• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 6972
    • Dodano: 2014-06-12 / 12:02
    • Komentarzy: 38

    Pijany mężczyzna "pożyczył" auto i pojechał nim do sklepu

    Pijany mężczyzna "pożyczył" auto i pojechał nim do sklepu

    (Fot. mat. policji)

    Piwo i śmietana okazały się produktami pierwszej potrzeby dla mieszkańca jednej z miejscowości pod Brzegiem. Gdy do jego mamy przyjechał listonosz, mężczyzna postanowił "pożyczyć" samochód i mając prawie 3 promile pojechał nim do sklepu.

    W miniony wtorek w południe dyżurny brzeskiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednej z miejscowości pod Brzegiem nietrzeźwy mężczyzna ukradł samochód. Oficer dyżurny natychmiast na miejsce skierował patrol policji.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Jak ustalili funkcjonariusze, do matki 54-letniego mężczyzny przyjechał listonosz. Kiedy poszedł doręczyć przesyłkę, wówczas mężczyzna wsiadł do osobowego volkswagena i odjechał. Po kilkunastu minutach mężczyzna oddał pojazd właścicielowi.

    - Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. 54-latek tłumaczył, że pożyczył tylko samochód, aby pojechać do sklepu po śmietanę i piwo - informuje st. sierż. Patrycja Kaszuba z brzeskiej policji.

    Mieszkaniec Brzegu usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu i kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2014-06-15 16:00:35 [37.108.169.*] id:1230574  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    Już wiem kto to zawojował w Brzezinie ;D

    Nick:
    Treść:
    2014-06-12 14:02:39 [89.74.40.*] id:1229768  
    StaryWiking: Napisał postów [56], status [rozkręcił się] Reputacja
    Piwo z rana jak śmietana!
    [2]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2014-06-12 14:21:30 [83.30.217.*] id:1229770  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    :D
    2014-06-12 14:51:19 [90.156.124.*] id:1229777  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Od piwa głowa się kiwa....tak mówią.
    2014-06-12 14:52:38 [90.156.124.*] id:1229778  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Mój znajomy mówi też, że lepiej mieć brzuch od piwa niż garb od roboty.......
    2014-06-14 07:49:19 [83.4.144.*] id:1230160  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Każdy ptaszek ma swój daszek :)
    2014-06-13 05:45:47 [89.79.83.*] id:1229960  
    Al Bundy: Napisała postów [584], status [starszy pismak] Reputacja
    To szybki przyjechał na urlop do PL?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2014-06-13 17:18:03 [83.4.144.*] id:1230050  
    luxusowy: Napisał postów [22638], status [VIP] Reputacja
    Nic się nie chwalił ;)
    2014-06-14 00:05:32 [80.137.106.*] id:1230143  
    szybki1212: Napisał postów [1190], status [rozpisany/na] Reputacja
    Ja bylem w polsce tylko dwa razy w Czestochowie i Warszawie tak ogulnie to zawsze jestem na Slasku:)))))
    2014-06-14 00:08:33 [194.151.204.*] id:1230145  
    KubaXY: Napisał postów [3401], status [Szycha] Reputacja
    bo w czestochowie ci sie znudzilo zapi... na kolanach a w waiwe cie za buty wysmiali
    2014-06-12 16:42:55 [83.30.227.*] id:1229800  
    rosomak200: Napisał postów [11913], status [VIP] Reputacja
    Mama musi być dumna z takiego syna hah.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-06-12 17:59:57 [90.156.124.*] id:1229819  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Takie coś to tylko w L. ;)
    2014-06-12 17:19:35 [82.145.209.*] id:1229813  
    linkin: Napisała postów [1178], status [starszy pismak] Reputacja
    Szybkie zakupy:)

    Nick:
    Treść:
    2014-06-12 16:56:17 [90.156.124.*] id:1229805  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Redaktorze Greg! Mam pytanie zasadnicze.....

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2014-06-12 16:57:21 [90.156.124.*] id:1229806  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Ten amator śmietany to mieszkaniec Brzegu czy powiatu brzeskiego????
    2014-06-12 16:58:33 [90.156.124.*] id:1229807  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Jak zwykle piszesz jak nasza katrina czyli dwuznacznie. Popraw jeśli dasz rade.... ;)
    2014-06-12 13:14:40 [89.76.168.*] id:1229755  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    To Listonosz zostawia kluczyki w samochodzie trochę nie rozsądnie na niektórych patologicznych dzielnicach:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2014-06-12 13:17:37 [37.225.232.*] id:1229756  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    hehe za starych czasów to pod niektórymi domami alarm włączałam i gaz ze sobą brałam ;)
    2014-06-12 13:21:19 [89.76.168.*] id:1229758  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Mój listonosz jeździ rowerem i przypina go na 3 zamki...mimo że jest spokojnie...ale strzeżonego...itd:D
    2014-06-12 14:56:50 [90.156.124.*] id:1229780  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    A ten listonosz to szuja. Zamiast amatora śmietany zbesztać to zaraz na policje dzwoni....
    2014-06-12 16:43:59 [77.254.117.*] id:1229801  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    ...to samo pomyślałam, czyżby listonosz sprawy w biegu/locie załatwiał, że kluczyki w stacyjce pozostawił w 'pogotowiu'' ?! :D
    2014-06-12 16:46:07 [77.254.117.*] id:1229802  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    ..a swoją drogą, to ile trzeba w siebie wlać, żeby na ''buzię/pysk'' paść ?? ......pojechał po śmietanę i piwo... hehe ...dobre :D
    2014-06-12 14:54:36 [83.30.217.*] id:1229779  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    mizerie robił :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [8]
    2014-06-12 14:58:19 [90.156.124.*] id:1229781  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Do sałaty potrzebował, na ogórki z gruntu jeszcze za wcześnie......
    2014-06-12 15:00:45 [83.30.217.*] id:1229783  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    no tak , też prawda
    2014-06-12 15:04:03 [83.30.217.*] id:1229784  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    kto wie Siostro , kto wie ... co się roiło w głowie tegoż to oto początkującego kucharza ? naoglądał się Top Chefa i panna cotta może miała powstać ?
    2014-06-12 15:06:02 [83.30.217.*] id:1229785  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    a być może wykwintne trufle w sosie śmietanowym z gorgonzolą ?
    2014-06-12 15:07:11 [90.156.124.*] id:1229786  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    :DDD
    2014-06-12 15:09:34 [83.30.217.*] id:1229787  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    on tak tylko niewinnie wygląda Siostro , a to brzeski Gordon Ramsay
    2014-06-12 15:10:39 [83.30.217.*] id:1229788  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    żeby jeszcze tylko polska policja mogła zrozumieć sztukę kulinarną i prawdziwego artystę
    2014-06-12 15:11:27 [83.30.217.*] id:1229789  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    ech
    2014-06-12 14:43:32 [80.50.134.*] id:1229775  
    Niemo86: Napisał postów [761], status [rozpisany/na] Reputacja
    agent :D

    Nick:
    Treść:
    2014-06-12 14:08:16 [89.79.90.*] id:1229769  
    1254: Napisał postów [137], status [wyjadacz] Reputacja
    Ludzie mają jednak nawalone we łbie.

    Nick:
    Treść:
    2014-06-12 13:49:14 [46.76.17.*] id:1229766  
    czytelnik24: Napisał postów [826], status [stały bywalec] Reputacja
    ale koksik ;D

    Nick:
    Treść:
    2014-06-12 13:12:11 [5.60.150.*] id:1229753  
    Ogr: Napisał postów [1215], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    podstarzały debil

    Nick:
    Treść:
    2014-06-12 13:10:21 [37.225.232.*] id:1229752  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    Piwo, żeby się dobić? ;)

    Nick:
    Treść:
    2014-06-12 13:09:32 [83.4.145.*] id:1229751  
    ElNajman: Napisał postów [802], status [stały bywalec] Reputacja
    Joyrider :D

    Nick:
    Treść:
    2014-06-12 13:02:11 [176.107.171.*] id:1229750  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Będzie miał ksywkę "Priorytet".

    Nick:
    Treść: