• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 5148
    • Dodano: 2015-05-24 / 02:24
    • Komentarzy: 12

    Odra wygrała z Polonią Bytom 2:1 i jest jedną nogą w barażach

    Odra wygrała z Polonią Bytom 2:1 i jest jedną nogą w barażach

    (Fot. Dżacheć)

    Mecz sezonu przy Oleskiej 51 dla Odry Opole, która wygrała z Polonią Bytom 2:1. Żaden z 3 tysięcy kibiców zgromadzonych na stadionie z pewnością nie żałował tego, ze spędził sobotni wieczór z OKS-em. W spotkaniu nie brakowało efektownych sytuacji, a emocje towarzyszyły kibicom do ostatniej sekundy.

    Zobacz takze Śmiertelne potrącenie na torach w Przyworach. Występują utrudnienia w ruchu pociągów

    Początek spotkania to dominacji gospodarzy. Nasi zawodnicy raz po raz atakowali bramkę wicelidera, ale nie mogli wpakować jej do siatki Polonii. Przy strzałach Ałdasia czy Abramowicza zabrakło dokładności. W 25 minucie meczu Janusz Gancarczyk posłał bardzo dokładną piłkę do swojego brata Waldemara. Ten wpadł w pole karne i został sfaulowany przez Wojciecha Mroza. Sędzia zastanawiał się przez sekundę, ale ostatecznie wskazał na „wapno”. Bezbłędny z jedenastu metrów okazał się poszkodowany Waldemar Gancarczyk i było 1:0 dla Odry. Polonia również atakowało, ale świetnie w naszej bramce spisywał się Tobiasz Weinzettel.

    Zobacz takze Zostawiła dziecko tylko na chwilę? Kilkanaście minut może wystarczyć do tragedii

    W drugiej połowie rolę się odwróciły. Polonia Bytom atakowała, a OKS zaczął się bronić. Do czasu. W 57 minucie Łukasz Żegleń zagrał do Janusz Gancarczyka, który wpadł w pole karne i z ostrego kąta uderzył z całej siły tuż pod poprzeczkę. Kiedy wszyscy zgromadzeni przy OIeskiej 51 zaczęli czuć zwycięstwo przy wyniku 2:0, Polonia zdobyła gola kontaktowego. Błąd naszej defensywy wykorzystał Dawid Cempa i w 60 minucie goście przegrywali już tylko 1:2.

    Od tego momentu tętno kibiców nie schodziło poniżej 140 uderzeń na minutę. Nasi się cofnęli i postawili autobus. Polonia złapała wiatr w żagle i ze wszystkich sił chciała zdobyć wyrównującą bramkę. Gdyby nie Tobiasz Wienzettel i mnóstwo szczęścia po naszej stronie, byłoby 2:2. Ostatecznie po 94 minutach wspaniałego widowiska sędzia zakończył mecz, a 3 tysiące kibiców „ryknęły" ze szczęścia. Po tym spotkaniu Odra Opole jest samodzielnym liderem i ma 3 punkty przewagi nad drugą Polonią Bytom.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2015-05-24 13:11:22 [188.123.205.*] id:1347611  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    W Legii Warszawa Gra Ondrej Duda.Mugł by kiedyś grać dla Odry Fajnie by było bo to dobry zawodnik a trybuny skandowały by Ondrej Duda!Ondrej Duda.Pewnie gralibyśmy dzięki niemu w wyższej lidze.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2015-05-24 15:30:28 [31.61.136.*] id:1347638  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Mugl?????? Jezzzzuuu!!!!!
    2015-05-24 16:55:08 [188.123.205.*] id:1347655  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    A higienista gdzie?
    2015-05-24 22:21:06 [176.107.171.*] id:1347828  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    ..."Morzna" paść ze śmiechu ??? ...
    2015-05-24 23:16:13 [188.123.205.*] id:1347898  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Teraz już można!Andrzej Duda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    2015-05-24 23:20:00 [176.107.171.*] id:1347899  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    ...cyt:"Mugł by kiedyś grać dla Odry"...przeżyłem tylu "sekretarzy" to i tego przeżyję...nawet jak zagra dla Odry!...
    2015-05-24 13:06:35 [188.123.205.*] id:1347610  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Byłem widziałem!Fajny mecz!Fajna publika!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2015-05-24 22:16:58 [89.73.176.*] id:1347824  
    e-opolanin: Napisał postów [136], status [wyjadacz] Reputacja
    też byłem, serce waliło jeszcze długo
    2015-05-24 11:53:03 [83.10.60.*] id:1347549  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    tylko tak dalej :)

    Nick:
    Treść:
    2015-05-24 11:41:25 [89.79.89.*] id:1347532  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    Odra&Polonia

    Nick:
    Treść:
    2015-05-24 11:10:02 [178.252.22.*] id:1347509  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    oby więcej takich wiadomości

    Nick:
    Treść:
    2015-05-24 08:00:43 [188.123.212.*] id:1347480  
    norman: Napisał postów [782], status [rozpisany/na] Reputacja
    No i git

    Nick:
    Treść: