscil... może ja coś przejedzie ;)
    2015-07-04 11:34:28 [176.111.136.*] id:1359603  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    to jak cola
    2015-07-04 11:36:07 [176.111.136.*] id:1359604  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    od słońca może jej pompka siądzie ;) ino najpierw niech ci spadek zapisze ;) musisz być przygotowany na takie warunki atmosferyczne ;D
    2015-07-04 11:36:25 [83.30.234.*] id:1359605  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Dobra starczy pisaniao pedalskich trunkach,typu kuler,próbuje to eb
    2015-07-04 11:36:30 [176.111.136.*] id:1359606  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    do mineralki jej soli dosyp ;D
    2015-07-04 11:48:45 [83.30.234.*] id:1359608  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Dobre to EB zdrowie tych co muszą zafanzalać w soboty hah.
    2015-07-04 11:49:33 [176.111.136.*] id:1359609  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    z puszki to nie to samo co z butelki ;) i do tego joint ;)
    2015-07-04 11:49:41 [83.30.234.*] id:1359610  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    A andżejowi życze żeby, dostał udaru w ten łysy pusty baniak i zdechł w męczarniach.
    2015-07-04 11:50:46 [83.30.234.*] id:1359611  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    No nie to samo,ale butelkowego nie ma,na puszce napisane limited edition.
    2015-07-04 11:51:54 [176.111.136.*] id:1359612  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    jest butelkowe
    2015-07-04 11:52:36 [83.30.234.*] id:1359613  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Jest ale nie u mnie w sklepiku..
    2015-07-04 11:54:35 [176.111.136.*] id:1359614  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    do kufla sobie przelej kuźwa ;)
    2015-07-04 11:56:37 [83.30.234.*] id:1359615  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    1 z puchy walę,aby wiedzieć czy warto kupować następnym razem jak będe w terenie
    2015-07-04 12:04:48 [176.111.136.*] id:1359616  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    sobie chyba też skoczę do sklepa ;D na shopping kuźwa ;D
    2015-07-04 12:10:57 [83.30.234.*] id:1359619  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Teraz każdy się lansuje amerykańskimi słówkami,nie bede gorszy-wieczorem chyba będe uprawiał clubbing
    2015-07-04 12:19:25 [176.111.136.*] id:1359620  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    bydzie hardcore party taki kuźwa gender ;D
    2015-07-04 12:22:21 [83.30.234.*] id:1359622  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Dam sobie 2 to EB,wpadłem na pewien pomysł,na gg ci napisze.
    2015-07-04 19:23:50 [176.111.136.*] id:1359752  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    też ide po EB albo i 6 ;D
    2015-07-03 20:41:42 [93.181.151.*] id:1359390  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    To ja chce tam mieszkanie na ostatnim piętrze bez windy i będę aktywny fizycznie :P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2015-07-04 19:16:29 [83.22.254.*] id:1359751  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    bez drzwi i okien, z gumowymi ścianami :)
    2015-07-04 11:32:51 [89.64.26.*] id:1359601  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    No to Wiśnia ma już głosy starych ludzi w następnych wyborach hehe

    Nick:
    Treść:
    2015-07-04 08:27:31 [31.61.131.*] id:1359547  
    keiko: Napisała postów [-4294957983], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    "integracyjny plac zabaw i rekreacji" dla seniorów???? :D

    Nick:
    Treść:
    2015-07-04 07:55:54 [78.8.128.*] id:1359546  
    mirek1978: Napisał postów [1627], status [Szycha] Reputacja
    Dla kogo będą te mieszkania. Dla emerytów resortowych np. milicjantów i innej maści utrwalaczy władzy ludowej lub bogatych emerytów z Niemiec! Biedny polski emeryt na pewno nie będzie miał takiego mieszkania! A dla młodych gó....no. W Opolu mamy już dom złotej jesieni.

    Nick:
    Treść:
    2015-07-04 01:56:07 [83.26.252.*] id:1359545  
    an1a: Napisała postów [533], status [starszy pismak] Reputacja
    a młodzi wypad na zmywak i żeby było śmieszniej starych między młodych żeby im dzieci przeszkadzały itd, po prostu brawa za pomysły pff

    Nick:
    Treść:
    2015-07-03 20:44:07 [89.72.245.*] id:1359392  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    A na rynku coś grają i co to?? Bo tutaj ani widu ani słychu o tym??

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [46]
    2015-07-03 20:46:34 [93.181.151.*] id:1359394  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    nie ważne co ważne że wszystko co w płynie jest zimne :D
    2015-07-03 20:47:47 [176.111.136.*] id:1359395  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    a kobjety goronce ;)
    2015-07-03 20:52:12 [89.72.245.*] id:1359396  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    Grzegorz Hyży spiewa no to chyba jakaś impreza a tu nic nam nie dali znać i zanim tapete nałożę to się skończy;)
    2015-07-03 20:55:33 [93.181.151.*] id:1359398  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    zara ciemno co bydziesz sie tapetować :D
    2015-07-03 21:00:29 [89.72.245.*] id:1359399  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    Bez tapety ani rusz hehe;)
    2015-07-03 21:01:35 [89.72.245.*] id:1359400  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    Niczym Anna Pabiś
    2015-07-03 21:09:39 [93.181.151.*] id:1359402  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    ja to juz bym wolał naturalną kobietę niż wytapetowaną potem człowiek raz widzi swoją lubną bez tapety i mu się odechciewa.
    2015-07-03 21:18:01 [89.72.245.*] id:1359403  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    hahaa no p r z e j e b a n e się obudzić przy potworze jak zasypiało sie przy Barbie ja cie rozumiem ale tapeta tapecie nie równa ;)
    2015-07-03 21:21:02 [93.181.151.*] id:1359404  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    czasem wystarczą dobre trunki by cos było ładniejsze :D
    2015-07-03 21:22:01 [89.72.245.*] id:1359405  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    halo halo redakcjo co sie na rynku dzieje????????? Acha rozumiem macie weekend
    2015-07-03 21:25:08 [93.181.151.*] id:1359407  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    Co pijesz dziś ??
    2015-07-03 21:26:00 [89.72.245.*] id:1359408  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    To co zawsze
    2015-07-03 21:26:41 [93.181.151.*] id:1359409  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    czyli ???
    2015-07-03 21:36:50 [89.72.245.*] id:1359417  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    Czyli Browar ;)
    2015-07-03 21:37:33 [93.181.151.*] id:1359419  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    piwo dobre zimne :D
    2015-07-03 21:40:07 [89.72.245.*] id:1359420  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    marzy mi się takie
    2015-07-03 21:44:32 [93.181.151.*] id:1359423  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    co ci się marzy? mąż taki jak ja ??
    2015-07-03 21:51:15 [89.72.245.*] id:1359427  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    piwo nie ty!!!!!
    2015-07-03 21:52:50 [176.111.136.*] id:1359430  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    rolnik ma swój browar
    2015-07-03 21:53:29 [176.111.136.*] id:1359431  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    jak wyjdziesz za niego za mąż to picia do końca życia pod dostatkiem :)
    2015-07-03 21:53:55 [93.181.151.*] id:1359432  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    dla tego facet woli piwo :D bo z kobietami różnie bywa :P
    2015-07-03 21:56:11 [93.181.151.*] id:1359433  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    kupimy hektary za hajs z wesela :D
    2015-07-03 21:57:43 [89.72.245.*] id:1359434  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    To bierz za żonkę browar i róbcie małe piwka ;)
    2015-07-03 21:59:32 [176.111.136.*] id:1359435  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    i zetorem kuźwa do ślubu !
    2015-07-03 22:00:28 [93.181.151.*] id:1359436  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    nawet ursusem byle dobra zona jest :D
    2015-07-03 22:01:37 [176.111.136.*] id:1359437  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    jowitka dobrze gotujesz ? jesteś pracowita ? zajmiesz się chałupą ?
    2015-07-03 22:03:18 [89.72.245.*] id:1359438  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    Ni hu hu ja tylko leże i pachnę
    2015-07-03 22:04:36 [176.111.136.*] id:1359439  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    to ty nie jesteś dobry materiał na żone ;( kuźwa a już myślałem że będzie impreza ;)
    2015-07-03 22:04:57 [93.181.151.*] id:1359440  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    czasem i dobrze jak leży :P
    2015-07-03 22:12:58 [89.72.245.*] id:1359445  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    no nie na żone to nie ;)
    2015-07-03 22:14:00 [89.72.245.*] id:1359447  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    Ale na kochankę jak najbardziej
    2015-07-03 22:14:56 [176.111.136.*] id:1359448  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    no weź ;) bo majtki będę miał mokre zaraz ;)
    2015-07-03 22:15:36 [176.111.136.*] id:1359450  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    zawstydziłem się :/
    2015-07-03 22:15:46 [93.181.151.*] id:1359451  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    nie wiem jak wy ale faza juz jest :)
    2015-07-03 22:20:44 [176.111.136.*] id:1359454  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    a ja trzeźwy jak świnia ;(
    2015-07-03 22:21:16 [89.72.245.*] id:1359455  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    Hehe ale wy łatwi jesteście
    2015-07-03 22:22:04 [93.181.151.*] id:1359457  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    bier mnie puki ja łatwy :D
    2015-07-03 22:27:14 [89.72.245.*] id:1359459  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    Ok to ja biere
    2015-07-03 22:31:44 [93.181.151.*] id:1359460  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    ale najpierw podpisz rozdzielność majątkową :P
    2015-07-03 22:34:37 [89.72.245.*] id:1359462  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    Ale co puszkami będziemy się dzielić?? Zostawiam wszystko tobie
    2015-07-03 22:36:12 [93.181.151.*] id:1359464  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    to ty nie wiesz ile do podziału by było :D
    2015-07-03 22:39:51 [89.72.245.*] id:1359469  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    ile by było???
    2015-07-03 22:40:36 [176.111.136.*] id:1359470  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    haczką byś tego nie obrobiła ;)
    2015-07-03 22:40:36 [93.181.151.*] id:1359471  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    za dużo by dzielić podpisujesz czy nie ???
    2015-07-03 22:44:14 [89.72.245.*] id:1359472  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    Podpisuje podział majątku na pół
    2015-07-03 22:48:14 [93.181.151.*] id:1359478  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    to ja nie chce tak za dużo bym stracił :D
    2015-07-03 22:27:00 [83.30.232.*] id:1359458  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Dam sobie jedno

    Nick:
    Treść:
    2015-07-03 22:06:33 [31.61.138.*] id:1359441  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Super same dps-y.

    Nick:
    Treść:
    2015-07-03 18:50:11 [89.64.27.*] id:1359334  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    Z całym szacunkiem dla ludzi starszych,ale oni mieli już swoje 5 minut na dorobienie się własnego mieszkania,natomiast motor napędowy miasta,czyli młodzi ludzie,chcacy się rozwijać w Opolu,nie maja możliwości zdobycia mieszkania i wyjezdzają za granice lub do innych miast..a niedługo sami emeryci będą w Opolu

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [29]
    2015-07-03 19:53:07 [176.111.136.*] id:1359346  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    mohery pozdychają to bedą dla młodych w czym problem ? ;D
    2015-07-03 19:53:35 [176.111.136.*] id:1359347  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ino wietrzyć byndze trzeba każde z 2miesiące ;)
    2015-07-03 19:54:03 [83.30.232.*] id:1359348  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    nie myjo się?
    2015-07-03 19:55:12 [176.111.136.*] id:1359349  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    pjerdzom ! i ogólnie śmierdzom te stare torby !
    2015-07-03 19:56:23 [83.30.232.*] id:1359350  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Tak jak na pksie-śmierdziało zawsze starymi ludżmi i myszami
    2015-07-03 20:06:53 [176.111.136.*] id:1359352  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    joł ni wjem bo joł pksem to może 5 razów jechoł w życiu
    2015-07-03 20:09:08 [176.111.136.*] id:1359353  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    nie przeklinaj bo anżej terrorysta siem ujawnił ;D
    2015-07-03 20:10:19 [83.30.232.*] id:1359356  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ja jeżdziłem,początki służby zasadniczej no i szkoła.
    2015-07-03 20:11:17 [176.111.136.*] id:1359358  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    do szkoły to żem pociągiem jeździł albo autem na studia kuźwa - tak , tak nie wieżcie że goodi ma wyższe ;)
    2015-07-03 20:11:40 [176.111.136.*] id:1359359  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    prześle kuźwa index do redakcji ;D
    2015-07-03 20:12:14 [83.30.232.*] id:1359362  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ja nie poszedłem,bo mama na bilety nie miała już.
    2015-07-03 20:13:59 [176.111.136.*] id:1359366  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    trza było brać kredyt studencki kuźwa ;)
    2015-07-03 20:14:46 [83.30.232.*] id:1359367  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Średnie dla trepa wystarczy Beniek.
    2015-07-03 20:16:01 [176.111.136.*] id:1359369  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    joł poszoł żeby się amfetamine uczyć produkować ;)
    2015-07-03 20:18:10 [83.30.232.*] id:1359371  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ja po średniej prosto w kamasze
    2015-07-03 20:26:17 [176.111.136.*] id:1359386  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    paczaj na gg ;) co żem ci wysłoł ;)
    2015-07-03 21:24:30 [176.111.136.*] id:1359406  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    widziołeś to sierściuch ? ;D http://www*24opole*pl/1181718,Sprzedam-Kosiarka,ogloszenie.html
    2015-07-03 21:28:02 [83.30.232.*] id:1359410  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Nie moge tego otworzyć mimo zmian na kropki
    2015-07-03 21:29:38 [93.181.151.*] id:1359411  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    to znak że dobrze pijesz :D
    2015-07-03 21:30:16 [176.111.136.*] id:1359412  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ino 2 kropki som spróbuj jeszcze rołz
    2015-07-03 21:33:13 [176.111.136.*] id:1359413  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ja ? zawsze do upadłego ;)
    2015-07-03 21:33:39 [176.111.136.*] id:1359414  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ale dzisiaj ino herbatka z cyntryną ;)
    2015-07-03 21:35:20 [93.181.151.*] id:1359415  
    Rolnikos: Napisała postów [9312], status [VIP] Reputacja
    tak ciepło pić się chce :D
    2015-07-03 21:36:02 [83.30.232.*] id:1359416  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ja sok wiśniowy i dobrze się mam.
    2015-07-03 21:42:03 [176.111.136.*] id:1359421  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ja żem wode cytrynową zostawił w aucie kuźwa ;) już chyba z niej zupa jest ;D
    2015-07-03 21:43:58 [89.72.245.*] id:1359422  
    Jovita25: Napisała postów [362], status [pismak] Reputacja
    Wodzianka ;
    2015-07-03 21:45:03 [83.30.232.*] id:1359424  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    zupa wojskowa magulon
    2015-07-03 21:50:35 [176.111.136.*] id:1359425  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    gófno z cebulom ;D
    2015-07-03 21:51:21 [83.30.232.*] id:1359428  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    c h u j zwinięty w rulon
    [-2]
    2015-07-03 20:18:12 [83.5.22.*] id:1359372  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    skoro ma budować Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, to ki czort o 12 mln piszą ? społecznieeeeeeeee !!! ;D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2015-07-03 20:21:43 [176.111.136.*] id:1359376  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    kafelki ładniejsze będą i podgrzewana podłoga ;)
    2015-07-03 20:22:42 [176.111.136.*] id:1359379  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    12 milionów na 120 mieszkań ? 100 kafli na jedno no to ładny biznes :)
    2015-07-03 20:22:51 [89.72.246.*] id:1359380  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    piece kaflowe beda:)
    2015-07-03 20:22:59 [83.5.22.*] id:1359381  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    luksuuuuuuuuuuus ;)
    2015-07-03 20:27:03 [176.111.136.*] id:1359387  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    bronek komorowski tam się wprowadzi
    2015-07-03 21:09:37 [83.5.22.*] id:1359401  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    z komnat na salony :D:D:D:D
    2015-07-03 20:13:17 [89.72.246.*] id:1359364  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Co z tego dopier___lolą im czynsz po 800zł i żaden tam nie pójdzie ze bidną emeryturką...

    Nick:
    Treść: