• 0
0
  • Autor: Greg
  • Wyświetleń: 11651
  • Dodano: 2014-11-30 / 06:00
  • Komentarzy: 0

Rucola - restauracja stworzona ze smaku

 
 
Rucola - restauracja stworzona ze smaku
Rucola w Zawadzie to restauracja rodzinna, to miejsce i klimat stworzone ze smaku. Zaledwie 4 km od obwodnicy Opola jest doskonałym miejscem do spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

W przytulnym wnętrzu restauracji każdy znajdzie coś dla siebie, bo Rucola to przede wszystkim pyszna kuchnia - inspirowana włoskimi oraz regionalnymi smakami, ale także specjalne menu i niespodzianki dla dzieci, a dla najmłodszych bezpłatne pieluszki i słoiczki. Podczas gdy rodzice delektują się smakami naszej kuchni, na dzieci czeka bogato wyposażony kącik z zabawkami.

Rucola Restauracja zdobyła już uznanie wielu zadowolonych gości, choć od otwarcia minęło zaledwie dwa miesiące. Dziękujemy i będziemy starać się jeszcze bardziej, bo zawsze towarzyszy nam nasze motto „ Aby wszyscy, którzy wchodzą jako goście, wychodzili jako przyjaciele”.

U nas zawsze dużo się dzieje – w każdym miesiącu atrakcje dla młodszych i starszych. Dla dzieci organizujemy warsztaty kulinarne na których nasi najmłodsi mają okazję do przygotowania swojej pizzy. A dorosłych zapraszamy na festiwale smaku, nasi kucharze przygotowują specjalne atrakcje kulinarne. Spełniając oczekiwania naszych gości, od poniedziałku do piątku serwujemy lunch w super cenie 19 zł.

Nasza Rucola to również wspaniałe miejsce do zorganizowania świątecznych spotkań firmowych. Przygotowaliśmy na tę okazję specjalne menu, a dla zapracowanych wigilijne dania na wynos, m.in. barszcz czerwony, pierogi, śledzie, rybę po grecku oraz karpia.

W sobotę 6 grudnia o godz. 11.00 czekamy na wszystkie chętne dzieci, aby wspólnie udekorować świąteczną choinkę, a chwilę później naszą restaurację odwiedzi św. Mikołaj. Zapraszamy wszystkich do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, a rodziców do przynoszenia prezentów, które zostaną uroczyście wręczone przez Mikołaja.

W kolejny weekend, 14 grudnia zapraszamy na świąteczny kiermasz przed Rucola Restauracja. Będą Państwo mogli kupić nie tylko ozdoby świąteczne, ale przede wszystkim nasze smakołyki.

Wszystkich, którzy zechcą powitać Nowy Rok w Rucola Restauracja zapraszamy na szampańską Sylwestrową zabawę, z profesjonalnym DJ’em, pysznym menu i otwartym barem – wódka Finlandia, wino housowe i piwo. Transport powrotny do Opola w promieniu 10 km od restauracji w cenie zaproszenia. Na pierwszych 10 osób rezerwujących zabawę sylwestrową czeka niespodzianka.

Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej: www.rucolarestauracja.com oraz profilu na Facebooku: www.facebook.com/RucolaRestauracjaZawada.


..:: Artykuł sponsorowany::..

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.