• Wyświetleń: 2130
    • Dodano: 2015-05-13 / 23:15

Skromne zwycięstwo Odry 2:0 z ostatnim w tabeli Skalnikiem

Wicelider III ligi z Opola był zdecydowanie lepszy w spotkaniu z ostatnim Skalnikiem Gracze, jednak zdołał zdobyć „zaledwie” dwie bramki. Odra miała mnóstwo sytuacji w tym derbowym pojedynku, ale brakowało jej skutecznego wykończenia.

W pierwszej połowie kilku naszych graczy miało okazję do strzelenia gola. Janusz Gancarczyk, Rafał Brusiło czy Tomasz Copik – gdyby podregulowali celowniki to mogliby wpakować piłkę do siatki po pierwszych kilkudziesięciu minutach. Jednak „królem” niecelności okazał się Damian Ałdaś, który z kilku metrów nie trafił do bramki Skalnika. Po pierwszej połowie zaskakujący remis 0:0.

W drugiej połowie gra wyglądała podobnie. Odra Opole atakowała, ale nic nie wpadało do bramki. Dobrze, a momentami rewelacyjnie był dysponowany bramkarz gości Grzegorz Bąk. OKS niestety nieustannie polepszał swoje statystyki odnośnie nieskuteczności. Do czasu. 80 minuta - rzut rożny – piłka pod nogi Dawida Abramowicza – 2 metry do bramki – udało się! Dwie minuty później było 2:0 za sprawą Marka Gładkowskiego, który po indywidualnej akcji pokonał Grzegorza Bąka. Odra Opole wygrała ze Skalnikiem Gracze 2:0. Do lidera z Bytomia Odrze brakuje jednego punktu.

2015-05-14 18:53:44 [89.79.89.*] id:1344775