• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 4901
    • Dodano: 2014-10-03 / 12:33
    • Komentarzy: 33

    63-latek zatrzymany za podpalenia lasów pod Ozimkiem

    63-latek zatrzymany za podpalenia lasów pod Ozimkiem

    (Fot. archiwum)

    15 zarzutów usłyszał 63-letni mieszkaniec Ozimka. Mężczyzna przyznał się do podpaleń lasów w pobliżu Antoniowa, Krasiejowa, Grodźca i Ozimka.

    Śledczy z Komisariatu Policji w Ozimku, pracujący nad sprawą podpaleń ustalili 63-latka, którego podejrzewają o 15 podpaleń lasów na terenie powiatu opolskiego. Nad ustaleniem sprawcy policjanci pracowali od maja tego roku, kiedy doszło do pierwszego podpalenia.

    Zobacz takze Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania

    Funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili, że do pożarów dochodziło w rejonie miejscowości Antoniów, Krasiejów, Grodziec i Ozimek. W kilku akcjach gaśniczych wykorzystywane były m.in. śmigłowce i samoloty. Straty zostały oszacowane na 10 tysięcy złotych. Nad ustaleniem podpalacza wspólnie z policjantami pracowali funkcjonariusze Straży Leśnej z Nadleśnictwa Opole.

    - Zatrzymany mieszkaniec Ozimka podczas przesłuchania przyznał się do podpaleń. Teraz może mu grozić nawet do 10 lat więzienia - informuje kom. Hubert Adamek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2014-10-04 09:51:52 [178.252.22.*] id:1266834  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    uwaga, może podpalić więzienie

    Nick:
    Treść:
    2014-10-04 09:45:59 [212.123.182.*] id:1266832  
    daniel20061: Napisał postów [83], status [rozkręcił się] Reputacja
    Stary a głupi

    Nick:
    Treść:
    2014-10-03 20:40:34 [83.10.136.*] id:1266683  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Psychol?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2014-10-03 23:26:51 [176.107.171.*] id:1266729  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Zwykły piroman...@Julianie, "psychole" to inna "działka"
    2014-10-03 23:55:45 [5.174.25.*] id:1266756  
    osioł Juzefa: Napisała postów [3691], status [Szycha] Reputacja
    jak psychol, to zapraszmy na forum, moze do grona moderatorów dołączy
    2014-10-03 23:59:06 [83.27.125.*] id:1266759  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Dolaczy jak bedzie mial dostep do neta na dolku...
    2014-10-03 23:59:48 [176.107.171.*] id:1266760  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    ...są tutaj również normalni moderatorzy...ale to jest tzw. "mniejszość" :))
    2014-10-03 23:47:27 [87.205.176.*] id:1266750  
    M.A.N: Napisała postów [1505], status [Szycha] Reputacja
    Następny przypadek Benjamina Buttona? :)))

    Nick:
    Treść:
    2014-10-03 16:41:52 [83.5.92.*] id:1266515  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    no to już chyba koniec z pożarami :) sikawki przedmuchane, sprzęt przegoniony, strażacy przećwiczeni, przymusowo ...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2014-10-03 19:51:41 [178.37.191.*] id:1266630  
    gotic: Napisał postów [18], status [nowy] Reputacja
    koniec do przyszłego roku, bo co roku czytam artykuły o pożarach lasów w rejonie Ozimka..
    2014-10-03 20:09:01 [83.5.92.*] id:1266644  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    nic, tylko utworzyć strefę zagrożeń pożarowych
    2014-10-03 20:10:02 [217.153.196.*] id:1266646  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    ja chce być strażakiem sikawę już mam;)
    2014-10-03 20:02:17 [83.4.160.*] id:1266641  
    kika78: Napisała postów [103], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Co za stary idiota!

    Nick:
    Treść:
    2014-10-03 19:41:39 [81.210.93.*] id:1266619  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    "W kilku akcjach wykorzystane były śmigłowce i samoloty"... Straty zostały oszacowane na 10 tys.... tylko???

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2014-10-03 19:42:45 [83.5.92.*] id:1266621  
    MGIEŁKA: Napisała postów [18130], status [VIP] Reputacja
    straty - spalone drzewa, a o nakładach nie piszą
    2014-10-03 19:47:18 [178.37.191.*] id:1266626  
    gotic: Napisał postów [18], status [nowy] Reputacja
    jak się pali las to nie że całe drzewa płoną tylko poszycie leśne, sama akcja gaśnicza jest o wiele droższa
    2014-10-03 14:45:09 [194.29.182.*] id:1266480  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    strażak ochotnik? :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2014-10-03 17:50:17 [2.97.215.*] id:1266569  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Pewnie jakiś cieć z mniejszości niemieckiej!
    2014-10-03 17:54:27 [2.97.215.*] id:1266571  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Pewnie chciał zostac honorowym obywatelem leśnym ;p
    2014-10-03 15:11:31 [79.231.192.*] id:1266495  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Proponuję za karę, podpalenie owłosienia na jajcach starego capa:P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2014-10-03 15:38:26 [194.29.182.*] id:1266500  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    a może już tam nic nie ma do .....podpalenia :D
    2014-10-03 17:23:49 [80.50.83.*] id:1266552  
    LewLechistanu: Napisał postów [1448], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Za mała kara. Za palenie lasów, palenie boczków.
    2014-10-03 17:10:49 [95.41.58.*] id:1266543  
    Ogr: Napisał postów [1215], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    stary .ój

    Nick:
    Treść:
    2014-10-03 16:27:35 [83.10.196.*] id:1266510  
    Papa Smerf: Napisał postów [614], status [rozkręcił się] Reputacja
    HALO BINARNI! JESTEŚCIE!?
    [-3]

    Nick:
    Treść:
    2014-10-03 13:13:29 [89.76.168.*] id:1266469  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Stary Cap któremu się nudziło...:/

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2014-10-03 13:24:57 [176.111.136.*] id:1266470  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    musiał się wyżyć bo tusk go wku....
    [-3]
    2014-10-03 13:36:52 [176.111.136.*] id:1266471  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    chciał być praworządnym obywatelem tak jak ja userem tego forum ale się nie da poprostu się qrwa nie da ;)
    [-3]
    2014-10-03 13:43:02 [89.76.168.*] id:1266472  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a gdzie pysio znowu bawi się małym:)
    2014-10-03 13:43:48 [176.111.136.*] id:1266473  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    pewnie ma dużo pracy , zeznania spisuje ;)
    2014-10-03 13:47:06 [176.111.136.*] id:1266474  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ja też dzisiaj mam taki zaperdol ,że ani browara się napić nie można
    2014-10-03 13:56:10 [176.111.136.*] id:1266475  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    ani się nie przywita @H u j nie kumpel ;D
    2014-10-03 14:13:24 [83.7.252.*] id:1266476  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Czytajac to co wypisujesz to tego browara juz troche wypiles..;)
    2014-10-03 14:15:49 [176.111.136.*] id:1266477  
    Goodway: Napisał postów [38939], status [VIP] Reputacja
    siema Hubert , właśnie week zaczynam ;)