• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 10920
    • Dodano: 2014-10-10 / 09:50
    • Komentarzy: 117

    Miasto walczy z plagą szczurów nad Młynówką

    Miasto walczy z plagą szczurów nad Młynówką
    Miasto walczy z plagą szczurów nad Młynówką

    Szczury nad Młynówką można spotkać w ciągu dnia, wystarczy na chwilę przystanąć na bulwarach.

    Miasto walczy z plagą szczurów nad Młynówką

    (Fot. Dżacheć)

    Trwa deratyzacja nad opolskim kanałem Młynówka. Od kilku tygodni szczury w tym miejscu to prawdziwa plaga. Wcześniej pojawiały się tylko wieczorami, teraz można bez problemu spotkać je w ciągu dnia. Chodzą po terenach zielonych, ozdobnych kamieniach, pojawiają się też na chodniku.

    Zobacz takze Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania

    Rzecznik Urzędu Miasta Opola przyznaje, że szczury nad Młynówką były, są i pewnie będą, bowiem nie da się całkowicie wybić ich populacji co do jednej sztuki. - Warto przypomnieć, że odpowiadamy na sygnały mieszkańców i przeprowadzamy deratyzacje tam, gdzie są one konieczne ale tylko na niezabudowanych terenach gminy Opole. Tymczasem problem tych gryzoni często zaczyna się w piwnicach i na terenach środmiejskich kamienic, w których o deratyzację muszą zadbać ich zarządcy. Powinni oni też utrudniać gryzoniom życie poprzez zamykanie okienek piwniczych, uszczelnianie klatek schodowych - tłumaczy Alina Pawlicka-Mamczura.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Do ratusza dotarły sygnały od mieszkańców, że ostatnio szczurów nad Młynówką jest wyjątkowo dużo. - Oczywiście reagujemy na takie zgłoszenia, wystawiliśmy zlecenie firmie, która zajmuje się zwalczaniem gryzoni i nad kanałem właśnie trwa deratyzacja. Każdorazowo koszt jest nieco inny, w zależności od ilości trutek, ale każda akcja to około 500 złotych - dodaje Mamczura.

    Pieniądze na walkę z gryzoniami w budżecie są. - I jeśli będą problemy ze szczurami w innych miejscach, należących do gminy Opole - mowa oczywiście o terenie niezabudowanym - to na pewno będziemy podejmować kolejne działania - zapewnia rzecznik prezydenta Opola.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Miasto walczy z plagą szczurów nad Młynówką
    Miasto walczy z plagą szczurów nad Młynówką

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2014-10-10 22:25:25 [188.123.205.*] id:1268524  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    Ja dziś przeżyłem inwazje biedronek na chate!musiałem walczyć z nimi odkurzaczem!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2014-10-10 22:28:28 [83.10.134.*] id:1268525  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    "owocówki" również jakieś "zmutowane" w tym roku!!!
    2014-10-10 23:37:15 [83.27.102.*] id:1268550  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    a muchy natrętne, jak diabli
    2014-10-10 23:38:57 [31.61.129.*] id:1268552  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Owocówki to prawda, ale mam naenie dobry sposób
    2014-10-10 23:39:54 [83.30.229.*] id:1268553  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    ładunek wybuchowy w kuchni ? ;)
    2014-10-10 23:42:03 [31.61.129.*] id:1268554  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Neee. Ale działa.
    2014-10-11 00:04:25 [31.178.123.*] id:1268555  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Zdjęcie "harnasia" daleko od domu?
    2014-10-11 00:26:35 [31.61.129.*] id:1268556  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Co to zabiera biednym i oddaje bogatym...
    2014-10-11 03:47:56 [31.178.123.*] id:1268565  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    Nieeeeeeee... tego, co bluzga po nocach
    2014-10-10 20:25:16 [83.22.174.*] id:1268413  
    Włatca Móch: Napisał postów [1664], status [Szycha] Reputacja
    OPOLE :) U nas Tylko BANKI I Szczury :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2014-10-10 23:02:19 [83.10.134.*] id:1268536  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    ...dzięki Bogu,że nie mieszkam już w Opolu!!!...WSPÓŁCZUJĘ!!!
    2014-10-10 23:04:20 [83.29.192.*] id:1268537  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    Ja też się bardzo cieszę z tego , że nie mieszkasz w Opolu !!!... WSPÓŁCZUJĘ tym co mieszkają tam gdzie Ty !!! :)))
    2014-10-10 23:06:45 [2.97.221.*] id:1268539  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Chyba jest więcej takich osób których uszczęśliwił swoją wyprowadzką z Opola ;) Witaj Kgb ;)
    2014-10-10 23:08:38 [31.61.136.*] id:1268541  
    monszerii: Napisała postów [567], status [rozpisany/na] Reputacja
    kgb14,popieram-----nie chciałabym mieszkać w pobliżu takiego-owego zgreda jak p.@J
    2014-10-10 23:10:32 [31.61.136.*] id:1268542  
    monszerii: Napisała postów [567], status [rozpisany/na] Reputacja
    Dobrze, że w ogóle mieszkam poza tym województwem :D
    2014-10-10 23:17:17 [83.10.134.*] id:1268545  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    nie masz czego mi współczuć @kgb......mieszkam na "końcu świata" !!!szczurów "wchodzących przez kanalizację " w sfery prywatne - jak twoje kolesiostwo z f24op - nie ma!!!...same pola i lasy ...cisza i spokój....
    2014-10-10 23:28:01 [83.29.192.*] id:1268546  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    Super ...zostań tam.
    2014-10-10 23:28:56 [31.61.129.*] id:1268548  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Kgb 10/10
    2014-10-10 21:41:51 [185.8.237.*] id:1268472  
    harvester: Napisał postów [759], status [stały bywalec] Reputacja
    O szczurach trzeba wiedzieć tylko tyle, że nie je się ogona :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-10-10 21:57:54 [83.4.22.*] id:1268487  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Potrafią się świetnie przystosowywać do nowych warunków i żyją stadnie w harmonii
    2014-10-10 21:23:48 [83.4.22.*] id:1268448  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Podobno według naukowców szczury i karaluchy przeżyją zagładę człowieka.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2014-10-10 21:25:10 [83.27.102.*] id:1268450  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    podobno, a ze strefy zagrożenia uciekną pierwsze, wyczują to
    2014-10-10 21:34:15 [31.61.136.*] id:1268466  
    monszerii: Napisała postów [567], status [rozpisany/na] Reputacja
    Bo to najinteligentniejsze stworzenia.
    2014-10-10 11:03:04 [188.123.205.*] id:1268249  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    A widział ktoś kota w centrum?Szczury nie mają naturalnych wrogów w centrum a trutki szybko nauczą się omijać

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [24]
    2014-10-10 11:15:47 [83.27.102.*] id:1268254  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    widziałam, syjama w oknie na parapecie leżał, na krakowskiej :D:D:D:D
    2014-10-10 11:16:14 [83.30.229.*] id:1268255  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    najprostsze rozwiązania są najlepsze ...
    2014-10-10 20:10:35 [83.10.134.*] id:1268407  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Miastowe koty to "fizdolizacze"!...przed myszą czy szczurem uciekałyby "paniusiom" pod spódnicę!!! :D:D:D
    2014-10-10 20:56:26 [83.30.229.*] id:1268427  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    mylisz się , miałam na przechowaniu miastowego , wykastrowanego kocura wujka na przechowaniu przez pół roku , kocisko wyglądało jak napakowany dres między bidnymi wiejskimi kociakami , łowiło to co się ruszało i miało "szacun całej na dzielni" bo było wielkie i zadziorne :D
    2014-10-10 21:00:15 [83.10.134.*] id:1268428  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Moje dwa tygrysy codziennie - "po nocnych łowach" przynoszą mi "ofiarę" na taras!... są super :))
    2014-10-10 21:01:23 [83.30.229.*] id:1268429  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    mój jamnik też mi przynosi , co jakiś czas kreta , a myszy częściej , robi aktualnie za kota :D
    2014-10-10 21:02:14 [83.10.134.*] id:1268430  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Zmień karmę :D:D:D
    2014-10-10 21:02:59 [83.10.134.*] id:1268432  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    ...może "kocią" jemu zapodawałaś?! :))
    2014-10-10 21:03:13 [83.30.229.*] id:1268433  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    no właśnie zastanawiam się czy mu whiskasa nie kupować :D
    2014-10-10 21:04:39 [83.30.229.*] id:1268434  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    taka natura , nory powiercone w ogródku , niedługo to łupków się dokopie :D
    2014-10-10 21:05:05 [83.10.134.*] id:1268435  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    :D:D:D ...lub "Kiti-kat"! :D:D:D
    2014-10-10 21:05:15 [83.30.229.*] id:1268436  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    do *
    2014-10-10 21:13:32 [83.27.102.*] id:1268439  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    do łupków, to jest dobry kierunek ...juzef, kto w ogródku znajdzie gaz, bedzie miał hajc ....;)
    2014-10-10 21:16:24 [83.10.134.*] id:1268440  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    @n ...jeżeli dodatkowo, "ropa tryśnie" w twoim ogródku ,to ja jestem pierwszym klientem! ...mam w chałupie ogrzewanie na gaz i superfurę w diselku! ...więc jamnik spełni wszystkie warunki do współpracy!. Niech kopie dalej !!!:))
    2014-10-10 21:18:55 [83.27.102.*] id:1268442  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    niech kopie, nie przestaje ;)
    2014-10-10 21:20:01 [83.27.102.*] id:1268444  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    kontrakty, umowy, etc potem się zobaczy
    2014-10-10 21:27:22 [83.30.229.*] id:1268454  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    hehe spoko , rozliczenia w petropedigreepalach będą :D
    2014-10-10 21:29:12 [84.44.246.*] id:1268456  
    paulus6: Napisał postów [6307], status [VIP] Reputacja
    koty w dzisiejszych czasach nie żrą szczurów tylko- Animonda Rafine Soupe drób + królik + szynka , delikatne, wyśmienite kawałki - przygotowane z wykwintnych składników .
    2014-10-10 21:29:13 [83.27.102.*] id:1268457  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    a żebyś wiedział, że będą :)
    2014-10-10 21:30:25 [83.27.102.*] id:1268459  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    paulus, nie tzw. przybłędy/bezpańskie
    2014-10-10 21:31:38 [83.30.229.*] id:1268461  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    ewentualnie delikatnego, specjalnie wyselekcjonowanego łososia z krystalicznych wód Finlandii pod maślaną pierzynką, w srebrnej miseczce wysadzanej kryształami oczywiście
    2014-10-10 21:33:02 [83.27.102.*] id:1268463  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    bo koty to paniska
    2014-10-10 21:33:19 [83.30.229.*] id:1268464  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    a właściciel salceson i pasztetową :D:D
    2014-10-10 21:33:59 [83.27.102.*] id:1268465  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    no ! coś za coś
    2014-10-10 21:02:55 [89.78.156.*] id:1268431  
    miminka: Napisał postów [1034], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    trzeba by prosić o bratnią pomoc, z Hamelin, może, co?

    Nick:
    Treść:
    2014-10-10 12:39:34 [89.79.135.*] id:1268284  
    Eddy: Napisał postów [38], status [rozkręca się] Reputacja
    A czy miasto , policja, straż miejska zrobi coś ze starszymi paniami które na około kamienic, bloków wystawiaja miseczki z jedzeniem dla "kotów" ?? I po takim dokarmianiu zlatują sie gołebie, schodzą sie szczury. A najgorsze to one myśla ze robią dobrze. Zamiast tak dokarmiać to lepiej zeby dala pieniazki na schronisko.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2014-10-10 13:44:43 [178.252.22.*] id:1268337  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    pozbywają się tego, czego same nie zjedzą i mają mniej "spacerów " ze śmieciami
    2014-10-10 15:31:51 [89.76.246.*] id:1268367  
    czerstwy70: Napisał postów [2138], status [Szycha] Reputacja
    nawet jeże przychodzą sie nawpier....ać za darmochę. sam widziałem
    2014-10-10 16:23:04 [89.78.156.*] id:1268373  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    teraz to trafiłeś jak kulą w płot tym swoim postem..tam gdzie są koty NIE MA SZCZURÓW!...kapiszon??
    2014-10-10 16:39:36 [89.76.246.*] id:1268378  
    czerstwy70: Napisał postów [2138], status [Szycha] Reputacja
    przeczytaj jeszcze raz.zrozumiesz na jakiego głupka wyszedłeś
    2014-10-10 20:51:52 [37.201.226.*] id:1268424  
    Lukrecja83: Napisała postów [-4294963715], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    panie robią to często w porozumieniu z miastem i z miastowych pieniążków- tak Twoich też :) bo to jest zapisane w ustawie o ochronie praw zwierząt a dokładnie w programie dbania o zwierzęta bezdomne, że miasto musi dbać o nie. Poza tym jak mądrzy poprzednicy napisali...gdzie koty- nie ma szczurów.
    2014-10-10 18:25:59 [93.202.144.*] id:1268390  
    Ryszard: Napisał postów [514], status [pismak] Reputacja
    bedzie zimno to same znikna .

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2014-10-10 20:08:53 [83.27.102.*] id:1268405  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    do mieszkań wejdą, na razie po chodniku badają teren ;P
    2014-10-10 20:22:41 [83.22.174.*] id:1268410  
    Włatca Móch: Napisał postów [1664], status [Szycha] Reputacja
    oby Mgiełka wlazły ci do...
    2014-10-10 20:34:06 [83.27.102.*] id:1268414  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    aleś dowci(a)pny, aż mi cię żal
    2014-10-10 20:38:00 [77.223.226.*] id:1268415  
    xNomadx: Napisał postów [253], status [maniak] Reputacja
    ...piwnicy? :P
    2014-10-10 10:26:15 [89.73.178.*] id:1268208  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Tyle mięsa biega...kebab ze szczura podobno bardzo smaczny...china boys się zajadają...a tu się marnuje;)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2014-10-10 10:29:58 [83.27.102.*] id:1268216  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    no nie!!! śniadanie jem
    2014-10-10 16:49:36 [89.73.178.*] id:1268379  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Mięso ze szczura jest zdrowe i ma dużo żywych bakterii....;)
    2014-10-10 17:11:11 [92.28.248.*] id:1268385  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Szkoda, że kultur nie ma ;p
    2014-10-10 20:23:50 [83.22.174.*] id:1268411  
    Włatca Móch: Napisał postów [1664], status [Szycha] Reputacja
    co za jełop
    2014-10-10 19:39:22 [77.113.67.*] id:1268394  
    Ogr: Napisał postów [1215], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    było tak od zawsze i jest nadal, tzn. szczury są tam gdzie mają co jest co jeść, tam gdzie nie ma jedzenia nie ma i szczórów

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-10-10 20:06:10 [83.10.134.*] id:1268403  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Czyli w Opolu jest "dobrobyt"! :)
    2014-10-10 16:39:24 [77.13.29.*] id:1268377  
    anstel: Napisał postów [3800], status [VIP] Reputacja
    One są u siebie ,to człowiek się pojawił na ich teren.

    Nick:
    Treść:
    2014-10-10 16:29:05 [89.74.41.*] id:1268374  
    DonPedro69: Napisał postów [11143], status [VIP] Reputacja
    O.T.: Temat dotyczy prezentacji Fordów; wątek w artykule zamknięty, więc się wywnętrznię tutaj. 700 osób, hohoho i pewnie nie wszyscy wsiedli i pomacali, a wystarczyło 7-go pojechać do Nysy i sobie na luziku wszystko obejrzeć! A u Chwalińskiego auta nie kupię, bo jak mi ktoś proponuje zeszłoroczny model (2013) 1,6 105 KM za 58 tys. a mam do wyboru EcoBoosta 125 KM 2014 w wersji Edition za 62 tys. to wybór jest chyba oczywisty. Dodam, że kupiłem - w maju w Nysie i jestem b.zadowolony :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2014-10-10 16:31:39 [176.111.136.*] id:1268375  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    też mi się podobają
    2014-10-10 16:33:56 [89.74.41.*] id:1268376  
    DonPedro69: Napisał postów [11143], status [VIP] Reputacja
    a tak! w realu zdecydowanie ładniejsze niż na fotkach w sieci; dopiero na żywo przekonałem się do tego bentleyowego grilla ;) chętnie bym zrobił upgrade do nowej konsoli z ekranem 8 cali i ACS do 50 km/h (mam tylko do 30)
    2014-10-10 15:33:33 [89.76.246.*] id:1268368  
    czerstwy70: Napisał postów [2138], status [Szycha] Reputacja
    zazwyczaj tam jest dużo szczurów gdzie nie ma dzikich kotów.

    Nick:
    Treść:
    2014-10-10 15:02:21 [217.99.80.*] id:1268365  
    pako1993: Napisał postów [79], status [rozkręcił się] Reputacja
    a co te zwierzęta wadzą ??? żyją sobie po prostu. siedziałem na młynówce z kajakami i jakos te szczurki w niczym nikomu nie przeszkadzały poprostu se żyły, miasto powinno wydawać pieniądze na coś bardziej pożytecznego a nie zajmować sie bzdurami !!!!!! na to ida pieniądze z podatków miasta ?? czy cos w tym stylu ??

    Nick:
    Treść:
    2014-10-10 14:21:08 [188.146.59.*] id:1268352  
    neon: Napisał postów [3011], status [Szycha] Reputacja
    Urząd miasta- to znaczy kto?

    Nick:
    Treść:
    2014-10-10 14:15:58 [37.201.226.*] id:1268351  
    Lukrecja83: Napisała postów [-4294963715], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    w lutym jak chodziłam nad kanał na spacer z psem już było ich dużo i to o każdej porze dnia.

    Nick:
    Treść:
    2014-10-10 13:49:03 [178.252.22.*] id:1268341  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    bo tak łatwego dostępu do żywności jak dzisiaj nigdy wcześniej w historii nie było ... dotyczy nie tylko szczurów, ale ludzi też

    Nick:
    Treść:
    2014-10-10 12:15:50 [83.27.102.*] id:1268271  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    a w TVN pokazano właśnie parapet okna jednego z mieszkań w Turku, a na nim grzecznie siedzące szczurki ..... he he he, nie tylko Opole ma szczurzy problem

    Nick:
    Treść:
    2014-10-10 11:19:23 [84.169.121.*] id:1268256  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Ale one ładne:)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [13]
    2014-10-10 11:35:01 [89.73.178.*] id:1268257  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    no a jeszcze ładniejsze na patelni z cebulką i majerankiem;)
    2014-10-10 11:36:23 [176.111.136.*] id:1268258  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ja zawsze z grzybkami marynuje do słoików , w sam raz do wódeczki
    2014-10-10 11:37:11 [176.111.136.*] id:1268259  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    jest tu luiza6 ? ;D
    2014-10-10 11:38:26 [176.111.136.*] id:1268260  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    zablokowali mnie na kamerkach i nie moge pisać a fajna dupcia :D
    2014-10-10 11:39:02 [178.37.0.*] id:1268261  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    jestem :P
    2014-10-10 11:39:36 [178.37.0.*] id:1268262  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    mówiłam ci schowaj tego pindola bo cie zablokują
    2014-10-10 11:40:19 [176.111.136.*] id:1268263  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    gościu właśnie na kamerce z nią bajeru z opola a ma fujare 2 cm ;D
    2014-10-10 11:42:54 [84.169.121.*] id:1268264  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Heh...aż z ciekawości tam zerknęłam:D
    2014-10-10 11:43:54 [176.111.136.*] id:1268265  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    nie moge pisać ;(
    2014-10-10 11:44:34 [176.111.136.*] id:1268266  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    tiku zarez nick zobacz :0 to ten typ co z nią pisze ;D
    2014-10-10 11:45:22 [84.169.121.*] id:1268267  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Heheh... widziałam, mocny:D
    2014-10-10 11:49:25 [176.111.136.*] id:1268268  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    mają bajere dobrą - ,, będe do ciebie mówił po hiszpańsku :) jak w telenoweli hehehe ''
    2014-10-10 12:11:09 [176.111.136.*] id:1268269  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    pysio gdzie ty ? zeznania spisujesz ? ;D
    2014-10-10 10:48:40 [92.20.161.*] id:1268236  
    [moderacja]: Napisał postów [2], status [żółtodziób] Reputacja
    [moderacja]
    [-8]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2014-10-10 10:50:10 [83.27.102.*] id:1268241  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    a co ??? szczury mają telefony ??? :D:D:D:D
    2014-10-10 10:50:45 [83.27.102.*] id:1268242  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    co to za wpis ?
    2014-10-10 10:23:52 [83.27.102.*] id:1268205  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    faktem jest, że spacerują sobie jak gdyby nigdy nic :(((

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [15]
    2014-10-10 10:27:05 [89.73.178.*] id:1268209  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    mgiełka boisz się szczurów?:D
    2014-10-10 10:28:15 [178.37.0.*] id:1268211  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    moja teściówka się boi ;)
    2014-10-10 10:28:34 [83.27.102.*] id:1268213  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    brzydzą mnie , brrrr
    2014-10-10 10:30:17 [89.73.178.*] id:1268218  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    raz w hasioku jeden siedział to mu przydzwoniłem z wiaderka bo się stawiał gad jeden:D
    2014-10-10 10:31:00 [83.27.102.*] id:1268220  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    co zęby ci pokazał ? ;)
    2014-10-10 10:31:24 [83.27.102.*] id:1268221  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    i sierść sztorcem postawił ? ;)
    2014-10-10 10:31:49 [89.73.178.*] id:1268222  
    [moderacja]: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-7]
    2014-10-10 10:33:01 [83.27.102.*] id:1268224  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    nie chciał ci oddać ?
    2014-10-10 10:33:47 [89.73.178.*] id:1268225  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    uciekł...ale go jeszcze dorwę z wiatrówką:D
    2014-10-10 10:34:51 [178.37.0.*] id:1268226  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    szczurki są fajne..... jak mu nic zrobić nie chcesz to się patrzą tylko na ciebie ;)
    2014-10-10 10:34:53 [83.27.102.*] id:1268227  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    no, przywaliłeś mu to znaczny, będziesz wiedział, że to ten ;)
    2014-10-10 10:36:11 [89.73.178.*] id:1268228  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    brudne roznoszą zarazę...trzeba tępić gady:D
    2014-10-10 10:43:09 [89.73.178.*] id:1268232  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    zresztą mój chomik ma z nimi kosę więc w jego imieniu czyli Puszka okruszka to robię;)
    2014-10-10 10:44:16 [83.27.102.*] id:1268233  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    twój chomik to Puszek ?
    2014-10-10 10:45:04 [83.27.102.*] id:1268234  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    jakiś syjamski ? czy cóś takiego ....
    2014-10-10 10:38:31 [37.248.254.*] id:1268229  
    haggis: Napisał postów [190], status [wyjadacz] Reputacja
    Ze szczurami trzeba walczyc,szczegolnie tymi z ratusza,to jest prawdziwa wylegarnia

    Nick:
    Treść:
    2014-10-10 10:25:18 [83.27.102.*] id:1268207  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    co najmniej niejasna wypowiedź: "... jeśli będą problemy ze szczurami w innych miejscach, należących do gminy Opole - mowa oczywiście o terenie niezabudowanym - to na pewno będziemy podejmować kolejne działania ....", czy tam gdzie ludzie są nie zrobią nic ???

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2014-10-10 10:28:27 [89.73.178.*] id:1268212  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Jutro biorę wiatrówkę i idę na polowanie na szczura:D:D:D
    2014-10-10 10:29:04 [83.27.102.*] id:1268214  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    owocnych łowów ;)
    2014-10-10 10:30:05 [92.28.248.*] id:1268217  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Demoooo możesz z okkna polowac ;p
    2014-10-10 10:30:57 [89.73.178.*] id:1268219  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    wolę full contact...mam też nóż szturmowy więc będzie rzeźnia:D
    2014-10-10 10:32:18 [83.27.102.*] id:1268223  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    łał, ty prawie jak Rambo ;)