• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 4767
    • Dodano: 2014-11-07 / 11:57
    • Komentarzy: 44

    Kolejny sondaż prezydencki. Wiśniewski i Jarmuziewicz w drugiej turze.

    Kolejny sondaż prezydencki. Wiśniewski i Jarmuziewicz w drugiej turze.

    (Fot. archiwum)

    Z badania Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych dla Nowej Trybuny Opolskiej wynika, że faworytami do udziału w II turze wyborów prezydenckich w Opolu są Arkadiusz Wiśniewski (Opole na Tak) i Tadeusz Jarmuziewicz (Platforma Obywatelska). Pierwszemu z wymienionych niewiele zresztą brakuje do wygranej już w I turze. Trzeci w zestawieniu jest Marcin Ociepa, lider Razem dla Opola.

    To już kolejny sondaż wyborczy w Opolu, w którym Arkadiusz Wiśniewski osiąga wysoki wynik i jest faworytem wyścigu o fotel prezydenta miasta. Tym razem osiągnął wynik 36,8 procent, a jego największy konkurent - Tadeusz Jarmuziewicz - 27,2 procent. Z wynikiem 11,4 procent na 3. pozycji w sondażu uplasował się Marcin Ociepa. Jednocześnie 16 procent pytanych w sondażu nie wie, na kogo odda swój głos kiedy stanie przy urnie 16 listopada.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Badanie realizowane przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych z Warszawy dla NTO zawierało też pytanie:
    Gdyby w drugiej turze spotkali się Arkadiusz Wiśniewski i Tadeusz Jarmuziewicz, to na którego z nich odda Pan(i) swój głos?

    44,2 procent pytanych wskazało na Arkadiusza Wiśniewskiego, a 33,6 procent na Tadeusza Jarmuziewicza.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2014-11-11 08:44:45 [83.10.119.*] id:1280702  
    robis1: Napisała postów [8], status [nowy] Reputacja
    obiecywanki PANa Jarmoziewicz wydają mi się mało realne, bardziej wyrazisty jest pan Honka

    Nick:
    Treść:
    2014-11-08 09:25:07 [178.252.22.*] id:1279445  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    aviomarin ... i na razie przerwa

    Nick:
    Treść:
    2014-11-08 09:20:18 [217.99.81.*] id:1279444  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Tia....http://youtu.be/TOjSda4sJPw

    Nick:
    Treść:
    2014-11-08 09:01:39 [178.181.150.*] id:1279443  
    neon: Napisał postów [3010], status [Szycha] Reputacja
    Pojedynek w maratonie wygrał by Jarmuziewicz.W salonie piękności lepszy był by Wiśniewski!

    Nick:
    Treść:
    2014-11-07 23:03:23 [94.254.145.*] id:1279362  
    ElNajman: Napisał postów [802], status [stały bywalec] Reputacja
    Kto głosuje na Jarmuziewicza? Chyba opolscy tramwajarze..

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-11-07 23:03:57 [31.61.136.*] id:1279363  
    monszerii: Napisała postów [567], status [rozpisany/na] Reputacja
    Pewnie tak.
    2014-11-07 13:09:14 [176.111.136.*] id:1279181  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    a Hońka gdzie i jego 70% ;D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-11-07 22:55:15 [159.205.81.*] id:1279356  
    mr.blant: Napisał postów [1018], status [stały bywalec] Reputacja
    ma 70% kupił sliwowice
    2014-11-07 17:31:52 [80.50.83.*] id:1279258  
    LewLechistanu: Napisał postów [1448], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Kuźwa, ktokolwiek tylko nie złodziejskie z PO. Głosujcie na kogokolwiek, tylko nie na Jarmuziewicza!!!! Przecież oni oszukali już chyba wszystkich!!! Kto jest na tyle opóźniony by na nich głosować?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2014-11-07 17:54:29 [89.78.156.*] id:1279261  
    neo: Napisała postów [2108], status [Szycha] Reputacja
    Sam się dziwię, że skopmromitowanego ministra namaszcza się jako kandydata na prezydenta miasta i lansuje się jako nieskazitelnego fachowca. ALe to nie z nim tylko jest problem, każdy z kandydatów jest po prostu nijaki...
    2014-11-07 21:22:06 [77.223.225.*] id:1279326  
    LewLechistanu: Napisał postów [1448], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Prawda. Jest skompromitowany jak cała ta Platforma Oszustów. Problem w tym że na niego pójdzie głosować cała budżetówka i wszyscy którzy już PO łapówki dali. Tak to w Polsce działa. Co do pozostałych, ten Ociepa wydaje się spoko, ale pewnie i tak go nie wybiorą. Więc z braku laku niech już będzie ten Wiśniewski.
    2014-11-07 21:41:01 [188.33.236.*] id:1279334  
    avacanda: Napisała postów [1975], status [Szycha] Reputacja
    prawda jest taka że skompromitowane mas z PO, PIS to sekta, Lewaki to złodzieje, PSL to kolesiostwo - to na kogo głosować??? Na Korwina? Palkota?
    2014-11-07 22:53:51 [159.205.81.*] id:1279354  
    mr.blant: Napisał postów [1018], status [stały bywalec] Reputacja
    na wszystkich oprocz tej złodziejskiej koalicji po pis sld psl
    2014-11-07 20:59:20 [188.33.236.*] id:1279321  
    avacanda: Napisała postów [1975], status [Szycha] Reputacja
    Tadziu - wizjoner - no śmiech na sali :)

    Nick:
    Treść:
    2014-11-07 20:42:16 [178.37.189.*] id:1279315  
    mirek1978: Napisał postów [1627], status [Szycha] Reputacja
    JArmuziewicz i tak wygra. Proste - w Polsce ludzie głosują na partie i w tym wypadku też tak będzie. Sondaż jest przeprowadzony przez ludzi przychylnych Wiśniewskiemu. Tak to widzę! W II turze zwolennicy Ociepy i Honki pójdą na Jarmuziewicza bo są ideowo z PO. Zobaczycie. Wiśniewski jest za młody i zbyt mało doświadczony aby być prezydentem Opola. Zresztą nic takiego będąc już przy władzy nie zrobił.Dziwne jest to, że w sondażu jest kilka wariantów - chodzi o niezdecydowanych wyborców. Coś w tym nie gra!!!

    Nick:
    Treść:
    2014-11-07 20:06:31 [176.107.171.*] id:1279299  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    OT: Na DZIESIĘĆ ARTYKUŁÓW 8 płatnych przez wyborców ,jeden "Ogłoszeniowy" i jeden "szukam /sprzedam" :D:D:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-11-07 20:13:18 [176.107.171.*] id:1279305  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    ..."wyborcza kaszanka" rządzi! ...hmm,wypadków, krwi nie ma... Portal i forum "schodzą na psy" ... :D:D:D
    2014-11-07 19:56:44 [188.123.205.*] id:1279296  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Jeśli teraz kandydują takie miernoty to czego się spodziewać za 4 lata?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-11-07 20:02:52 [176.107.171.*] id:1279297  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    ...końca świata?
    2014-11-07 19:09:06 [89.79.89.*] id:1279278  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    tadek...ty wiesz co! won z miasta zdrajco

    Nick:
    Treść:
    2014-11-07 18:07:32 [77.254.4.*] id:1279268  
    Kitowiec: Napisał postów [1136], status [stały bywalec] Reputacja
    Prezydent nie powinien zarabiać więcej niż trzykrotność średniej pensji (i tak bardzo dużo). Ten, który się zgodzi ma mój głos. W skrócie nie idę na wybory.

    Nick:
    Treść:
    2014-11-07 17:57:16 [159.205.111.*] id:1279263  
    Emil77: Napisał postów [8], status [nowy] Reputacja
    jedyną szansą dla tego znędzniałego Opola - to Wiśniewski Arkadiusz! Konkretny facet, który nie boi się podejmować ryzykownych, aczkolwiek przemyślanych decyzji! X WIŚNIEWSKI Arkadiusz

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-11-07 17:59:42 [31.61.138.*] id:1279266  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Debil jak inni
    2014-11-07 14:26:52 [46.171.125.*] id:1279205  
    dr. House: Napisał postów [102], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Podobno lekarze są bliscy sklonowania Papy Musioła.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-11-07 17:59:23 [89.78.156.*] id:1279265  
    neo: Napisała postów [2108], status [Szycha] Reputacja
    On przynajmniej był gospodarzem miasta z prawdziwego zdarzenia (dziś pewnie nazwalibyśmy go menadżerem), a nie pierdzistołkiem, zgarniającym kase w myśl zasady: czy się stoi, czy się leży...
    2014-11-07 15:09:21 [89.76.164.*] id:1279217  
    perła bałtyku: Napisała postów [78], status [rozkręcił się] Reputacja
    Ja jako prawdziwa opolanka od urodzenia ubolewam że nie ma na kogo głosować,niestety,ale Ci kandydaci to są same miernoty

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-11-07 17:57:31 [89.78.156.*] id:1279264  
    neo: Napisała postów [2108], status [Szycha] Reputacja
    Ano nie ma, to co obiecują nawet śmieszne nie jest... Obiecaliśmy juz wszystko, więc czego od nas jeszcze chcecie?
    2014-11-07 16:16:03 [217.153.196.*] id:1279237  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    I tak ja wygram bo obiecałem po 100 milinów każdemu!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2014-11-07 16:16:57 [217.153.196.*] id:1279238  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    *milionów_______co to dzisiaj literki uciekają:P
    2014-11-07 17:18:25 [83.5.121.*] id:1279251  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    ale czego ? ziarenek piasku ? :))
    2014-11-07 15:27:45 [89.79.82.*] id:1279231  
    Razor75: Napisał postów [1255], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    zagłosuję na Wiśniewskiego

    Nick:
    Treść:
    2014-11-07 14:06:25 [89.79.80.*] id:1279203  
    Krueger82: Napisał postów [237], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    Jako prawdziwy Opolanin daję głos na Arka znam go także osobiście i kredyt zaufania daję w ciemno! Jeśli chcemy mieć miasto na wysokim poziomie to dajemy X przy " wiśni " i tyle kurde !!!

    Nick:
    Treść:
    2014-11-07 13:22:47 [178.37.189.*] id:1279183  
    mirocentrum: Napisała postów [26], status [rozkręca się] Reputacja
    Mam nadzieje, że Arek zostanie szefem Opola, znam go osobiście daje mu kredyt zaufania jako rówieśnikowi i koledze z klasy w podstawówce. Myślę , że czas na zmiany i wymianę pokoleń na młodych ludzi. Trzymam kciuki, myślę że się nie zawiodę. Mirek P .

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [9]
    2014-11-07 13:23:39 [83.30.218.*] id:1279184  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    jaką działkę masz na oku ?
    2014-11-07 13:25:05 [178.37.189.*] id:1279185  
    mirocentrum: Napisała postów [26], status [rozkręca się] Reputacja
    Działkę już mam dawno i nie w Opolu:) haha
    2014-11-07 13:26:09 [176.111.136.*] id:1279187  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    Ociepa wygra :)
    2014-11-07 13:26:38 [176.111.136.*] id:1279188  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    tylko trzeba tak zrobić żeby złodziej i komunista mieli mniej ;)
    2014-11-07 13:29:34 [89.76.164.*] id:1279189  
    perła bałtyku: Napisała postów [78], status [rozkręcił się] Reputacja
    zaczyna się lizanie bez wazeliny
    2014-11-07 13:33:12 [83.29.38.*] id:1279190  
    Aristotal: Napisał postów [108], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Ja mam nadzieję, że obydwaj się spakują i wyjadą z Polski.
    2014-11-07 13:35:11 [176.111.136.*] id:1279191  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    też mam taką nadzieje ;) no ale zrobisz jak nie chcą ;D
    2014-11-07 13:36:16 [176.111.136.*] id:1279193  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    zamknąć ich gdzieś w pokoju dać 3 pałki i niech się tłuką kto wyjdzie ten wygrał wybory ;D
    2014-11-07 13:41:27 [176.111.136.*] id:1279195  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    jeszcze bym hońke wpuścił do tego pokoju :) ale bez bejsbola ;D
    2014-11-07 13:21:37 [89.76.164.*] id:1279182  
    perła bałtyku: Napisała postów [78], status [rozkręcił się] Reputacja
    boziu,jak tu żyć w Opolu pod panowaniem któregoś z tych " faworytów" na foci?trageda i kolejne lata zmarnowane,Ty Wielki,tam na górze widzisz to i nie grzmisz? za jakie grzechy NAS karzesz?

    Nick:
    Treść:
    2014-11-07 13:06:36 [89.79.89.*] id:1279180  
    harvester: Napisał postów [759], status [stały bywalec] Reputacja
    Trochę chyba przekombinowali z tym poparciem na Jarmuziewicza :)

    Nick:
    Treść: