• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 5137
    • Dodano: 2014-04-02 / 11:00
    • Komentarzy: 6

    Sukces opolskich tancerzy, pojadą na Mistrzostwa Europy

    Sukces opolskich tancerzy, pojadą na Mistrzostwa Europy

    Michał Czerepak, Marcel Bednarski, Julia Kawecka i trener Tomasz Nawrocki.

    Sukces opolskich tancerzy, pojadą na Mistrzostwa Europy

    Tancerze z Royal Dance Center. (Fot. arch. prywatne)

    Sukces opolskich tancerzy, pojadą na Mistrzostwa Europy

    (Fot. arch. prywatne)

    Sześciu opolskich tancerzy będzie reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Europy, które odbędą się w lipcu we Włoszech. Opolanie przebili się do czołówki mimo, że dla wielu z nich były to pierwsze zawody. Młodzi Opolanie wspólnymi siłami zdobyli wicemistrzostwo kraju!

    Zobacz takze Autostrada A4. Dwa zdarzenia. Poważne utrudnienia

    W miniony weekend w Lublinie odbyły się Krajowe Mistrzostwa Polski IDO Hip-Hop, Hip Hop Battles, Break Dance i Electric Boogie. W mistrzostwach brało udział ponad 2 tysiące tancerzy w wieku od 7 do 30 lat. Opolska reprezentacja szkoły tańca Royal Dance Center wróciła z zawodów z przysłowiowym workiem medali.

    W kategorii hip-hop do lat 11 drugie miejsce "wytańczyła" Julia Kawecka, a czwartą lokatę zdobył Michał Czerepak. Z sukcesami wrócili też kolejni tancerze Royal Dance Center: Justyna Pakulska (piąte miejsce, kat. Electric Boogie 16+), Adam Szmuc (czwarte miejsce, kat. Electric Boogie 16+), Rafał Artymiak (trzecie miejsce, kat. Electric Boogie 12-15 lat) oraz Marcel Bednarski (drugie miejsce, kat. Electric Boogie -11).

    Zobacz takze Na Górze Świętej Anny uczczono Narodowy Dzień Powstań Śląskich

    - Nasi tancerze byli jedyną reprezentacją z Opola, część z nich była na zawodach po raz pierwszy i od razu odnieśli sukces - cieszy się Tomasz Nawrocki, jeden z trenerów tancerzy. - Przed nami kolejne starty i przygotowania do wyjazdu do Włoch, ale te przygotowania są niestety kosztowne, dlatego szukamy sponsorów - dodaje.

    Tancerze z Royal Dance Center w kolejny weekend wybierają się na Mistrzostwach Polski w Jazz Dance i Show Dance w Kielcach, potem czekają ich kolejne zawody m.in. w salsie i tańcu par. - Będzie nas też widać na Dniach Opola, zapraszam na nasze pokazy - dodaje Tomasz Nawrocki.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Sukces opolskich tancerzy, pojadą na Mistrzostwa Europy
    Sukces opolskich tancerzy, pojadą na Mistrzostwa Europy

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2014-04-02 21:16:21 [87.150.214.*] id:1205377  
    tiku: Napisała postów [37308], status [VIP] Reputacja
    Brawo! Gratulacje dla młodych i zdolnych tancerzy. Oby tak dalej!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2014-04-02 21:18:37 [84.194.106.*] id:1205379  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Tak trzymac!!!! bo taniec to piekna rzecz ! ;)
    2016-09-16 09:01:01 [89.68.240.*] id:1476267  
    Annes: Napisała postów [2], status [żółtodziób] Reputacja
    A którą szkołe najlepiej wybrać u nas w Opolu? słyszałam, że Royal Dance Center to może być najlepszy wybór, co sądzicie?
    2014-04-03 11:35:18 [46.204.245.*] id:1205583  
    krisss: Napisał postów [2133], status [Szycha] Reputacja
    Nic tylko trzeba zacząć tańczyć :-)

    Nick:
    Treść:
    2014-04-02 15:29:40 [188.123.204.*] id:1205179  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Gratuluję wytańczonych sukcesów :)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2014-04-02 21:21:08 [176.107.171.*] id:1205382  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    Super sprawa,super post ! :))