Zobacz takze
Autostrada A4. Dwa zdarzenia. Poważne utrudnienia
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".




























22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
Smartsystems: Napisał postów [175], status [wyjadacz]
Coś się porobiło z amfą w sklepach.Nie tak dawno temu była 2-FMA, 2-FA i 4-FMA.One trzymały jakość(~99%) Ostatnio chciałem kupić to trochę się naszukałem takiego sklepu, który ma w ofercie amfetaminę i ją śle za pobraniem.Wolę kupować u sprzedawcy, którego cenię za jakość i solidność.Ale u niego teraz nieczynne.Po spożyciu okazało się, że jakaś kiepska ta 2-FA była.Zmulacz i za nic nie mogłem dojść co to tak naprawdę jest.Do auta bym po tym za Chiny nie wsiadł.Nietoskyczne to było, ale chciałem amfę na uspokojenie, a nie zmulacz na irytację.Nic nie uspokaja tak jak 25mg dobrej amfetaminy.Teraz czekam na 3-FA.Może ta okaże się mieć odpowiadający mi profil działania i wymaganą jakość. Chciałbym popracować ponad normę i bardzo dokładnie wykonać wszystkie czynności.Amfa w tym bardzo pomaga (ale należy ja brać sporadycznie) A wiecie, że po IIWW z urzędu rozdawano Japończykom zapasy amfeteminy(mieli jej bardzo, bardzo dużo) i całe społeczeństwo ją brało by niestrudzenie pracować przy odbudowie kraju.Pewnie dlatego Japonia wygląda jak wygląda, a nie tak jak wygląda Polska ;-).Przypał z metamfetaminą był za to na Tajwanie.Tam też brali ją tak jak i nas biorą piwo.Jednak przeginali i świrowali.W końcu podjęto decyzję o rozstrzeliwaniu na miejscu posiadaczy metaamfetaminy.Za to w Japonii wszystko potoczyło się bardzo dobrze.A tej ulicznej amfy to bym końcem kija nie tknął (chyba, że dziś byłby 1997rok) Widziałem ostatnio zlikwidowane labolatorium mefedronu.Niedobrze aż mi się zrobiło jak zobaczyłem w jakich warunkach to wytwarzają. Powinno się dokładnie wypalać wnętrza takich labolatoriów. W ramach procedury odkażenia polikwidacyjnego.