• 0
0
  • Autor: ART_SPONSOR
  • Wyświetleń: 12639
  • Dodano: 2015-05-17 / 07:30
  • Komentarzy: 0

Już dziś zapisz dziecko na półkolonie w Opolu!

 
 
Już dziś zapisz dziecko na półkolonie w Opolu!
Ruszyły zapisy na półkolonie letnie dla dzieci i młodzieży w wieku 6-13 lat. Organizatorem wypoczynku jest mgr Michał Białek - na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą, prowadząc od kilku lat nieprzerwanie zajęcia z nauki i doskonalenia pływania.

"Do tej pory brałem już udział w wielu wypoczynkach letnich dla dzieci zarówno w kraju jak i za granicą, początkowo jako ratownik wodny, później jako wychowawca aż ostatecznie uzyskałem uprawnienia do kierowania wypoczynkiem, w tym roku postanowiłem przygotować takie wakacje, a tym samym sprawdzić się w roli organizatora" - opowiada Michał. Współpracuję ze Szkołą Pływania "Barabasz" Artura Pokornego oraz Agatą Piekarską, prowadzącą nową kawiarnię "Nature Art Cafe", również w budynku "Akwarium". To wspaniale, że znalazły się tak otwarte osoby do współpracy na rzecz dzieci. - dodaje.

Dni w trakcie turnusu jest niewiele, a program jest bardzo napięty: zajęcia z nauki i doskonalenia pływania, gry miejskie na bazie podchodów, zajęcia sportowe, rozwiązywanie zagadek, posługiwanie się mapą i kompasem, wykonywaniem zadań, gry i zabawy sportowe, gry planszowe, czytanie bajek przez lektora czy spacery po mieście albo rejs statkiem po Odrze.

"Przygotowane są specjalne gry terenowe: "Posejdon", "Władca Zwierząt", "Śladami Piastów", "Chodzone Podchody" czy "Wehikuł Czasu", realizowane w wielu punktach miasta ale szczegółów na razie nie zdradzę" - śmieje się Michał.

Turnusy są realizowane w dni robocze wakacji, od 29.06.2015 do 28.08.2015, cena jednego turnusu (5 dni) wynosi 260 złotych. - Przewidujemy zniżki w wysokości 10% na zapisy na kolejny turnus, lub dla rodzin wielodzietnych na drugie i kolejne dziecko - zapewnia Michał. Wiele osób czeka na ostatni moment z zapisami, a my musimy odpowiednio wcześnie zgłosić każdy turnus do Kuratorium Oświaty, dlatego bardzo ważna jest jak najszybsza rejestracja uczestnika ponieważ ilość miejsc jest ograniczona - kontynuuje Michał. Na płatność i uzupełnienie Karty Uczestnika będzie jeszcze czas, najważniejsze jest zgłoszenie" - dodaje.
    
Dzieci można przyprowadzać już o 07.00 rano do Kawiarenki Nature Art Cafe na I piętrze Pływalni "Akwarium" przy ul. Ozimskiej 48B. Dzieci mają zapewnioną profesjonalną opiekę aż do godz 16.30, wyżywienie (drugie śniadanie oraz obiad dwudaniowy), ubezpieczenie NNW na czas trwania turnusu, oraz wszystkie bilety przejazdu i wstępu do odwiedzanych obiektów. Cena jednego turnusu wynosi 260 złotych. Zapisy możliwe przez telefon 500-601-178 lub na stronie organizatora www.kolonie.globaladvice.eu..:: artykuł sponsorowany ::..


reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.