• 0
0
 
  • Autor: ART_SPONSOR
  • Wyświetleń: 2900
  • Dodano: 2015-05-26 / 08:15
  • Komentarzy: 0

PLO nr VI w Opolu zaprasza do klasy lekkoatletycznej!

 
 
PLO nr VI w Opolu zaprasza do klasy lekkoatletycznej!

(fot.arch.PLO nr VI)

W najbliższą środę (27.05) o 16.00 w hali sportowej PLO VI w Opolu odbędzie się test sprawnościowy dla kandydatów do klasy lekkoatletycznej Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr VI w Opolu.

Lekkoatletyczna klasa sportowa to miejsce, gdzie doskonale będą się czuć ci absolwenci gimnazjów, którzy kochają sport i szukają najlepszej szkoły dla siebie. To idealna propozycja dla dziewcząt i chłopców, którzy lubią dużą dawkę aktywności fizycznej i pasjonują się biegami, skokami i rzutami.

Tu można ukształtować charakter poprzez udział w zwiększonej ilości godzin lekcji wychowania fizycznego, pokonać własne słabości i lęki, osiągnąć sukcesy w zawodach sportowych i świetnie się bawić na letnich i zimowych obozach.

- Dbamy o wszechstronny rozwój naszych uczniów, a program nauczania w tej klasie obejmuje rozszerzony język polski, język angielski, biologię i wychowanie fizyczne. Przedmiotami uzupełniającymi są historia i społeczeństwo oraz elementy anatomii – zaznacza dyrektor szkoły Piotr Szafors. - O naszej szkole mówimy, że to "Szóstka" na szóstkę i jesteśmy przekonani, że nowi uczniowie też podzielą tę opinię- dodaje.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr VI oferuje również możliwość nauki w klasach o profilu: humanistyczno-prawnym z rozszerzonym j. polskim, j. angielskim i historią, turystyczno-rekreacyjnym z elementami dietetyki i odnowy biologicznej z rozszerzonym j. angielskim, wiedzą o społeczeństwie i geografią, biologicznym z elementami ratownictwa medycznego z rozszerzonym j. angielskim, biologią i chemią oraz fizjoterapeutyczno-sportowym z rozszerzonym j.polskim, j.angielskim i biologią.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr VI mieści się przy ul. Szarych Szeregów 1 w Opolu. Szczegółowe informacje o naborze do szkoły oraz o teście sprawnościowym można uzyskać w sekretariacie szkoły lub telefonicznie pod numerem 77 4578489...:: artykuł sponsorowany ::..


reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia