• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 8011
    • Dodano: 2014-04-30 / 15:22
    • Komentarzy: 90

    Pedofil namierzony dzięki niemieckim policjantom

    Pedofil namierzony dzięki niemieckim policjantom

    (Fot. KWP Opole)

    25-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla wpadł w ręce policjantów, działających w ramach ogólnopolskiej akcji "Procjon" wymierzonej w sieciowych pedofilów. Na trop 25-latka wpadli policjanci z Niemiec, którzy namierzyli go po numerze IP komputera, na który ściągał film pornograficzny.

    Zobacz takze Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prowadzi poszukiwania

    Niemiecka policja kryminalna, prowadząc monitoring sieci P2P pod kątem rozpowszechniania pornografii z udziałem małoletnich poniżej 15 lat natrafiła na treści pedofilskie przesyłane między użytkownikami – chodziło o plik wideo z dziecięcą pornografią. Następnie niemieccy policjanci ustalili adresy IP użytkowników, którzy posiadali ten plik oraz umożliwiali jego pobieranie z internetu. Wśród nich znalazły się także adresy IP komputerów z obszaru Polski. Za pośrednictwem Interpolu informacje dotyczące tego procederu zostały przesłane do Komendy Głównej Policji.

    Ślad pozostawiony w sieci doprowadził policjantów m.in. do mieszkania 25-latka z Kędzierzyna–Koźla. Wczoraj rano funkcjonariusze z wydziału kryminalnego kędzierzyńskiej komendy weszli do mieszkania mężczyzny.

    Zobacz takze Tata nie tylko od święta. Tak zaczyna się jedna z najważniejszych ról w życiu

    - Śledczy zabezpieczyli łącznie 2 komputery, prawie 200 płyt CD i twarde dyski, które zostaną poddane analizie biegłych - mówi podkom. Hubert Adamek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

    25-letni mieszkaniec Kędzierzyna–Koźla został zatrzymany. Policjanci przedstawili mu zarzut sprowadzania pornografii dziecięcej. Grozi mu do 5 lat więzienia.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2014-04-30 23:37:29 [89.79.83.*] id:1216232  
    [moderacja]: Napisał postów [71], status [ ! Troll ! ]
    [moderacja]
    [-5]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [29]
    2014-04-30 23:45:34 [176.107.171.*] id:1216235  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    hmmm,jeżeli ktokolwiek, ruszyłby moją rodzinę ,na 100% włączyłbym "instynkt zwierzęcy",nie czekając na "prawo".
    2014-04-30 23:47:48 [91.18.30.*] id:1216236  
    [moderacja]: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2014-04-30 23:51:11 [95.40.143.*] id:1216238  
    osioł Juzefa: Napisała postów [3691], status [Szycha] Reputacja
    nie TY jeden, zapewniam Cię, ale o tym na forum nie można 'głośno pisać...' jak to się ma do tego : """""Napisz co o tym myślisz!""""" nie wiem... ile ludzi, tyle opinii, a moderatorzy swoje...
    2014-04-30 23:51:24 [176.107.171.*] id:1216239  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    "Kontakt z redakcją" działa!!! :))
    2014-04-30 23:53:30 [91.18.30.*] id:1216241  
    [moderacja]: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2014-04-30 23:59:08 [176.107.171.*] id:1216242  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Mnie "skasowali za post :"Dobranoc"!!! więc nie masz co się denerwować!
    2014-05-01 00:03:20 [95.40.143.*] id:1216243  
    osioł Juzefa: Napisała postów [3691], status [Szycha] Reputacja
    Janosik- Ciebie skasowali za wczorajsze zwrócenie uwagi moderacji... już nie wiem, gdzie to było, ale PapaS napisał pierwszy! i Ty zwróciłeś na to uwagę, post zniknął, ale oba Twoje posty też spadły...
    2014-05-01 00:06:21 [176.107.171.*] id:1216244  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Zgłosiłem To PAViowi! ...ma pełne ręce roboty!!! :))
    2014-05-01 00:07:31 [91.18.30.*] id:1216246  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Inaczej... jedna moderatorka co chwile rusza nasze rodziny, i my nic nie robimy... nic... do czasu... !!!
    2014-05-01 00:08:12 [91.18.30.*] id:1216247  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    czas się za mamuśkę zabrać... hehe
    2014-05-01 00:09:01 [95.40.143.*] id:1216248  
    osioł Juzefa: Napisała postów [3691], status [Szycha] Reputacja
    ja spadam, robi się gorąco, moje posty za nicka spadają.... dobranoc ;) :D
    2014-05-01 00:10:27 [176.107.171.*] id:1216249  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Jeszcze dwa post i będę miał 3000 !!! od ilu tysięcy jest się tutaj VIPEM??? nie mogę się tego doczekać by mieć taki sam status jak moderatorzy!!! hahahaha
    2014-05-01 00:11:56 [95.40.143.*] id:1216250  
    osioł Juzefa: Napisała postów [3691], status [Szycha] Reputacja
    rano będzie Ci 10 brakować, wyluzuj ;)
    [2]
    2014-05-01 00:12:36 [176.107.171.*] id:1216251  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Zażalenia zgłaszajcie na "Kontakt z redakcją" NIE TUTAJ na forum!!!..."aż do usranej śmierci"!!! :)))
    2014-05-01 00:14:24 [176.107.171.*] id:1216252  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    "NIE SĄDZĘ"!!! No i mam 3000 !!! :D:D:D:D:D
    2014-05-01 00:15:15 [176.107.171.*] id:1216253  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    *2301 :))
    2014-05-01 00:21:15 [95.40.143.*] id:1216255  
    osioł Juzefa: Napisała postów [3691], status [Szycha] Reputacja
    jak tylko 'pan Czarli' wpadnie, to zgasi Twój uśmiech :D :D
    2014-05-01 00:21:50 [95.40.143.*] id:1216256  
    osioł Juzefa: Napisała postów [3691], status [Szycha] Reputacja
    mój pewnie też zniknie, hehe :)
    2014-05-01 00:24:50 [176.107.171.*] id:1216257  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    @seba ,po to jest "Kontakt z redakcją" ,by każdy User ,mógł zgłosić zastrzeżenia w jakiejkolwiek sprawie! ZGŁOŚ CO MYŚLISZ O MODERATORACH !!! Nikt tego nie może Tobie zabronić!.
    2014-05-01 00:25:18 [141.212.108.*] id:1216260  
    bella_edith: Napisała postów [1318], status [stały bywalec] Reputacja
    Czyjej mamuśki ? Nie Twoich dzieci ?
    2014-05-01 00:30:06 [91.18.30.*] id:1216263  
    [moderacja]: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    [moderacja]
    [-6]
    2014-05-01 00:33:56 [91.18.30.*] id:1216264  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    no i znowu zmusiłem do przelogowanie się, teraz strzeli z -9 i znowu się przeloguje...
    2014-05-01 00:39:53 [5.60.153.*] id:1216267  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Sorki Panowie, że przerywam, ale nie wiecie może czy trasa Opole-Prudnik jest już normalnie przejezdna czy dalej jest ten objazd?
    2014-05-01 00:42:48 [176.107.171.*] id:1216268  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Ja piszę "z biura"!!! tego nie wiem @vinga !!! :D:D:D
    2014-05-01 00:44:57 [91.18.30.*] id:1216269  
    sebastian325i: Napisał postów [13399], status [VIP] Reputacja
    Ja pisze z obcego kraju, tym bardziej nie wiem... ;)
    2014-05-01 00:47:53 [5.60.153.*] id:1216270  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Ja nie wiem, takie fury macie, ale sprzed kompa dupę to ciężko ruszyć :P
    2014-05-01 00:53:07 [176.107.171.*] id:1216272  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Właśnie ruszam się !!!Gaszę kompa,wsiadam do mojej fury i za 15 sekund jestem w domu!!!Dobranoc Wam!!! :))
    2014-05-01 00:58:55 [5.60.153.*] id:1216273  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Dobrej nocy ;)
    2014-05-01 23:34:45 [83.30.232.*] id:1216673  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    jest normalnie przejezdna @vinga , ale uważaj na kamyki , bo ja mam szybę q...wa do wymiany :]
    2014-05-01 16:08:10 [5.60.159.*] id:1216438  
    Ogr: Napisał postów [1215], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    a czasem to nie jaki młody kleryk ?

    Nick:
    Treść:
    2014-04-30 20:05:07 [37.30.74.*] id:1216114  
    anelram: Napisała postów [475], status [starszy pismak] Reputacja
    urwać przyrodzenie razem z kulami i niech biega wolno

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2014-04-30 22:13:44 [176.107.171.*] id:1216182  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Nie każdy facet ma "kule"!!! jemu 3eba łeb urwać!
    2014-04-30 23:42:41 [37.30.26.*] id:1216233  
    anelram: Napisała postów [475], status [starszy pismak] Reputacja
    Też można, i rączki
    2014-05-01 00:24:54 [141.212.108.*] id:1216258  
    bella_edith: Napisała postów [1318], status [stały bywalec] Reputacja
    A na sam koniec proponuję kręcenie wora ;X
    2014-05-01 11:18:58 [178.182.232.*] id:1216345  
    anelram: Napisała postów [475], status [starszy pismak] Reputacja
    których nie będzie już miał? to na samym początku
    2014-05-01 10:53:41 [178.252.22.*] id:1216336  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    ale się gość zdziwił ... pewno nie tknie batoników Pawełek, albo Maciek ... bo każdy jest z adwokatem

    Nick:
    Treść:
    2014-05-01 07:30:14 [89.73.186.*] id:1216284  
    krisss: Napisał postów [2133], status [Szycha] Reputacja
    Takich wcale mi nie żal. Powinni wyłapywać i zamykać po kolei. Nie wychodzi takiemu z dorosłą osobą to za dziecko się bierze. Wstrętne.

    Nick:
    Treść:
    2014-04-30 17:16:06 [83.29.240.*] id:1216080  
    The Naturator: Napisał postów [2367], status [Szycha] Reputacja
    Ściągał American Pie 2 a tu nagle policja wpada że rozprowadza pornografię.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2014-04-30 21:27:09 [83.30.220.*] id:1216138  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    M jak Miłość ściągał
    2014-04-30 21:30:03 [83.30.220.*] id:1216140  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    i zdjęcia gołej Grodzkiej ;)
    2014-05-01 00:28:15 [141.212.108.*] id:1216262  
    bella_edith: Napisała postów [1318], status [stały bywalec] Reputacja
    Na bank ściągał "Niewolnice Isaurę" ;X
    2014-04-30 21:32:36 [89.76.165.*] id:1216143  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Powinni sprawdzić wszystkich chłopów którzy noszą spodnie rurki czy nie są czasem...PedoBearami:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-05-01 00:26:48 [141.212.108.*] id:1216261  
    bella_edith: Napisała postów [1318], status [stały bywalec] Reputacja
    Tych co noszą kwiaciaste damskie bermudy też powinni sprawdzić i nie ma tłumaczenia, że męskich na stanie nie było .
    2014-04-30 19:19:55 [188.123.204.*] id:1216109  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    O.T.Dziś Dzień Sprzeciwu Wobec Bicia Dzieci...jeśli uderzysz dorosłego-jest to przestępstwo...jeśli zwierzę-okrucieństwo...jeśli dziecko-"metoda wychowawcza"... NIE BIJ - KOCHAJ!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [31]
    2014-04-30 20:57:42 [176.107.171.*] id:1216124  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    NIGDY nie uderzyłbym kobietę ,a co dopiero dziecko!Mój syn wie, że jego tatuś jest najukochańszym tatusiem na świecie :))
    2014-04-30 21:04:17 [79.231.198.*] id:1216127  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Moje dziecko nigdy nie dostało ode mnie, nawet najmniejszego klapsa. Od tego są słowa, a nie czyny. Zanim podniesiesz rękę na dziecko, zastanów się czy warto?. Dziecko zakoduje Twoje zachowanie i zapamięta do końca życia.
    2014-04-30 21:23:50 [83.30.220.*] id:1216136  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    a jutro Ogólnopolski Dzień Kaszanki :D
    2014-04-30 21:47:40 [176.107.171.*] id:1216157  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Najsmaczniejsza "kupna" kaszanka którą jadłem, jest od "Wrzoda" z Zawady! Polecam.
    2014-04-30 21:47:54 [188.123.204.*] id:1216158  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Nie lubię kaszanki ;p
    2014-04-30 21:49:06 [178.216.104.*] id:1216159  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Wegetariańskiej ???
    2014-04-30 21:49:30 [176.107.171.*] id:1216160  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Bułczanki też robią :)
    2014-04-30 21:50:25 [95.40.143.*] id:1216163  
    osioł Juzefa: Napisała postów [3691], status [Szycha] Reputacja
    a 'zymlołki?" :)
    2014-04-30 21:51:23 [89.76.169.*] id:1216164  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    Wrzód z Zawady? Jeśli to masarz, to powinien jak najszybciej nazwisko zmienić (ale sprawdzę co zacz, dzięki za info)
    2014-04-30 21:52:14 [188.123.204.*] id:1216166  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Ale kabanoski robi ok.
    2014-04-30 21:54:42 [83.30.220.*] id:1216167  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    28 maja dzień bez prezerwatywy :D
    2014-04-30 21:58:10 [89.76.169.*] id:1216171  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    tematycznie - pchamy kiełbachę bez flaka;)
    2014-04-30 21:58:21 [89.76.169.*] id:1216172  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    do ust.
    2014-04-30 21:59:29 [178.216.104.*] id:1216174  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Raczej do gulaszu...
    2014-04-30 21:59:40 [83.30.220.*] id:1216176  
    św_juzef: Napisał postów [12720], status [VIP] Reputacja
    ale bez orgazmu , bo dzień orgazmu dopiero 21 grudnia jest:D
    2014-04-30 22:05:34 [89.76.169.*] id:1216178  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    hej Spuniowski, o Vingę w tej tematyce nie pytam;) Miłego długiego. Weekendu
    2014-04-30 22:11:56 [178.216.104.*] id:1216181  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Hejka Blue, wzajemnie, słońca i procentów ;) Vinga szlaja się na FB i zaczepia :P
    2014-04-30 22:14:28 [89.76.169.*] id:1216183  
    niebieski35: Napisał postów [8100], status [VIP] Reputacja
    Mówiłem Ci - wal co tydzień (w sensie bij, wątroba nie gnije), wykorzystuj i odsprzedaj kolegom (nagie zdjęcia na tle wazonu), ale się upierałeś;) Żarty żartami - za to "słoneczne" trzymam kciuki
    2014-04-30 22:27:51 [5.60.153.*] id:1216185  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Ciekawe kogo? Bo na pewno nie Ciebie :P
    2014-04-30 22:30:34 [178.216.104.*] id:1216187  
    spun: Napisał postów [4801], status [VIP] Reputacja
    Hahha, no z pewnością nie Blue :P
    2014-04-30 22:35:53 [176.107.171.*] id:1216189  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Cześć Wam ,normalnym Userom!
    2014-04-30 22:39:18 [5.60.153.*] id:1216192  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Cześć Ci!
    2014-04-30 22:39:52 [5.60.153.*] id:1216195  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Jeszcze jednego brakuje, łajdaczy się pewnie gdzieś znowu ;)
    2014-04-30 22:44:49 [176.107.171.*] id:1216202  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Jeździ "po rowach"!!! :D:D:D
    2014-04-30 22:51:34 [5.60.153.*] id:1216208  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    I jest, siedzi i monitoruje :D
    2014-04-30 22:53:22 [95.40.143.*] id:1216209  
    osioł Juzefa: Napisała postów [3691], status [Szycha] Reputacja
    pisałem przecież, jutro się impreza zaczyna ;P
    2014-04-30 22:55:10 [5.60.153.*] id:1216213  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Impreza? Nie dostałam zaproszenia :(
    2014-04-30 23:25:44 [95.40.143.*] id:1216230  
    osioł Juzefa: Napisała postów [3691], status [Szycha] Reputacja
    pewna jesteś?! :)
    2014-04-30 23:34:09 [176.107.171.*] id:1216231  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    GDYBYM MIAŁ WOLNE!!!! na 1000 podjechałbym do Was!!! Pozdro dla Wszystkich!!! @ vinga ,nie wahaj się ani chwilę!!! :)))
    2014-04-30 23:43:25 [5.60.153.*] id:1216234  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    Ooo! Doszło, dzięki :)
    2014-04-30 23:48:34 [176.107.171.*] id:1216237  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Nic tylko pozazdrościć!!! Zayepistej zabawy życzę!!! :))
    2014-04-30 18:00:49 [178.37.16.*] id:1216099  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    hmm.....po adresach IP użytkowników doszli do sedna sprawy, ależ to sensacja. Jak dobrze, że mamy już XXI wiek :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-04-30 23:25:36 [176.107.171.*] id:1216229  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Każdy zostawia "swój ślad" w necie!!! Każdego przygłupa ,można dzięki temu namierzyć!!! Nie każdy ,"przygłup" o tym wie, ale to jest jeden wielki "plus", dla tych, którzy "debili" szukają!!!!
    2014-04-30 21:06:12 [83.27.46.*] id:1216128  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Nasza policja jak zwykle poszła na łatwiznę -fajnie jest jak nas ktoś poinformuje myślą :)

    Nick:
    Treść:
    2014-04-30 16:22:24 [89.78.139.*] id:1216062  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    Najgorsze jest to że te degeneraty jak idą siedzieć to maja osobne cele,tzw.ochronki albo siedzą z innymi pedofilami i nikt w pudle im nic nie może zrobić..takich właśnie powinni zamykać w celach z "normlnymi"kryminalistami,czyli złodziejami,dilerami,gangsterami itd.,wtedy zrobili by oni z takim co trzeba i sam by się w końcu wyeliminował z tego świata poprzez samobójstwo

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2014-04-30 17:21:11 [83.5.60.*] id:1216084  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    czytasz moje wypowiedzi czy masz własne źródła informacji ? Po niekąd masz racje.
    2014-04-30 17:57:30 [178.37.16.*] id:1216096  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    kgb14, popraw, bo ''wyśmiewcy'' czekają ;)
    2014-04-30 18:06:34 [188.123.204.*] id:1216100  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    A dlaczego wyśmiewcy? W szkole za błędy otrzymywało się kiepskie oceny. Za wytknięty błąd należy podziękować, poprawić, zapamiętać i więcej nie popełniać ;)
    2014-04-30 18:10:25 [178.37.16.*] id:1216103  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Anio74, masz rację, tak było, ale tutaj na forum, robi się to w sposób właśnie wyśmiewany. Sama wiesz jak tutaj jest, każde/każdy z nas, miał i ma okazję przekonać się na własnej skórze :)
    2014-04-30 16:49:38 [83.4.161.*] id:1216069  
    member35: Napisała postów [95], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Na dziedziniec ich wystawic i pokazac ich twarze a nie do wiezienia! Niech spoleczenstwo zrobi z nimi porzadek! W pierdlu beda mieli co jesc, nie musza sie martwic o rachunki, o to czy dostana sie do lekarza a tak z naszych pieniedzu taki bydlaj jeden z drugim dostanie jesc i nie byle com w szoitalach jest gorsze jedzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zwyrodnialce!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2014-04-30 17:22:19 [83.5.60.*] id:1216086  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    No i czego się drzesz ?
    [-1]
    2014-04-30 17:23:49 [194.29.180.*] id:1216087  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    kgb@ to dżess, tylko folklor :D
    2014-04-30 17:25:48 [194.29.180.*] id:1216089  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    to nie* (zjadło mi się)
    2014-04-30 16:35:16 [178.252.17.*] id:1216063  
    PauloOp23: Napisał postów [3722], status [VIP] Reputacja
    No tak bo Polska policja tego nie mogła zrobić bo mają ważniejsze sprawy.

    Nick:
    Treść:
    2014-04-30 16:01:15 [109.163.234.*] id:1216060  
    Papa Smerf: Napisał postów [614], status [rozkręcił się] Reputacja
    Ja chyba wiem kto to jest z naszego forum.... Zobaczymy czy sie pojawi...

    Nick:
    Treść: