• Wyświetleń: 3167
    • Dodano: 2014-10-11 / 18:20
    • Komentarzy: 4

Odra Opole pewnie wygrała z Górnikiem Zabrze

Pierwszą bramkę w dzisiejszym spotkaniu zdobyli goście z Zabrza, ale opolscy piłkarze wyrównali na remis pod koniec pierwszej połowy. Ostatecznie Odra Opole wygrała 3:1 z Górnikiem II Zabrze.

Wynik spotkania otworzył się w 27. minucie meczu. Rafał Kucza trafił lobem do bramki Odry po podaniu od Szymona Skrzypczaka. Chwilę później do kontry przystąpili piłkarze Odry Opole, jednak Ivan Udarević zbyt słabo główkował w kierunku bramki. W jednej z kolejnych akcji Opolanom udało się zdobyć bramkę i wyrównać wynik na 1:1. Punkt zdobył Marek Gładkowski.

W drugiej połowie spotkania było już widać przewagę gospodarzy. Janusz Gancarczyk rozpoczął od pięknego gola, zdobywając drugą bramkę dla Opolan. W 62. spotkania kolejny punkt dla Odry zdobył Ivan Udarević ustalając wynik spotkania na 3:1.

- Mógłbym powiedzieć, że scenariusz tego meczu napisałem wcześniej. Wiem, jakich zawodników ma Górnik Zabrze i bez względu na to, czy ktoś gra więcej, czy mniej, to nie ma znaczenia, gdyż są bardzo dobrze wyszkoleni. Po naszej stronie było dużo strat, ale jeszcze w pierwszej połowie skorygowałem kilka rzeczy i końcówka meczu była w naszym wykonaniu bardzo dobra - komentował Zbigniew Smółka, trener Odry Opole.

2014-10-13 20:27:48 [37.249.49.*] id:1269522
    Ogr: Napisał postów [1215], status [zrobił/a karierę] Reputacja