• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 4618
    • Dodano: 2015-03-23 / 09:47
    • Komentarzy: 49

    Internauci walczą o dzień klubowy na Piastonaliach

    Internauci walczą o dzień klubowy na Piastonaliach

    Podczas Dnia Klubowego w 2011 roku gwiazdą był holenderski DJ Richard Durand. (Fot. archiwum / richardurand.com)

    Ponad 2200 osób jest zainteresowanych wydarzeniem, utworzonym na Facebooku "Walka o dzień klubowy na Piastonalia 2015". Internauci chcą, by jeden z 4 dni koncertów na głównej scenie był poświęcony fanom muzyki klubowej.

    "Czy i w tym roku Piastonalia odbędą się BEZ DNIA KLUBOWEGO na Dużej Scenie?! Musimy się zjednoczyć i pokazać SSPO oraz SSUO iż zwykłą imprezę w opolskich klubach mamy na co dzień a w Piastonalia chcemy coś z przytupem, nasz mini Sunrise Festiwal, nasz mini Tomorrowland" - czytamy na stronie wydarzenia.

    Zobacz takze IMGW wydał ostrzeżenie dla województwa opolskiego

    Zapytaliśmy, jak akcję internautów odbiera Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego, który kilka lat temu organizował Dzień Klubowy na głównej scenie Piastonaliów.

    - Oczywiście niezależnie od tej akcji planujemy zrobić wydarzenie, które zadowoliłoby fanów tej muzyki, ale na pewno nie na głównej scenie. To jeszcze nie jest pewna informacja, ale prowadzimy rozmowy i staramy się, by właśnie taką klubową imprezę zorganizować - mówi Maciej Kochański, przewodniczący Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego. - Niestety nie jesteśmy w stanie zadowolić fanów każdego rodzaju muzyki na koncertach i imprezach dużej sceny - dodaje.

    Organizatorzy wydarzenia na Facebooku zapewniają, że wyślą maila do samorządów obu uczelni ze swoją propozycją, chcą też spotkać się z władzami samorządów.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2015-03-24 09:41:59 [89.79.82.*] id:1326321  
    Razor75: Napisał postów [1255], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    chyba dzień ćpuna- bardziej trafna nazwa

    Nick:
    Treść:
    2015-03-23 11:29:31 [89.79.90.*] id:1325923  
    Admeb MebleNaWy: Napisał postów [8], status [nowy] Reputacja
    Jakie techno tego się słuchać nie da, lepiej dzień disco polo. Da się po tańczyć i jest na topie.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [44]
    2015-03-23 11:31:07 [176.111.136.*] id:1325924  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    fajna reklama ;)
    2015-03-23 11:31:32 [176.111.136.*] id:1325925  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ile za meblościanke ? ;)
    2015-03-23 11:33:43 [89.79.90.*] id:1325926  
    Admeb MebleNaWy: Napisał postów [8], status [nowy] Reputacja
    Calkiem niedużo ;)
    2015-03-23 11:35:20 [176.111.136.*] id:1325927  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    z Opola jesteś ?
    2015-03-23 11:36:51 [89.73.187.*] id:1325928  
    yanik11: Napisał postów [50], status [rozkręca się] Reputacja
    meble na wy... pi**dzielenie? :)
    2015-03-23 11:41:22 [83.30.216.*] id:1325929  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Śląskie szlagiery może niech puszczają.
    2015-03-23 11:45:29 [88.220.76.*] id:1325930  
    kwapiszon: Napisał postów [350], status [pismak] Reputacja
    A kolega chyba nie po studiach jak meble robi.
    2015-03-23 11:46:19 [176.111.136.*] id:1325931  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    albo po studiach i zatrudnia do ich robienia ukraińskich baranów ;D
    2015-03-23 11:47:12 [176.111.136.*] id:1325932  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    co można robić po studiach ? wykładać towar w biedronce bo się nic nie umie ;D
    2015-03-23 11:49:19 [83.30.216.*] id:1325933  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ja miałem isć na studia ale mama na bilety nie miała....
    2015-03-23 11:52:09 [176.111.136.*] id:1325934  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    mnie po studiach wzieli do policji , teraz jestem perdolonym służbistą i wypisuje mandaty wszystkim naiwnym obywatelą żeby zasilać budżet państwa , wypisuje nawet za zaśmiecanie i o przekroczenie prędkości o 1km/h , już taki ze mnie nierób , przepierdze w stołek 15 lat i pójde na emeryture ;D i będę dostał duże siano z waszych podatków
    2015-03-23 11:53:26 [176.111.136.*] id:1325935  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    najgorsze jest to że dzień w dzień muszę zaperdalać w niebieskiem śmiesznym mundurku ;(
    2015-03-23 11:54:31 [90.221.142.*] id:1325936  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Goodi taka jest psia rola ;)
    2015-03-23 11:55:01 [176.111.136.*] id:1325937  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    waże już ponad 100 kg od pączków i jeżdzenia radiowozem za pieniądze podatników , jak chce kupić nowe meble to musze brać w łape , uj z takim życiem ! ;D
    2015-03-23 11:56:10 [90.221.142.*] id:1325938  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    o ile dobrze pamietam to osioł tak o Tobie pisał haaaaaaa
    2015-03-23 11:56:56 [90.221.142.*] id:1325939  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Zapomniałes dodac, ze czasami na fo rum jesteś mną ;p
    2015-03-23 11:57:03 [176.111.136.*] id:1325940  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    bo dostał stówe za złe parkowanie ;D
    2015-03-23 11:58:20 [90.221.142.*] id:1325941  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    zawiodłes mnie ;( czemu tak mało?
    2015-03-23 11:59:09 [176.111.136.*] id:1325942  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    obowiązuje mnie taryfikator ;) ale 6 pkt mu dałem ;)
    2015-03-23 12:00:14 [176.111.136.*] id:1325943  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    lece bo przywieźli kogoś na przesłuchanie , zaraz pałka pójdzie w ruch na niewinnym obywatelu ;D
    2015-03-23 12:01:30 [90.221.142.*] id:1325944  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    tylko nie bij po oczach ;p
    2015-03-23 12:01:51 [176.111.136.*] id:1325945  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    po piętach ino ;D
    2015-03-23 12:04:35 [83.30.216.*] id:1325946  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Byłem w sobote w Opolu na kawalerskim ale szybko wracałem do domu.Miasto to nie dla mnie...
    2015-03-23 12:05:27 [90.221.142.*] id:1325948  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    czemu? Ważne aby dobrze sie bawic ;)
    2015-03-23 12:06:41 [83.30.216.*] id:1325949  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    My wieśniaki najlepiej się czujemy wśród swoich łąk i pól.
    2015-03-23 12:09:28 [90.221.142.*] id:1325953  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Haaaaaa ja sie wszedzie dobrze czuje ważne aby towarzystwo było dobre ;)
    2015-03-23 12:18:24 [83.30.233.*] id:1325955  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ty miastowa to inaczej.
    2015-03-23 12:22:39 [90.221.142.*] id:1325957  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ja ze wsi jestem, ale w miescie wychowana ;)
    2015-03-23 12:22:48 [83.30.225.*] id:1325958  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    o tak, zapach świeżych krowich placków z rana ...
    2015-03-23 12:23:21 [90.221.142.*] id:1325960  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    ze mnie taka miastowa jak z Ciebie Warszawiak ;)
    2015-03-23 12:23:46 [83.30.225.*] id:1325961  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    chociaż krowa to powoli egzotyczne zwierze na polskich wsiach ...
    2015-03-23 12:25:03 [83.30.225.*] id:1325963  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    nawet wiejskie dzieci jeżdżą je pooglądać do gospodarstw agroturystycznych , a niedługo do ZOO może ...
    2015-03-23 12:26:03 [83.30.233.*] id:1325965  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    W mojej wsi nikt nie ma ani 1 krówki...
    2015-03-23 12:27:32 [83.30.233.*] id:1325967  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Ola podrzucili cię rodzinie jak byłaś mała?
    2015-03-23 12:27:48 [90.221.142.*] id:1325968  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    To nie są te wsie co kiedyś byly ;) Pamietam jak moj dziadek miał 5 krów, 2 konie i byl sołtysem, a teraz hoduje pawie dla rekreacji.
    2015-03-23 12:28:53 [83.30.225.*] id:1325969  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    rolnicy kupują mleko w kartonach ;)
    2015-03-23 12:29:09 [83.30.233.*] id:1325970  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Heh u mnie też kilka jest-drze się dziadostwo...
    2015-03-23 12:32:07 [90.221.142.*] id:1325974  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Nie ;) Moja mama się zerwała z wiochy ;) dostała mieszkanie jako pracownik cywilny służb .....
    2015-03-23 12:33:56 [90.221.142.*] id:1325975  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Też hodujesz pawie? Przecież z tego nie ma żadnych korzyści finansowych ;p
    2015-03-23 12:38:37 [83.30.233.*] id:1325976  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Coś ty niepoważna-nie wytrzymałbym tego piłowania mordy...
    2015-03-23 12:40:50 [90.221.142.*] id:1325977  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    haaa Moj dziadek ma 92 lata i ma zajęcie ;)
    2015-03-23 12:43:52 [83.30.233.*] id:1325979  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Pracowałem kilka lat z kierowcą zawodowym.który opowiadał że w pewnej wiosce emeryci hodują kozy.I to w kilku celach-mówie jak najbardziej poważnie.
    2015-03-23 12:45:09 [90.221.142.*] id:1325980  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Z kozy masz mleko wiec moga byc profity, a z pawia nic nie ma ;p
    2015-03-23 12:47:22 [83.30.233.*] id:1325982  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    nie tylko mleko oj nie tylko...
    2015-03-23 11:21:15 [46.77.124.*] id:1325921  
    [moderacja]: Napisał postów [614], status [rozkręcił się] Reputacja
    [moderacja]
    [-7]

    Nick:
    Treść:
    2015-03-23 10:25:42 [83.26.142.*] id:1325914  
    Nerka: Napisał postów [2509], status [Szycha] Reputacja
    Kiedy wgl są Piastonalia ?

    Nick:
    Treść:
    2015-03-23 09:57:13 [89.78.156.*] id:1325912  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    Mini Sunrise..Jak zrobią to zapewne przyjdzie kilka razy więcej osób niż na inne koncerty..

    Nick:
    Treść: