- Autor: Greg
- Wyświetleń: 19468
- Dodano: 2014-03-11 / 09:22
- Komentarzy: 123
8 osób rannych po zderzeniu autobusu z samochodem
Kierująca osobowym mercedesem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z nadjeżdżającym z naprzeciwka autobusem. Kobieta i jej pasażer jadący mercedesem oraz 4 pasażerów, jadących autobusem trafili do szpitala.
Do wypadku doszło o godzinie 8:10 na skrzyżowaniu ul. Cementowej z drogą krajową nr 94.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca osobowym mercedesem 42-letnia kobieta, skręcając w lewo w ul. Cmentarną, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z naprzeciwka autobusowi, w wyniku czego doszło do zderzenia. Kierująca mercedesem, jej pasażer i 4 pasażerów autobusu zostało przewiezionych do szpitala - informuje podinsp. Jarosław Dryszcz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.
aktualizacja godz. 13:30
Godzinę po wypadku do szpitala zgłosiły się dwie osoby, które jechały autobusem i po powrocie do domu źle się poczuły. Tym samym liczba osób rannych w wypadku wzrosła do 8. Około godziny 11:30 udrożniono ruch w miejscu wypadku.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
TristMajster: Napisał postów [3], status [żółtodziób]
tak to jest jak się zajmuje pierdołami a nie jazdą!!!! a do tego jak się ma "takie" auto to wszystko można... szkoda że autobusu nie widziała :o