• Autor: Seeb
    • Wyświetleń: 6014
    • Dodano: 2008-04-28 / 15:04
    • Komentarzy: 52

    Molesta powraca do Opola

    Molesta powraca do Opola

    Ostatni koncert Molesty w Opolu - styczeń 2007. (fot: archiwum 24opole.pl)

    Molesta powraca do Opola

    Zobacz plakat piątkowego koncertu.

    W najbliższy piątek - 2 maja, po ponad rocznej przerwie, do Opola zawita hip-hopowa formacja Molesta. Kto pamięta ostatni koncert zespołu w opolskim Deja Vu, ten wie, że o frekwencję, ani o moc muzycznych doznać nie trzeba się martwić.

    W 1994 roku gdzieś między podwórkami dzielnic Ursynowa i Służewca powstał projekt Mistik Molesta. Włodi i Vienio w domowym studiu Dja Volta nagrywają pierwsze kawałki. Niedługo potem debiutują na składance Smak Beat Records kawałkiem pt. "Osiedlowe akcje".

    Zobacz takze Zostawiła dziecko tylko na chwilę? Kilkanaście minut może wystarczyć do tragedii

    Dobre recenzje i pozytywne reakcje otoczenia motywują chłopaków do nagrania całego krążka. W 1997 roku ukazuję się pierwszy album "Skandal". Materiał ujawnia oblicze ulicznego rapu wyznaczając nowy kierunek w polskim Hip-Hop'ie. Płyte produkuje wraz z chłopakami dj Volt a w kawałkach pojawiają się gościnnie Pele, Wilku, Kaczy i Hada.

    Następny rok to kolejny materiał. W 1998 ukazuje się druga płyta "Molesta Ewenement" a jej tytuł zostaje oficjalnie nazwą zespołu. Ewenement rozpoczyna działalność koncertową i od samego początku na scenie towarzyszą im Pele, Wilku i Kaczy. Trzeci album "Taka płyta.." wydany w 2000 roku powoduje zmiany. Kaczy wraz z Hadą tworzą Proceder a Wilku z Pelsonem dołączają oficjalnie do składu Molesty. W 2004 ukazuje się kolejna część "Autentyk", album Hemp Gru i druga LP Włodiego "W". Kolejny rok to ostatnia część trylogii autentyk oraz plany i realizacja autorskiej płyty Peslona "Sensi".

    Zobacz takze Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania

    W 2006 roku Molesta powraca do studia i nagrywa czwartą płytę " Nigdy nie mów nigdy" która jest kontynuacją pierwotnej stylistyki.

    Na żywo grupy będzie można posłuchać już w najbliższy piątek w klubie U Papy Musioła.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Molesta powraca do Opola

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2008-04-29 21:53:18 [80.54.182.*] id:67166  
    pie.. system, w tym jestem mistrzem..: Wychowałem się na moleście, lecz to co się dzieje od paru lat z tą ekipą.. bez komenatarza, polski hh umarł i sięgnął dna, z resztą nie dziwi mnie to, hh już nie jest potrzebny - nie ma sie przed czym buntować. Pozdra..

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2008-04-29 23:44:29 [217.197.73.*] id:67222  
    jestem niezalogowany: pieprzysz bzdury koleś. Po prostu byłeś sezonowym zajawkowiczem i odpadłeś.
    2008-05-03 13:16:24 [77.254.8.*] id:68121  
    norbert: ''poczekaj minie moda ,ciekawe ilu pozostanie na hip hopowych wodach " -(wtajemniczeni wiedza) ty odpadles ,idzeisz za moda wiec ubierz sobie teraz sweterek w paseczki z a'la tribalem i pedz na bamber party .pzdr.
    2008-05-03 13:48:21 [213.17.151.*] id:68135  
    ~~_.o3: dobry cytat norbert, masz mistrza!
    2008-05-01 23:15:29 [83.30.178.*] id:67727  
    DrBEST: Makarski, widzę że jesteś małolatem a o takich już tutaj pisałem i jak na złość nic do ciebie nie dociera! A jeszcze jedno widze że ciebie nie kręci Hip Hop z Prawdziwego Podwórka, tylko hip hop-owe disco polo, więc sie przy nim baw nie zabraniam! Ale nie staraj sie źle wypowiadać na temat chlopaków którzy tą muzę w polsce stworzyli, bo ci to nie wyjdzie! Jesteś za młody żeby tak sądzić!!! Pozdro małolacik!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2008-05-03 13:13:01 [77.254.8.*] id:68116  
    norbert: polskie hh gora !!!
    2008-04-28 16:39:58 [80.54.180.*] id:66870  
    Makarski: Badziewie! Najlepszy hip hop to Grupa Operacyjna i Verba, Mezo też jest niezły. Molesta niech spada na drzewo.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [15]
    2008-04-28 16:57:56 [217.197.68.*] id:66878  
    molesta powraca: co ty chcesz zasrancu od molesty molesta jest spoko. nieznasz sie i tyle masz pewnie 15 lat kolego a słuchasz verby i meza to musisz byc ciepłym teletubisiem
    2008-04-28 17:02:09 [83.5.127.*] id:66880  
    baboon: makarski: tania prowokacja :)
    2008-04-28 17:06:51 [83.22.58.*] id:66882  
    Peja: Verba?? hahaha a co to takiego?
    2008-04-28 17:22:47 [77.254.14.*] id:66890  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    Makarski: wstyd!!! poprostu wstyd. czego Ty słuchasz człowieku?? najlepszy jest rap Lecha Rocha Pawlaka. wpisz sobie na youtuba żeli papą. to jest dopiero kozak kawałek.
    2008-04-28 17:27:42 [83.3.97.*] id:66893  
    Dorai: Napisał postów [679], status [rozpisany/na] Reputacja
    Ironia to potężna broń. Szkoda, że tylko nieliczni potrafią ją wychwycić...
    2008-04-28 21:54:31 [83.22.139.*] id:67000  
    Na temat: Człowieku... Ty chyba nie wiesz czego słuchasz...! Ja Cię uświadomię. Jutro pochwal sie kolegom. To co Ty nazywasz HipHop-em jest HipHop Polo-em. A nosząc szerokie spodnie mówisz o sobie "Skate". Pozdro dla Tych co wiedzą czego słuchają i wiedzą co noszą.
    2008-04-28 22:21:13 [77.254.14.*] id:67008  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    człowieku chłopak sobie grzane robi a wy sie wszyscy od razu napinacie
    2008-04-28 23:41:21 [77.223.224.*] id:67016  
    mym: " molesta powraca" poj**ło Cie ? po c**j odpisujesz na tanie prowokacje jakiegos debila ?
    2008-04-29 02:22:17 [77.102.252.*] id:67023  
    sza_zwm: wszyscy co sie spienili to frajerzy ktorzy nie kumaja ze zrobili z pajacow! dobra prowokacja makary;)
    2008-04-29 11:24:16 [79.187.153.*] id:67050  
    Anetaaa: chyba cię pogieło
    2008-04-29 12:16:11 [83.3.100.*] id:67060  
    ~~_OLD ZWM: Tak i twoi ziomale grający na kaloryferach, bo pomylili je z akordeonami hahaha!
    2008-04-30 10:49:17 [192.168.0.*] id:67269  
    Fazi: Napisał postów [833], status [stały bywalec] Reputacja
    Podajcie mi chociaż 2 rzeczy różniące grupę operacyjną verbe i meza od molesty...
    2008-04-30 11:14:02 [87.205.180.*] id:67274  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    Verba nie robi hip-hopu hehehe po drugie hmm.... Molesta.... to mówi samo za siebie
    2008-05-01 13:30:30 [82.160.13.*] id:67551  
    brodka: Napisała postów [313], status [pismak] Reputacja
    jak masz takie pojecie o hip- hopie to nawet sie nie wypowiadaj na ten temat!!! Grupa O. i Verba i najlepszy hip- hop oki niech Ci bedzie błahahahahaah!!! Pseudo Fani łaczcie sie z najwiekszym znawca hip- hopu Makarskim
    2008-05-03 13:12:02 [77.254.8.*] id:68114  
    norbert : facet czego ty sluchasz ? wez sie zastanow nad swoim zyciem... sluchasz disco polo i jeszcze porownojesz to do prawdziwego hh ... przenies sie na inn a wioske moze sie czegos madrzejszego dowiesz a zarazem nauczysz (wiesniaki do domu)hehe
    2008-04-28 17:08:19 [77.254.14.*] id:66883  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    w artukule jest bład. chodzi mi o Pelsona. a mam jeszcze pytanie Wilku tez bedzie? czy koncert bedzie bez niego?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2008-04-28 18:42:36 [83.4.41.*] id:66926  
    ppol: olcik a Ty juz umiesz sobie sama buty zawiazac chociaz?
    2008-04-28 18:45:36 [77.254.14.*] id:66928  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    nie :( od dziecka nosze wkładane bez sznurowadeł. takie na rzepy. za duza filozofia jak dla mnie. próbowałam kiedys sie nauczyc ale prawie zaplatałam sobie palce na słupeł....yyyy u nóg....
    2008-04-29 02:28:43 [87.207.155.*] id:67024  
    ~~_CzarnulkaOKS: no wlasnie, po co sie uczyc wiazac buty jak mozna na rzepy nosic :D
    2008-04-29 15:13:28 [77.253.249.*] id:67099  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    no... i niech mi ktos jeszcze raz napisze ze ja głupia jestem... hahaha
    2008-04-29 18:19:37 [212.244.86.*] id:67118  
    joł bez prowokacji: jestes głupia!
    2008-04-29 18:26:41 [77.253.249.*] id:67120  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    to mozemy sobie rece podac
    2008-04-30 10:46:55 [192.168.0.*] id:67267  
    Fazi: Napisał postów [833], status [stały bywalec] Reputacja
    Co wy tak wsiadacie na naszą kochaną olcik.. Co by nie powiedziała to znajdziecie w tym ukryty przekaz... najczęściej tak ukryty że tylko autor ripostującego komentarza wie o co chodzi - heh czasami mam wrażenie że on też do końca nie wie.. ppol buty to pikuś bo ciebie kultury nikt nie nauczył.
    2008-04-30 11:15:31 [87.205.180.*] id:67275  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    :( :( :( :( bede wyła!!!
    2008-04-29 23:16:44 [83.5.115.*] id:67214  
    [moderacja]: [moderacja]

    Nick:
    Treść:
    2008-04-29 07:35:39 [213.17.146.*] id:67025  
    Dr.BEST: Do wszystkich Małolatów!!! ..Na "Moleście" wychowali sie Wszyscy w tym mieście:)!!! Pozdro opolski H.i.p.H.o.p!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2008-04-29 07:46:37 [83.3.100.*] id:67026  
    ~~_OLD ZWM: Jazdaaaaa na ME!!!!!
    2008-04-29 14:56:40 [77.223.234.*] id:67087  
    Paula: Napisała postów [1388], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    dokladnie
    2008-04-29 15:07:58 [77.253.249.*] id:67094  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    ta pamietam jak dzis jak sie lansowałam na "armagedonie" hahaha
    2008-04-28 19:42:35 [213.25.240.*] id:66946  
    Scharlottka: Nie Pele tylko Pelson... Zresztą... Sam o tym nawija w kawałku: "Tak Miało Być".

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2008-04-28 19:49:16 [77.254.14.*] id:66949  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    Pele i Pelson to to samo buhahahahahaha
    2008-04-29 00:00:59 [195.117.19.*] id:67020  
    ~~_MEK: wcale że nie to samo, bo Pele już nie żyje :D
    2008-04-29 12:25:37 [77.253.249.*] id:67062  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    a tam dla mnie zawsze bedzie to samo
    2008-04-29 11:25:47 [79.187.153.*] id:67051  
    Anetaaa: no wreście :):)):) postaram się wbić...

    Nick:
    Treść:
    2008-04-29 11:20:18 [194.35.219.*] id:67047  
    ZMW old: no molesta wrecie kurde bendzie dobrze sie dziala :d

    Nick:
    Treść:
    2008-04-28 15:49:08 [83.5.32.*] id:66855  
    samskun1987: jeden joint z 4 torebek ja juz tam jestem elo ,powinni zrobic wstep od 18 zeby nie bylo gownarzerki

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2008-04-28 16:59:29 [91.94.244.*] id:66879  
    ~~_NEOFITA25: CPUN!!
    2008-04-29 09:10:14 [217.173.195.*] id:67032  
    tyle że będzie: tylko gówniarzeria w stylu OPOLE REPRIZENTANT :P:P:P?P
    2008-04-29 09:15:48 [83.5.4.*] id:67035  
    samskun1987: no wlASnie i to mnie martwi, jaki cpun to ze ktos czasem zajarac lubi tzn ze jest cpunem ??? w takim razie kazdy kto pije jedno piwko na tydzien jest alkocholikiem
    2008-04-28 20:06:38 [193.120.116.*] id:66954  
    Gall Anonim: elo elo bede na 100% i bedzie GRUBO elo dla Tych prawdziwych ps . zapomnieli dopisac na dole plakatu ze koncert jest nie dla L A M U S Ó W haha i nie dla lachonów co z hip hopu robia sobie talizmany

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2008-04-29 09:09:14 [217.173.195.*] id:67031  
    lol: i nie dla Gallów :P
    2008-04-28 18:50:39 [83.22.83.*] id:66929  
    katy: a ile wstep?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2008-04-28 18:52:04 [77.254.14.*] id:66930  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    przeczytaj sobie na plakacie--> 2 zdjecie
    2008-04-28 18:03:26 [217.197.73.*] id:66908  
    HG: bez wilka co mi sie wydaje z tego co slyszalem w wywiadzie '' oficjalnie koncze wspolprace z grupa molesta''

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2008-04-28 18:32:28 [77.254.14.*] id:66917  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    no własnie mi sie tez tak wydaje ze bez niego bo Wilku odszedł... to troszke kapa bedzie