• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 4587
    • Dodano: 2014-10-29 / 08:04
    • Komentarzy: 35

    W parku na osiedlu Armii Krajowej będą latarnie i monitoring

    W parku na osiedlu Armii Krajowej będą latarnie i monitoring

    (Fot. archiwum)

    744 tysiące złotych zarezerwowano w przyszłorocznym budżecie obywatelskim Opola na montaż oświetlenia oraz monitoringu na osiedlu Armii Krajowej. Zadanie zostanie zrealizowane mimo, że nie znalazło się w pierwszej "trójce", wybranej przez Opolan w głosowaniu.

    A to dlatego, że do ratusza wpłynęły trzy podobne wnioski mieszkańców, dotyczące montażu oświetlenia w parku na osiedlu Armii Krajowej. Urzędnicy nie mogli ich połączyć, bo każdy z nich był nieco inny, dlatego ostatecznie na listę do głosowania trafiły wszystkie trzy. Głosujący mieszkańcy byli przez to nieco zdezorientowani.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    - Ostatecznie uznaliśmy, że zrealizujemy projekt budowy oświetlenia i zamontujemy monitoring na osiedlu AK. Zarezerwowaliśmy na ten cel 744 tysiące złotych w budżecie. Tym samym budżet obywatelski urósł nam z planowanych 2 do prawie 3 milionów złotych - mówi wiceprezydent Opola Krzysztof Kawałko.

    Co ciekawe tylko jeden z trzech projektów mieszkańców zakładał poza montażem latarni także zamontowanie kamer monitoringu. Miasto uznało jednak, że sieć monitoringu ciągle jest rozbudowywana, więc kamery w parku na największym opolskim osiedlu to dobry pomysł.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2014-10-29 18:45:59 [178.252.23.*] id:1275876  
    kamlo: Napisał postów [70], status [rozkręcił się] Reputacja
    oświetlenie - super pomysł, kamery - niepotrzebne - strata kasy .

    Nick:
    Treść:
    2014-10-29 18:44:25 [89.79.89.*] id:1275874  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    oświetlenie będzie, bo straż miejska boi się tam chodzić po ciemku HAHAHAHAHA

    Nick:
    Treść:
    2014-10-29 18:39:17 [83.26.252.*] id:1275872  
    an1a: Napisała postów [533], status [starszy pismak] Reputacja
    ależ to brzmi "na osiedlu będą latarnie" tytuł choćby sprzed wieku :P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-10-29 18:43:25 [89.79.89.*] id:1275873  
    JotPe: Napisał postów [5166], status [VIP] Reputacja
    teraz mamy pochodnie, czekamy
    2014-10-29 17:20:57 [89.74.191.*] id:1275842  
    MegaTroll: Napisał postów [1442], status [rozpisany/na] Reputacja
    osiedle AK - sama patologia. Gdzie się teraz podzieją ?

    Nick:
    Treść:
    2014-10-29 14:27:22 [31.61.138.*] id:1275801  
    [moderacja]: Napisał postów [614], status [rozkręcił się] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]

    Nick:
    Treść:
    2014-10-29 11:31:38 [89.76.165.*] id:1275739  
    krisss: Napisał postów [2133], status [Szycha] Reputacja
    Może w końcu będzie tam bezpieczniej.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [19]
    2014-10-29 12:23:40 [176.111.136.*] id:1275753  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    na nto jest artykuł jak gościa pobili pod fonntaną i leżał tam jakis czas mimo monitoringu i oświetlenia
    2014-10-29 12:28:03 [92.24.191.*] id:1275754  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Jak temat z fontanną to temat dla Juzka ;)
    2014-10-29 12:31:46 [176.111.136.*] id:1275755  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    http://www*mmopole*pl/artykul/dwie-kamery-patrza-na-plac-wolnosci-w-opolu-i-malo -widza
    2014-10-29 12:34:55 [92.24.191.*] id:1275756  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Przykro nam ale taka strona nie istnieje.
    2014-10-29 12:35:53 [176.111.136.*] id:1275757  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    2 kropki daj
    2014-10-29 12:36:30 [176.111.136.*] id:1275758  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    albo wejdz na nto i opole tam bedzie
    2014-10-29 12:37:59 [176.111.136.*] id:1275759  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    spacja się zrobiła też przd ostatnim myślnikiem
    2014-10-29 12:41:51 [92.24.191.*] id:1275760  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    ok mam
    2014-10-29 12:43:17 [89.74.181.*] id:1275761  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    najciemniej pod latarnią...:)
    2014-10-29 12:43:44 [89.74.181.*] id:1275762  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    będą tam na ławkach się dup___tulić;)
    2014-10-29 12:44:02 [176.111.136.*] id:1275763  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    gdzie pysiek ?
    2014-10-29 12:44:44 [89.74.181.*] id:1275764  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Pysiek chyba znicze dla teściowej kupuje w hurtowni;)
    2014-10-29 12:45:52 [176.111.136.*] id:1275765  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    teściową to by na halloween wystawił przed chate z dynią na głowie ;D
    2014-10-29 12:47:06 [92.24.191.*] id:1275766  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    http://www mmopole pl/artykul/mistrz-parkowania-na-ulicy-ozimskiej-w-opolu ;)
    2014-10-29 12:47:26 [176.111.136.*] id:1275767  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    afera je na rejonach to się ukrywa tak jak ja ;)
    2014-10-29 12:55:59 [89.74.181.*] id:1275771  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Pysiek znowu kogoś strzelił z liścia i teraz pije kawę z mleczkiem na komendzie;)
    2014-10-29 12:57:11 [176.111.136.*] id:1275773  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    on teściowej maszyne buduje na urodziny :)
    2014-10-29 12:57:31 [176.111.136.*] id:1275774  
    jbbTeam: Napisała postów [3153], status [Szycha] Reputacja
    http://www*xnxx*com/video1593329/brunette_girl_fucks_machine_and_vibes_until_get s_orgasm
    2014-10-29 12:59:34 [89.74.181.*] id:1275776  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    heehe...taką to pewnie sam przetestuje;)
    2014-10-29 08:49:44 [83.30.230.*] id:1275713  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    cieszta sie i radujta ludziska :D bedzieta mieli (w XXI wieku i w Unii) lampki na osiedlu , dba władza o obywatela ...ludzka władza hehe

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2014-10-29 08:53:45 [83.30.230.*] id:1275714  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    chceta mieć lampki ? musita wybrać peło :D
    2014-10-29 09:59:50 [92.24.191.*] id:1275730  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Juzek potrzebuje Twojej pomocy. jak jestes na forum to sie odezwij
    2014-10-29 10:31:50 [92.24.191.*] id:1275736  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Jeszcze jest nadzieja w Tobie bo tam nikt jajec nie ma, ale potrzebuje Twojej pomocy
    2014-10-29 09:20:06 [80.50.83.*] id:1275724  
    LewLechistanu: Napisał postów [1448], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Oświetlenie czemu nie, ale monitoring to niech sobie w pupska wsadzą. Niedługo w lesie i nad jeziorem też zrobią monitoring. Oczywiście koszt pokrywać będziemy tradycyjnie my.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-10-29 09:22:40 [159.205.97.*] id:1275725  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    Ja jestem za monitoringiem,zbyt dużo wandalizmu i chuligaństwa.
    2014-10-29 09:06:01 [159.205.97.*] id:1275717  
    kanclerz: Napisał postów [4906], status [VIP] Reputacja
    Tak tak...kiedyś będą latarnie,może jedynie szybciej niż tramwaj w Opolu,ale będą.Tylko po których wyborach.Retorycznie.

    Nick:
    Treść:
    2014-10-29 09:00:53 [83.22.83.*] id:1275715  
    tata: Napisał postów [2201], status [Szycha] Reputacja
    to teraz kamera wam jeszcze do du.. zajrzy przez okno (jak bedzie dobrej jakosci)

    Nick:
    Treść:
    2014-10-29 08:44:05 [83.27.11.*] id:1275711  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Ale kiełbasa wyborcza z rana, tylko co do tej kiełbasy?

    Nick:
    Treść: