• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 10002
    • Dodano: 2014-11-18 / 09:21
    • Komentarzy: 13

    Akcja CBŚ. Zatrzymano 4 mężczyzn, zabezpieczono 2 kg narkotyków.

    Akcja CBŚ. Zatrzymano 4 mężczyzn, zabezpieczono 2 kg narkotyków.
    Akcja CBŚ. Zatrzymano 4 mężczyzn, zabezpieczono 2 kg narkotyków.

    (Fot. KWP Opole)

    Zatrzymani mieszkańcy Opolszczyzny są podejrzewani o handel narkotykami. Dwóch z nich trafiło już do aresztu. Przestępcom grozi do 10 lat więzienia.

    Sprawą wprowadzania na czarny rynek narkotyków funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zajmowali się od ponad roku. Pierwsze zatrzymania w tej sprawie miały miejsce w styczniu tego roku. Wtedy funkcjonariusze CBŚP wspólnie z antyterrorystami zatrzymali w centrum Opola, czterech mężczyzn. Zabezpieczono wówczas ponad 400 gramów marihuany, blisko 30 gramów amfetaminy, haszysz oraz 100 tabletek ekstazy.

    Zobacz takze Fundacja DOM od 35 lat wspiera rodziny. Dziś zaprasza na festyn w centrum Opola

    6 listopada tego roku zatrzymano kolejne 4 osoby w wieku 20-47 lat. W trakcie przeszukania mieszkań zajmowanych przez mężczyzn, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad kilogram marihuany, blisko kilogram amfetaminy, prawie 300 tabletek ekstazy i prawie 6500 złotych w gotówce.

    - Wszyscy mężczyźni usłyszeli już zarzut posiadania i wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków. Za taki czyn grozi nawet do 10 lat więzienia - informuje nadkom. Marzena Grzegorczyk, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

    29 i 32-latka sąd tymczasowo aresztował na 3 miesiące. Natomiast decyzją prokuratury 20 i 47-latek zostali objęci dozorem policyjnym oraz zakazem opuszczania kraju.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Akcja CBŚ. Zatrzymano 4 mężczyzn, zabezpieczono 2 kg narkotyków.

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2014-11-18 11:55:58 [89.79.80.*] id:1283728  
    Krueger82: Napisał postów [237], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    pewnie to byli : Biedroń, Kotowski, Orzechowski, z Malinki ??

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-11-18 22:54:01 [164.127.59.*] id:1284025  
    Odrażający drab: Napisał postów [2181], status [Szycha] Reputacja
    Gimnazjalistów nie znam.
    2014-11-18 12:43:40 [46.255.40.*] id:1283738  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    Chwasty trzeba tępić ;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-11-18 17:24:50 [77.180.85.*] id:1283861  
    anstel: Napisał postów [3800], status [VIP] Reputacja
    Tępić i wyrywać .
    2014-11-18 12:32:18 [89.79.90.*] id:1283735  
    Rademenes75: Napisał postów [526], status [starszy pismak] Reputacja
    Zima się zbliża a do roboty NIE NA DA !!! to łatwy ale ryzykowny SPORT :-) no nie udało się tym razem ,może za 10 lat spróbujecie :-)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-11-18 12:41:55 [178.36.229.*] id:1283737  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    to wcale nie łatwe... z jednej strony CBŚ, z drugiej konkurencja ;)
    2014-11-18 10:44:57 [178.36.229.*] id:1283715  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ale fantów ;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2014-11-18 12:12:05 [92.28.249.*] id:1283729  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Hahahahajek ileż to tygodni na działce by było ;)
    2014-11-18 12:14:04 [178.36.229.*] id:1283730  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    nawet cały rok ;)
    2014-11-18 12:15:15 [83.7.62.*] id:1283731  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    sie napracowali, w deszcz, słońce i inną pogodę :D
    2014-11-18 12:16:22 [92.28.249.*] id:1283732  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Bez ZUS-u ;p
    2014-11-18 12:37:46 [83.7.62.*] id:1283736  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    no i bez daniny dla US ;p
    2014-11-18 11:47:36 [83.7.62.*] id:1283724  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    He, igraj, igraj się doigrasz, no i się doigrali, dobrze im tak!

    Nick:
    Treść: