• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 7635
    • Dodano: 2014-06-07 / 21:13
    • Komentarzy: 1

    SuperPrzebój zdobył zespół Red Lips

    SuperPrzebój zdobył zespół Red Lips

    (Fot. Dżacheć)

    SuperPrzebój zdobył zespół Red Lips

    (Fot. Marek)

    Joanna "Ruda" Czarnecka odebrała z rąk olimpijczyka Zbigniewa Bródki SuperJedynkę w kategorii SuperPrzebój.

    - Czuje się jakbym otrzymała do rąk złoto olimpijskie. To dla nas ogromne wyróżnienie. Dziś mija rok od naszego debiutu. Złoto zdobyliśmy zespołowo - mówi Joanna "Ruda" Czarnecka, wokalistka "Red Lips" odbierając nagrodę.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Po odebraniu SuperJedynki muzycy Red Lips porwali do zabawy opolską publiczność, która wspólnie z nimi śpiewała wakacyjny przebój zespołu.

    Red Lips w kategorii SuperPrzebój zwyciężył z Piersiami oraz Sylwią Grzeszczak.
    reklama

    Więcej zdjęć

    SuperPrzebój zdobył zespół Red Lips

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2014-06-07 22:39:44 [83.7.110.*] id:1228543  
    The Naturator: Napisał postów [2367], status [Szycha] Reputacja
    Gdzie on ma skierowany wzrok na filmiku?

    Nick:
    Treść: