• Autor: Seeb
    • Wyświetleń: 5830
    • Dodano: 2008-03-10 / 08:17
    • Komentarzy: 39

    Opole promuje się w TVN

    Kampania wizerunkowa Opola ponownie w stacji TVN. Materiały promocyjne od dziś można zobaczyć TVN24, iTVN oraz TVN CNBC.

    Kampania promująca Opole jako "miasto bez granic" potrwa do 24 marca, czyli dwa tygodnie. W sumie miasto zaplanowało sto emisji spotu reklamującego stolicę polskiej piosenki.

    Zobacz takze Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania

    Koszt emisji filmu promocyjnego wyniesie 60 tys. zł. Ratusz przekonuje jednak, że warto. Poprzednią kampanię realizowaną przez miasto w TVN obejrzało bowiem około dwa miliony widzów.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2008-03-10 19:24:55 [77.253.173.*] id:52546  
      olcik  : Napisała postów [5011], status [maskotka] Reputacja
    wow wow wow ciekawe jakie zakamarki opola pokarza. zapraszam na metalchem. to dopiero bedziemy miec reklame. patol

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2008-03-18 12:28:39 [83.27.79.*] id:54455  
    ?: no dobre dobre:) metalchem, tam to nawet autobusy nie powinny jezdzic=]
    2008-03-20 14:08:05 [85.128.108.*] id:54987  
    [moderacja]: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    2008-03-20 14:04:04 [83.22.122.*] id:54985  
    S : Napisał postów [1280], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Dobrze!

    Nick:
    Treść:
    2008-03-11 13:45:10 [77.223.234.*] id:52744  
    Manio_op: Napisał postów [2], status [żółtodziób] Reputacja
    Byłem dzisiaj na konferencji dotyczącej rozwoju gospodarczego w województwie Opolskim jestem mile zaskoczony gdyż Opole jest na 8 miejscu w Polsce pod względem rozwoju gospodarczego a do tego obsługa inwestorów tu gratulacje jest na 1 m-cu w naszym kraju a więc wszystko zmierza w dobrym kierunku a jeśli ktoś ma jakieś pytania czy zastrzeżenia odsyłam na strony Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarczego.Tam są eksperci którzy się nami dobrze opiekuja i naprawdę zmierzają w dobrym kierunku i tu dla nich serdeczne gratulacje.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2008-03-20 13:02:06 [77.253.68.*] id:54968  
    ~~_Wii: taaa... gowno prawda. to miasto to zapchlona dziura
    2008-03-13 20:29:33 [213.199.212.*] id:53117  
    ~~_Cyga: Opole i Opole a okoliczne miasta ! ?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2008-03-18 12:27:44 [83.27.79.*] id:54454  
    ?: czyli co? Maja byc reklamy w telewizji jakich miast? Krapkowic? Ozimka czy Niemodlina? Wszystko to jest porownywalne do wiekszej wsi, w ktorej nic sie nie dzieje poza wypadkami co jakis czas na drodze.
    2008-03-20 13:00:43 [77.253.68.*] id:54966  
    ~~_Wii: a po cholere?
    2008-03-10 14:42:43 [217.144.209.*] id:52473  
    Karolina: Napisała postów [1061], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Popieram w pełni taką kampanię!!! - przecież każdemu Polakowi to miasto jest w jakiś sposób bliskie i znane, dzięki Festiwalowi Piosenki Polskiej, który towarzyszy nam już od 1963 r./nie było festiwalu jedynie w 1982 r./

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2008-03-14 15:06:12 [79.189.64.*] id:53295  
    ramond: Napisał postów [9], status [nowy] Reputacja
    festiwal i tak będzie i jest to darmowa reklama a za tvn-owską trzeba zabulić ale co tam to pieniądze miasta czyli niczyje
    2008-03-10 10:33:31 [79.189.64.*] id:52425  
    ramond: Napisał postów [9], status [nowy] Reputacja
    czym oni się chwalą nie ma żadnych inwestycji przemysłowych w opolu tylko sklepy Zębaczyński won

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2008-03-10 10:47:20 [89.78.145.*] id:52429  
    vvvvv: Mamy czym sie pochwalic! Jestesmy najbardziej zadowolonym z sexu wojewodztwem w Polsce:D
    2008-03-10 11:46:00 [90.156.84.*] id:52435  
    ~~_tomek: To nie jest chwalenie tylko szukanie inwestorów. I bardo dobrze, że się reklamujemy.
    2008-03-10 13:48:11 [81.210.95.*] id:52460  
    yry//: zgadzam się z tomkiem:)
    2008-03-10 14:33:30 [83.22.100.*] id:52464  
    S : Napisał postów [1280], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Popieram tomka.
    2008-03-10 14:35:11 [83.22.100.*] id:52466  
    S : Napisał postów [1280], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Obecnie przemysł nie prowadzi inwestycji w miastach!
    2008-03-10 14:45:31 [217.144.209.*] id:52478  
    Karolina: Napisała postów [1061], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    ramond - Ciebie to chyba nic w życiu nie potrafi ucieszyć
    2008-03-14 15:03:37 [79.189.64.*] id:53294  
    ramond: Napisał postów [9], status [nowy] Reputacja
    szukanie inwestorów to nie reklama w telewizji tylko plany zagospodarowania terenów ułatwienia dla przedsiębiorców a zębaczyński jest zwykłym urzędasem a nie menedżerem może przekładać papierki a nie kierować
    2008-03-12 01:20:45 [81.130.199.*] id:52872  
    michel: Napisał postów [171], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    opole w tv tego jeszcze nie bylo

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2008-03-12 20:48:29 [85.128.108.*] id:52982  
    [moderacja]: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    2008-03-10 21:15:45 [83.22.83.*] id:52593  
    peto: Napisał postów [259], status [maniak] Reputacja
    Opolu i tak nic nie pomoże. Zawsze pozostanie dziurą gdzie radnym marzą sie podniebne kolejki i drapacze chmur... hahahaha Opole pora zejść na ziemię!!

    Nick:
    Treść:
    2008-03-10 21:01:20 [89.76.232.*] id:52587  
    mal3210: Napisał postów [302], status [pismak] Reputacja
    Musimy mieć nadzieję i pełne przekonanie że to poprawi obecną sytuację, która jest nieciekawa...

    Nick:
    Treść:
    2008-03-10 20:00:08 [195.205.193.*] id:52562  
    Dizzy: Napisał postów [23], status [nowy] Reputacja
    Niech Zrobią Najpierw Coś Z Rynkiem Chyba Ze Turysta Ma Tutaj Swój Oddział W Banku....

    Nick:
    Treść:
    2008-03-10 10:29:55 [87.207.154.*] id:52422  
    Obywatel: Napisał postów [104], status [wyjadacz] Reputacja
    Opole kompromituje się w TVN

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2008-03-10 10:33:23 [85.128.108.*] id:52424  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    nie rozumie...dlaczego jestes tak anty nastawiony do Opola?
    2008-03-10 13:46:47 [81.210.95.*] id:52458  
    opolanka: sam się kompromitujesz!! chyba lepiej jak się promuje no nie?/ eh..
    2008-03-10 14:52:03 [217.144.209.*] id:52484  
    Karolina: Napisała postów [1061], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    do Obywatela, powiedz konkretnie, czym się niby kompromituje, bo się chyba nie zastanowiłeś i za wcześnie kliknąłeś na wyślij.
    2008-03-10 17:02:13 [87.207.154.*] id:52508  
    Obywatel: Napisał postów [104], status [wyjadacz] Reputacja
    - za nudy po 22 - za budowę wieżowca w centrum (55 pięter) - za modernizacje wszystkich skrzyżowań naraz - za budowę gondoli (hehehe) - za budowę ośrodka euro 2012 które nigdy nie będzie wykorzystane - za bezczynność Czy ktoś był ostatnio we Wrocławiu i widział jak to miasto w oczach się rozwija? Pieniądze z sensem są tam wydawane. A tu tępaków po AWF-ie zatrudniają do urzędów! Gratulacje
    2008-03-10 18:14:54 [217.173.202.*] id:52525  
    ~~_kszysiek: to jedz sobie do wroclawia a nie tylko narzekasz ktos Cie tu trzyma ? a moze ciezko sie oderwac od maminego fartuszka ?
    2008-03-10 18:36:17 [87.207.154.*] id:52527  
    Obywatel: Napisał postów [104], status [wyjadacz] Reputacja
    Polska mentalność, lubicie być okradani...
    2008-03-10 17:04:06 [83.22.94.*] id:52511  
    Dżogi: Napisał postów [134], status [wyjadacz] Reputacja
    Jestem pewien że ta reklama nie przeszkodzi miastu a jedynie może korzystnie wpłynąć na rozwój przemysłu, nauki, sportu itp.

    Nick:
    Treść:
    2008-03-10 14:36:14 [217.173.194.*] id:52468  
    tommaso1985: Napisał postów [205], status [maniak] Reputacja
    a może zrobić mapę 3D na wzór Szczecina i w internecie ją umieścić

    Nick:
    Treść:
    2008-03-10 12:42:19 [217.197.73.*] id:52442  
    pavulans: Napisał postów [1995], status [Szycha] Reputacja
    Jak wam przeszkadza Opole to po co buraki jedne bazgracie po naszym forum? Staje wam od tego czy jak? Wasze anty Opole komentarze tylko świadczą o waszej intelektualnej impotencji. Siedzicie w waszych Bamberskich stodołach z dostępem do internetu i bzgracie,po co? Tak naprawde jest jeden powód dla którego Opole może sie wstydzić,Zębaczyński.Pewnie jest bucem z waszego sąsiedztwa. Możecie wiec bazgrać o waszym sąsiedzie ale od Opola Wara!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2008-03-10 13:50:20 [81.210.95.*] id:52461  
    Irenka: Tak jest!! wara od Opola!!
    2008-03-10 13:47:12 [82.160.19.*] id:52459  
    Ann7: Napisała postów [44], status [rozkręca się] Reputacja
    A ja lubię reklamę Plusa z tymi dwoma gostkami co w muzeum małolatów opieprzają że to nie lodowisko :] tak poza tym to fajnie że się reklamujemy czasem :]

    Nick:
    Treść:
    2008-03-10 13:04:28 [77.223.234.*] id:52454  
    Manio_op: Popieram pavulans i to w 100%,nikt nie może dostrzec walorów Opola siedząc w wiejskim domu kultury i pisząc głupie komentarze lub udając sie tylko do starostwa powiatowego.A jeśli chodzi o inwestycje to ktoś tu jest sam naprawdę zacofany wystarczy tylko wjechać do Opola zapraszamy.

    Nick:
    Treść: