• 0
0
  • Autor: ART_SPONSOR
  • Wyświetleń: 3109
  • Dodano: 2015-01-29 / 07:00
  • Komentarzy: 0

Powitaj Chiński Nowy Rok i zatańcz charytatywną Zumbę

 
 
Powitaj Chiński Nowy Rok i zatańcz charytatywną Zumbę
 <i> </i>

W strefie eventowej domEXPO w Opolu zawsze dużo się dzieje! Organizujemy dla Was ciekawe, interesujące, inspirujące i wyjątkowe imprezy. Z nami zawsze dobrze spędzisz czas! Już w lutym zapraszamy na dwa fantastyczne wydarzenia. 8 lutego na Charytatywny Maraton Zumby dla Olivierka oraz 10 lutego na występ Chińskiej Grupy Artystycznej z Szanghaju.

8 lutego od 16:00 do 19:00! Wielki Maraton Zumba dla Olivierka w domEXPO Opole!


domEXPO Opole zaprasza wszystkich miłośników Zumby na pierwsze tego typu charytatywne wydarzenie w 2015 r. Jako partner imprezy zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie, dzięki której możesz pomóc i zadbać o zdrowie. W programie mnóstwo atrakcji!

Celem maratonu jest sfinansowanie protezy dłoni dla pełnego życia i radości 10 miesięcznego Oliviera Sarneckiego, który urodził się z wrodzoną wadą: niewykształconą lewą dłonią. Cena jest zawrotna – między 40 a 100 tyś. zł, co przekracza możliwości finansowe rodziców chłopca.

Przyjdź, spędź aktywnie czas, pomóż!

Zumba to unikalne połączenie hip-hopu, soca, samby, salsy, merengue, mambo, sztuk walki i tańca brzucha. Łączy aktywną zabawę z treningiem fizycznym, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający trening dostarcza masy radości. Ta unikalna forma aktywnego spędzania wolnego czasu została opracowana przez tancerza i choreografa o międzynarodowej sławie: Alberta "Beto" Pereza w Kolumbii w latach 90. XX wieku.

Masę pozytywnej energii oraz wskazówek, jak najlepiej wykorzystać nasz potencjał podczas tańca, zapewnią znani na Opolszczyźnie wykwalifikowani instruktorzy Zumby: Anna Awdejuk; Anna Kuśnierz; Karolina Musiał; Ola Wieczorek; Jolanta Wilkowska; Ewelina Złotowicz oraz pełna pasji organizatorka Agnieszka Ochota, którzy pokażą, jak wyginać śmiało ciało!

Zachęcamy do udziału całe rodziny, pary i wszystkich znajomych – nic tak nie cementuje relacji, jak wspólny wysiłek, spalone w pocie czoła kalorie i pozytywna energia! Specjalnie dla wszystkich maluchów przygotowaliśmy kącik zabaw z atrakcjami oraz dmuchaną zjeżdżalnię. Dzięki naszym atrakcją dzieciaki aktywnie spędzą czas pod bacznym okiem opiekunek.

Bilety do nabycia u wszystkich współpracujących z nami instruktorów, bezpośrednio przed maratonem w domEXPO, ul. Kępska 8 w Opolu lub poprzez wpłatę na konto bankowe (z potwierdzeniem przelewu zjawić się w dniu maratonu): nr konta: 71 1680 1062 0000 3000 2244 0298 - Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej ul. Tysiąclecia 7c, 45-727 Opole.

10 lutego o 18:00! Chińska grupa artystyczna z Szanghaju w domEXPO Opole!

Rektor Politechniki Opolskiej, Prezydent Opola oraz domEXPO Opole, zapraszają na organizowane wspólnie z Centrum Współpracy Polska-Chiny "Instytut Konfucjusza", przedstawienie chińskiej grupy artystycznej z Szanghaju. W programie m. in. występy instrumentalno-wokalne, pełne napięcia akrobacje gimnastyczne, tańce nowoczesne, pokazy iluzjonistyczne (w tym m.in. słynna "Zmiana Twarzy") oraz żonglerka.

domEXPO Opole jest kolejnym, po Teatrze Wielkim i Operze Narodowej w Warszawie miejscem, w którym grupa artystyczna z Szanghaju zaprezentuje kunszt swoich licznych możliwości scenicznych.
Przedstawienie "Urokliwy Szanghaj Szczęśliwego Chińskiego Nowego Roku 2015 - 欢乐春节-波兰行" to pełna wdzięku i uroku podróż po magicznym Szanghaju, najludniejszą metropolią Chin, trzecim co do wielkości miastem morskim na świecie. To właśnie dzięki tej różnorodności i bogactwu kulturowemu widowisko to cieszy się tak ogromną popularnością w Europie. Mrożące krew w żyłach akrobacje gimnastyczne, subtelna muzyka wydobywająca się z tradycyjnych chińskich instrumentów suona oraz klasyczne utwory we współczesnej aranżacji dostarczą wszystkim niezapomnianych emocji. Będziemy świadkami widowiskowego, pełnego gracji tańca, zostaniemy również porwani przez zawierający w sobie tajemnicę śpiew.

Wspólnie pożegnajmy Chiński Rok Konia i przywitajmy Chiński Rok Owcy 10 lutego 2015r. o 18:00 w domEXPO Opole, przy ul. Kępskiej 8!

Chiński Nowy Rok (chin. trad. 春節, chin. upr. 春节, pinyin Chūnjié, dosłownie Święto Wiosny) to najważniejsze święto w tradycyjnym kalendarzu chińskim. Rok 4713 rozpocznie się z dniem 31 stycznia 2015 r., upłynie pod znakiem owcy – symbolicznej reprezentacji piękna, czystości oraz sprawiedliwości.

Centrum Współpracy Polska-Chiny "Instytut Konfucjusza" to instytucja pożytku publicznego, której misją jest promowanie języka i kultury chińskiej. Instytut działa nie tylko na rzecz uczelni Politechniki Opolskiej, ale całej społeczności regionu. Opolski ośrodek jest jedną z 200 tego typu placówek na świecie, stowarzyszonych w międzynarodowej sieci, których siedziba główna – Hanban (Biuro Międzynarodowej Rady Języka Chińskiego) mieści się w Pekinie.

Zapraszamy tych, którym nie obca jest magia dalekiego wschodu, jak i wszystkich chcących doświadczyć pełnego wachlarzu emocji związanych z barwnym Szanghajem. Wstęp za okazaniem zaproszenia. Po odbiór zaproszeń zapraszamy do domEXPO Opole, przy ul. Kępskiej 8! Zapraszamy do domEXPO Opole, ul. Kępska 8! Codziennie dla Ciebie 100 firm pod jednym dachem!

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.domexpo.com oraz na naszego Facebooka www.facebook.com/domexpoopole

domEXPO Opole to oprócz bogatej oferty produktów, atrakcji i pysznego menu w Kawiarni i Restauracji INSPIRACJE, niepowtarzalna możliwość zaprezentowania się szerokiemu gronu odbiorców dzięki nowatorskiemu podejściu do powierzchni wystawienniczej organizowanych w formie showroomów; to również największy na Opolszczyźnie obiekt skupiający wokół siebie najlepsze firmy meblarskie, budownicze, designu i wyposażenia wnętrz w Polsce. domEXPO Opole to także aktywny członek lokalnej społeczności, który prezentuje mieszkańcom Opolszczyzny nowe, ekscytujące wydarzenia kulturalne, jak i zachęca do udziału w akacjach CSR mających na celu polepszenie jakości życia mieszkańców regionu.

Strefa eventowa domEXPO - kluczowe miejsce spotkań!


..:: artykuł sponsorowany ::..

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.