• Autor: Małgorzata Lis-Skupińska
    • Wyświetleń: 9255
    • Dodano: 2015-04-23 / 12:28
    • Komentarzy: 58

    Napad na sklep w Czarnowąsach

    Napad na sklep w Czarnowąsach
    W środę wieczorem, nieznani sprawcy napadli na sklep w Czarnowąsach. Sprzedawczyni sama zawiadomiła policję.

    - Do zdarzenia doszło około godziny 21:45 - informuje podinspektor Jarosław Dryszcz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. - Dwóch mężczyzn z zasłoniętymi twarzami weszło do sklepu. Po krótkiej rozmowie ze sprzedawczynią, ukradli niewielką ilość pieniędzy oraz towaru.

    Zobacz takze Zełenski odesłał Order Orła Białego. Odpowiedź na decyzję prezydenta Nawrockiego

    Sprawcy oddalili się w nieznanym kierunku. Trwają ich poszukiwania.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2016-10-25 09:26:28 [185.117.87.*] id:1484702  
    Krystian-ok: Napisał postów [21], status [nowy] Reputacja
    Monitoring potrzebny

    Nick:
    Treść:
    2015-04-23 22:25:52 [37.152.19.*] id:1338045  
    brak nicku: Napisał postów [648], status [rozpisany/na] Reputacja
    Wie ktos jaki to byl sklep?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2015-04-23 23:06:11 [83.30.235.*] id:1338080  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Po co ci to?
    2015-04-24 13:30:18 [5.172.252.*] id:1338286  
    brak nicku: Napisał postów [648], status [rozpisany/na] Reputacja
    Po jajco.
    2015-04-23 13:43:51 [89.74.181.*] id:1337913  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Dni Opola się zaczynają...;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [40]
    2015-04-23 13:51:23 [178.36.231.*] id:1337914  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    to Beniu z Władysławem ;)
    2015-04-23 13:55:58 [89.74.181.*] id:1337915  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    goodway pojechał na zakupy:)
    2015-04-23 14:00:45 [178.36.231.*] id:1337916  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    no mówię... razem z rosomakiem ;)
    2015-04-23 14:08:18 [89.74.181.*] id:1337917  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    goodway wziąłeś nam whisky?>:D
    2015-04-23 20:20:24 [83.30.235.*] id:1338001  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Do niczego się nie przyznam choćby bito straponem po twarzy.Beniek także
    2015-04-23 22:50:44 [176.111.136.*] id:1338062  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    i tak nas nie złapią ;)
    2015-04-23 22:59:09 [176.111.136.*] id:1338069  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ładnie my go ofanzolili ;) tero ino żeby nas nie powineli na komende bo tam podobno ostatnio strzelają na przesłuchaniach i rażą paralizatorem ;)
    2015-04-23 23:01:55 [83.30.235.*] id:1338073  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Niepotrzebnie żem brał płyte z tym filmem ACROBATIONS ANAL- po tym mogą dojsć kruca.
    2015-04-23 23:03:29 [176.111.136.*] id:1338075  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    joł już cały alkohol w beczce w lesie zakopał ;) bo nie bydzie dowodów ;)
    2015-04-23 23:04:30 [176.111.136.*] id:1338078  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    i siem schłodzi na week ;)
    2015-04-23 23:07:09 [83.30.235.*] id:1338082  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    I gitara a kto janosik-ten fujara.
    2015-04-23 23:14:48 [176.111.136.*] id:1338087  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    co żem się dzisiej po lesie nalatał jak czerwony kapturek a ciebie ani widu ani słychu ;) ino 2 sarny żem widzioł ;)
    2015-04-23 23:20:42 [83.30.235.*] id:1338090  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Bo ja incoguto działam.
    2015-04-23 23:22:59 [176.111.136.*] id:1338092  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ja też ino mi tam nie biegoj po lesie bo żem marihuane zasdził dzisiaj i tam snajpery ukraińscy mi polany pilnują ;) jak bydziesz widzioł drut kolczasty to tam nie wchodz ;)
    2015-04-23 23:24:15 [83.30.235.*] id:1338093  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Combo na ogonie i poszet ponad drutem.SZYBCY I WŚCIEKLI!!
    2015-04-23 23:26:17 [176.111.136.*] id:1338094  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    to jeszcze snajpery oprócz drutu są i mom kamerke bezprzewodową ;)
    2015-04-23 23:26:36 [176.111.136.*] id:1338095  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    to byde widzioł kto mi ukradł ;)
    2015-04-23 23:29:48 [217.99.138.*] id:1338096  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Hmm,znowu bez O.T. I podłączona ekshibicjonistyczna patologia..
    2015-04-23 23:30:15 [83.30.235.*] id:1338097  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    jA SZYBKI,INO OGON BY ZŁAPAŁA KAMERA,wyparłbym się -po przyjacielsku.
    2015-04-23 23:30:48 [176.111.136.*] id:1338099  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ale my tu gadamy jakmy sklep ofanzolili poszoł do nory !
    2015-04-23 23:31:38 [83.30.235.*] id:1338100  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    kuler zaś minusów nałapiesz jak wczoraj,po co ci to?
    2015-04-23 23:31:54 [176.111.136.*] id:1338101  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    w środziuniu wontku OT dać ? ;)
    2015-04-23 23:32:32 [83.22.0.*] id:1338102  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    ...kolesie MODERATORÓW MOGOM!!!! A TY ZAMNKNIJ PYSK TROLLU JEDEN!!!...
    [-4]
    2015-04-23 23:32:38 [176.111.136.*] id:1338103  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    to jak znajdziesz to se jedną możesz wzionść , ale ni wszystko ;)
    2015-04-23 23:33:39 [176.111.136.*] id:1338104  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    andżej wiesz żę nerwica to ciężka choroba ? a ja cię do niej doprowadzem ;) ?
    2015-04-23 23:36:21 [83.22.0.*] id:1338105  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    ...@coll..." kiedyś tam " dostałem odpowiedź na moje zgłoszenia ,że user @Goodway@CO , to "tylko" forumowy Troll"...zrozumiałem ,że JEMU/IM wolno wszystko! ...@Admin "lubi to"!!!...
    [-4]
    2015-04-23 23:36:32 [83.30.235.*] id:1338106  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    janos gadaj z kulerem po co się tu wfanzalasz
    [1]
    2015-04-23 23:38:00 [176.111.136.*] id:1338107  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    jak ja tu jestem adminem
    2015-04-23 23:38:17 [83.30.235.*] id:1338108  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    edzi nie ma to kumpli szuka
    2015-04-23 23:38:29 [217.99.138.*] id:1338109  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Hmm,troll powiadasz..Niech i tak będzie..
    2015-04-23 23:38:55 [83.30.235.*] id:1338110  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    frajer dęty
    [-3]
    2015-04-23 23:39:26 [176.111.136.*] id:1338111  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    zawsze hciałem być trolem :)
    2015-04-23 23:40:59 [83.30.235.*] id:1338113  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    przy jakiej muzyce się lubicie masturbować?-pyt. nie diotyczy andzeja bo jemu nie fika.
    2015-04-23 23:42:13 [83.30.235.*] id:1338114  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    coś blada chora chyba.
    2015-04-23 23:42:20 [176.111.136.*] id:1338115  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    heavy metal ;)
    2015-04-23 23:43:01 [83.30.235.*] id:1338116  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    ja dance a ty kuler?
    2015-04-23 23:43:15 [83.22.0.*] id:1338117  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    ...no proszę ,już -3 się pojawiło!...lecz TYLKO DLA USERA @Janosik!!!...zjawisko warte zgłoszenia...
    [-3]
    2015-04-23 23:44:45 [83.30.235.*] id:1338118  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    hah a ja plusa dostałem.Moderatorzy opole najlepsi na swiecie-chłopaki na schwał
    2015-04-23 23:46:53 [176.111.136.*] id:1338119  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    a czemu ja nie mam minusa ? ja też bym chcioł !
    2015-04-23 23:47:58 [83.30.235.*] id:1338120  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    hah bez minusa jak bez fallusa. jaj mam 3 dam ci półtora
    2015-04-23 17:23:15 [90.156.124.*] id:1337950  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Ten towar to pewnie parę butelek czegoś mocniejszego no i papierosy......

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2015-04-23 17:24:20 [90.156.124.*] id:1337951  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Ewentualnie jakieś nieduże pęto kiełbachy na zagryche. ;)
    2015-04-23 21:25:04 [217.99.131.*] id:1338012  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Jak byś przy tym była Sis ;)
    2015-04-23 15:11:44 [78.10.116.*] id:1337934  
    F16: Napisał postów [706], status [rozpisany/na] Reputacja
    Sporo miłośników cudzego mienia ostatnio zamieszkało w Czarnowąsach, tzw. naród bez ojczyzny ... jestem ciekaw jak potomkowie rasy panów sobie z tym radzą.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2015-04-23 15:20:43 [213.158.221.*] id:1337937  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    No fakt może być delikatny problem bo ci aborygeni są łudząco podobni do siebie ale gdyby zamknąć wszystkich to sprawca nie umknąłby wymiarowi sprawiedliwości.
    2015-04-23 18:23:46 [89.78.156.*] id:1337964  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    Wal śmiało że o brudnych cyganów ci chodzi hehe..Ja bym im zaserwował nowoczesną Świętą Inkwizycję
    2015-04-23 20:07:33 [83.22.179.*] id:1337999  
    modico: Napisał postów [107], status [wyjadacz] Reputacja
    Stawiam na tałatajstwo i ochlejmordy, które się zjeżdża z Polski na budowę bloków 5 i 6. Wcześniej, przy remoncie bl. 1 i 2 także było mnóstwo kradzieży, bo bydło z Polski na nasze tereny się zjechało. A policja śledztwa umorzyła z powodu niewykrycia sprawców, monitoring przemysłowy nic nie wykazał więc sprawa załatwiona. Źle się dzieje i dziać będzie.
    2015-04-23 18:56:34 [83.7.98.*] id:1337983  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    jakby miała monitoring w sklepie ............

    Nick:
    Treść:
    2015-04-23 13:42:31 [87.149.158.*] id:1337912  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    oby nie było tak samo jak z napadem na stację benzynową w okolicach Zdzieszowic...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2015-04-23 17:20:10 [90.156.124.*] id:1337949  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    To znaczy? Zdradź szczegóły.......
    2015-04-23 17:11:37 [159.205.80.*] id:1337946  
    mydlak31: Napisał postów [459], status [starszy pismak] Reputacja
    jakie debile masakra.

    Nick:
    Treść:
    2015-04-23 13:36:09 [82.145.218.*] id:1337911  
    linkin: Napisała postów [1178], status [starszy pismak] Reputacja
    Nasza Policja jest najlepsza znajda wiesniakow.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2015-04-23 14:43:39 [85.14.108.*] id:1337931  
    Opolemann: Napisała postów [216], status [maniak] Reputacja
    Chyba że cygany, wtedy nie znajdą raczej...