- Autor: Greg
- Wyświetleń: 5483
- Dodano: 2015-06-30 / 15:45
- Komentarzy: 91
Przed remontowanym odcinkiem A4 pojawią się toalety
Od jutra w miejscach, gdzie z powodu remontu autostrady tworzą się korki, zostaną ustawione przenośne toalety. Ubikacje będą ustawiane w zatoczkach przy pomarańczowych kolumnach alarmowych, gdzie znajdują się telefony umożliwiające kontakt ze służbami ratowniczymi.
Toalety będą ustawione na poboczach odcinków, znajdujących się przed remontowanym fragmentem autostrady. To właśnie w tych miejscach w weekendy oraz poniedziałkowe poranki tworzą się zatory.
- Kolumny alarmowe znajdują się co 2 kilometry autostrady. Początkowo ustawionych będzie 8 toalet: po cztery przy jezdni od strony Wrocławia i Katowic. Toalety staną w miejscach bezpiecznych, osłoniętych barierami energochłonnymi pozwalającymi na bezpieczne zatrzymanie pojazdu przy pasie awaryjnym - informuje Michał Wandrasz, rzecznik opolskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Drogowcy będą także na bieżąco dowozić wodę mineralną dla kierowców, którzy utkną w korku.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
sky2121: Napisał postów [28], status [nowy]
na zachodzie jest wiele remontów autostrad i ludzie nie mają o nic pretensji ,bo na zamkniętym odcinku odbywa się remont na całej długości jedno cze śnie. pracują tam dziesiątki ludzi jak i sprzętu.i prace odbywają się całą dobę.w przeciwieństwie do polski.