• Dodano: 2015-03-22 / 19:00
    • Komentarzy: 12

Odra Opole wygrała z rezerwami Ruchu Chorzów 3:1

(Fot. archiwum)

Dawid Abramowicz i braterska siła Gancarczyków. To zapewniło 3 gole dla Odry Opole i kolejne zwycięstwo w III lidze opolsko – śląskiej. W spotkaniu z rezerwami Ruchu Chorzów, nasi zawodnicy byli piłkarsko lepsi i po pewnym zwycięstwie 3:1 zainkasowali komplet punktów. Podopieczni trenera Zbigniewa Smółki po 23 kolejkach mają 52 punkty i są liderem rozgrywek.

60 sekund – tyle potrzebował Dawid Abramowicz, aby rozweselić swoich kolegów z drużyny. Po rozpoczęciu, Sebastian Deja posłał piłkę do swojego kolegi z boiska, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza rywali, a Odrze dał prowadzenie 1:0. Kilkanaście minut później mogło być już 2:0, ale rzutu karnego nie wykorzystał Marek Gładkowski. Mimo kilku dogodnych sytuacji, Opolanie nie zdołali strzelić kolejnej bramki, ale też nie stracili gola. A było ku temu okazja, ponieważ Ruch trafił w poprzeczkę. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla OKS-u.

Druga połowa to gra Odry z kontrataku. Rywal dominował na boisku, ale to OKS strzelał bramki. W 60 minucie Janusz Gancarczyk zagrał do brata Krzysztofa, który pokonał bramkarza rywali i było 2:0. Rezerwy Ruchu 12 minut później odpowiedziały na 1:2, wykorzystując zamieszenia w polu karnym. To dodało skrzydeł gospodarzom, którzy zaczęli wściekle atakować bramkę strzeżoną przez Tobiasza Weinzettela. Jednak nasi obrońcy w skuteczny sposób podcinali te skrzydła, a Mateusz Gancarczyk w 90 minucie wręcz je urwał, strzelając trzeciego gola dla Odry Opole.

Następne spotkanie w sobotę. Na Oleską 51 przyjedzie Rekord Bielsko – Biała.

2015-03-23 07:53:30 [79.220.104.*] id:1325884
    sebastian325i: Napisał postów [13403], status [VIP] Reputacja
    Odra wygrała z rezerwami Ruchu... z pierwszym składem dostali by lekcje futbolu.... i wynik byłby raczej inny....

2015-03-22 20:29:53 [83.22.26.*] id:1325768
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    To zapewniło trzy gole ODRZE...Nie dla Odry...Kolejny Repatriant..

2015-03-22 21:53:44 [89.79.89.*] id:1325826
    hahahahaha XD
    2015-03-23 01:39:44 [83.4.60.*] id:1325868
    Janosik: Napisał postów [7961], status [VIP] Reputacja
    ..załatwione @coolerr!!! ...cyt: "To zapewniło 3 gole dla Odry Opole i kolejne zwycięstwo w III lidze opolsko – śląskiej. "...będą podziękowania od Mr.@Dżacheć ???...
    2015-03-22 21:53:06 [89.79.89.*] id:1325825