• Autor: ART_SPONSOR
    • Wyświetleń: 1518
    • Dodano: 2015-05-15 / 07:30
    • Komentarzy: 0

    Przed nami kolejny Weekend Gier w Solaris Center

    Przed nami kolejny Weekend Gier w Solaris Center
    Lubisz łamigłówki, rywalizację oraz dobrą zabawę z grami planszowymi? Jeżeli tak, to skorzystaj z majowej propozycji Solaris Center. 16 maja rusza kolejna edycja Weekendu Gier. Przed nami dwa dni niezwykłych emocji.

    Majowy Weekend Gier wprowadzi graczy w egzotyczny świat „owocu bogów”, w którym wcielają się w rolę plemiennych wodzów. Gra „Kakao”, jako główna propozycja tej edycji spotkania z grami planszowymi, to idealna pozycja dla całej rodziny. - Zwycięża osoba, która uzbiera najwięcej złota. Aby tego dokonać, musi wyspecjalizować swoich poddanych w handlu. Wódz, który odpowiednio wykorzysta przychylność bogów, zwycięży – tłumaczy Andrzej Bodnarczuk, właściciel Salonu Skrzynia Prezentów. - Proponujemy również „Trick Logic”, czyli kreatywny świat płytek i klocków. Można je układać w każdym wieku. Poza walorami edukacyjnymi, posiadają również czynnik terapeutyczny - dodaje.

    16 i 17 maja Solaris Center znów zamieni się w strefę logicznej i strategicznej rozgrywki. Na stołach zagoszczą znane tytuły, oraz te mniej popularne. Wachlarz gier przygotowanych na tę okazję obejmuje zarówno pozycje dla najmłodszych, jak i dla starszych. - Szczerze mówiąc, to dorośli wyśmienicie się bawią przy propozycjach dla dzieci. Te gry są zabawne i edukacyjne zarazem, choć mali gracze wcale nie muszą tego odczuwać. Nie powiedzą więc, że im się nudzi. - mówi pan Andrzej – Taka forma edukacji zawsze odbierana jest z uśmiechem na ustach. - dodaje.

    Spotkamy się tradycyjnie na poziomie „+2”, między salonami X-Kom i Smooth the Fruit. Na Weekendzie Gier zagramy w godzinach 12:00 – 18:00.



    ..:: artykuł sponsorowany ::..




    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.