- Autor: Mat
- Wyświetleń: 2812
- Dodano: 2014-11-06 / 08:10
- Komentarzy: 10
Druga Kawa z kandydatami na prezydenta Opola
Wszyscy kandydaci na prezydenta Opola wystąpią w specjalnym cyklu programu "Druga Kawa".
Kolejność nagrań została wybrana w drodze losowania przez samych kandydatów.(Fot: Dżacheć)
Norbert Honka (Mniejszość Niemiecka), Tadeusz Jarmuziewicz (PO), Marcin Ociepa (Razem dla Opola), Jarosław Pilc (Nowa Lewica), Grzegorz Sawicki (PSL) i Arkadiusz Wiśniewski (Opole na Tak) wezmą udział w specjalnym, przedwyborczym cyklu programu Druga Kawa. W środę wylosowali kolejność według której będą przepytywani przez Macieja Nowaka.
Do pierwszej tury wyborów samorządowych pozostał już niewiele ponad tydzień. W Opolu o fotel prezydenta miasta walczy 6 kandydatów. Każdy z nich w tygodniu poprzedzającym niedzielę 16 listopada będzie miał szansę na przedstawienie swojego programu wyborczego w programie Druga Kawa. Tadeusz Jarmuziewicz, Marcin Ociepa, Jarosław Pilc, Norbert Honka i Grzegorz Sawicki i Arkadiusz Wiśniewski będą też mogli liczyć na solidną porcję pytań od prowadzącego.
O kolejności udziału w wyborczym cyklu Drugiej Kawy zdecydował ślepy los. Kandydaci wylosowali dni w których stawią się na nagraniu programu. Widzom prezentujemy, a kandydatom przypominamy wylosowaną kolejność:
1. Grzegorz Sawicki (9 listopada)
2. Arkadiusz Wiśniewski (10 listopada)
3. Norbert Honka (11 listopada)
4. Tadeusz Jarmuziewicz (12 listopada)
5. Marcin Ociepa (13 listopada)
6. Jarosław Pilc (14 listopada)
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
św_juzef: Napisał postów [12741], status [VIP]
Panie Pilc co się Pan wyrywa , jak pan fotograf kazał karteczkę na wysokości sutków i mówimy "cheese" ... to tak robimy !